0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Добре дошли в лятото, в лятната ваканция и в лятната тема на нашите пораснали деца!

Желая ви само хубави пътувания, игри и преживявания, които споделяйте и тук!

Днес искам да честитим една много важна годишнина за една от създателките на сдружение "Зачатие" и сайта zachatie.org - Cygnus. Днес нейните сбъднати мечти стават на 10 години! Как неусетно лети това време... Помня като днес как заедно с нея вървяхме по пътя в синхрон, как заедно преживявахме отрицателните тестове и спонтанните аборти, колко се страхувахме през бременността, как нашите деца се появиха с две седмици разлика - така, както и видяхме положителния тест за бременност. А тогава нямаше такъв хубав подфорум и такива хубави темички за бъдещи и настоящи майки тук. Нямаше с кого другиго да споделяме вълнения, страхове и радости. Колко е хубаво, че все повече се пълнят темите за майки в сайта на zachatie.org! Честит рожден ден на твоите близнаци, Cygnus! Да са живи, здрави и успешни!

Линк към старата тема тук:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51503.0
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #1 -: Юни 05, 2016, 22:32:56 pm »
Благодаря на всички, които са създали и продължават да работят неуморно, за да го има "Зачатие". Мили съфорумки, всичко това се прави напълно безвъзмездно. Само за да може двойките, които не знаят накъде да поемат, да получат помощ и подкрепа. И както наскоро каза един член на Сдружението, най-важното, което ни дава то, е път. Аз бих добавила "и много приятели". Благодаря ви!

Сигнус, ЧРД на децата! Да са ти живи и здрави!  :D

*
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #2 -: Юни 05, 2016, 23:12:25 pm »
И аз благодаря на създателите на сайта! Тук намерих съвет и подкрепа в годините! 
Сигнус, да за живи и здрави близнаците! Много интересни и весели моменти!

 :oops: :D


*
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #3 -: Юни 06, 2016, 00:31:11 am »
Сигнус,  да са ти живи и здрави близнаците!
Много късмет и щастие им желая!
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #4 -: Юни 06, 2016, 05:01:36 am »
Сигнус, да са ти живи и здрави, много мило начало на темата:)
[/url][/url]
*
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #5 -: Юни 06, 2016, 07:39:06 am »
Дони, да са ти живи и здрави дечицата! Ах, колко юнски бебета на Зачатие има само....
     
*
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #6 -: Юни 06, 2016, 09:50:36 am »
Дони, да са ви живи и здрави порасналите деца, да ви радват много и да имате само поводи за гордост с тях!  :D

На всички дечица и родители, пожелавам весело лято! :D
« Последна редакция: Юни 06, 2016, 12:14:11 pm от StefiZ »
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #7 -: Юни 06, 2016, 14:11:52 pm »
Дони, да са ви живи и здрави дечицата и много да се гордеете с тях!

Весело и безгрижно лято на всички деца и родители!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #8 -: Юни 06, 2016, 14:40:54 pm »
Дони, честит празник, желая ви здраве, много радост и успехи!

И от мен огромна благодарност към създателите на сайта и сдружение "Зачатие"!

Весело лято на всички!  :)

*
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #9 -: Юни 06, 2016, 17:49:06 pm »
Дони, да са ти живи и здрави дечицата!

Огромно благодаря за всичко, което правиш за Зачатие!

Поклон на всички, които създадоха този сайт, бъдете здрави и благословенни!
*
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #10 -: Юни 06, 2016, 18:38:22 pm »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #11 -: Юни 06, 2016, 19:24:17 pm »
Здравейте в началото на любимия ми сезон - лятото.
Дано само с разкази за почивки и посетени интересни места напълним темата!

Доне, малко на патерица, но да са ти много здрави и двамата!

Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #12 -: Юни 06, 2016, 20:46:43 pm »
Дони, да са ти живи и здрави дечицата!
Хубаво лято! :)
*
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #13 -: Юни 08, 2016, 09:45:06 am »
Благодаря ви много за прекрасните пожелания! Весела и спокойна лятна ваканция на всички дечица :)
И много здраве и усмивки на всички! :)
« Последна редакция: Юни 08, 2016, 09:50:59 am от cygnus »
*
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #14 -: Юни 08, 2016, 09:48:59 am »
С малко закъснение, да са ти живи и здрави рождениците, Сигнус.

*
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #15 -: Юни 08, 2016, 16:38:16 pm »
cygnus/ и от мен на патерица /- живи и здрави да са ти порасналите дечица :)
*
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #16 -: Юни 15, 2016, 11:08:39 am »
Едно страхотно предложение за всички в София:

"Здравейте,

На 19.06.2016 г. Детска Футболна Академия - Комета и Фондация Бащинство, със съдействието на Министерство на младежта и спорта и Столична община, на игрищата на Спортна София организира Детски спортен празник "Татко и аз"!
Заповядайте, добре сте дошли!
P.S.
Поради връзки с организаторите за членовете на Асоциация на българските фен клубове на чуждестранни отбори, Сдружение Зачатие, а и за всички други, до участие се допускат и комбинациите: чичо и аз, вуйчо и аз, бате и аз, дядо и аз и пр. и т.п. и т. нататък!"

*
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #17 -: Юли 01, 2016, 13:13:03 pm »
Ей, ама много сме несериозни "порасналите" :lol:

Кажете сега какво правят децата ви по цял ден като са ваканция, така ще разменим идеи и опит?
Моите ходят на една занималня, дето си ходят и през годината, няма да й казвам името, че и без друго трябва процент да ми дават вече, толкова деца съм им завела :lol: Та, от там организираха лагер в Казанлък и язовир Копринка. Днес ги чакам да си дойдат, но по телефона казват, че са много доволни, два дни са ги водили да карат канута на язовира, по двойки, сами, чак се учудих на смелостта на организаторите. Имали са скаутско ориентиране, уроци за оцеляване в гората, палене на огън и т.н. Басейн, въжена градина, абе веселба.
Другата седмица живот и здраве ще маат гащи на Витоша всеки ден, ей така да им дойде акъла, да не си мислят, че всичко е цветя и рози само  :lol:
И след това, живот и здраве ще починат на морето с нас, ама след морето ще качат връх Мусала за разкош.
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #18 -: Юли 01, 2016, 23:48:08 pm »
Стефи,супер програма.Децата не трябва да се оставят да скучаят и е прекрасно,когато пътуват,движат се и прекарва повече време сред природата.
И Гошко беше на лагер-за пръв път.С преходи в планината,по еко пътеки,катерене по въжени пътеки,уроци по ориентиране и оцеляване в планината.Е,разбира се-и дискотеки и вечери на талантите.Припявал на едно момиче,даже повече танцувал около нея,но спечелил много фенове.Преследвали го за автографи,разправя. Сприятелил се и с момчета и момичета,вкл. - по-големи,което много ме зарадва.Наблюдавам,че някои от днешните деца,просто не умеят да общуват и да завързват приятелствч.Радвам се,че при него стчва с лекота.
Сега отмаря,на село.Сбира сили за морето с нас и братята си.После -пак на село и тук -на плуване.
Има обещани  няколко дни на кемпер с нашите кумци.Май ще бъде в Пирин.Миналата година беше с тях на море.
И последните дни преди училище-малко в Гърция с цялото семейство.
Много ми се иска да го заведа на Рилските езера или да качим заедно Мусала,както Стеф се канят,но съм вързана с малките.През цялата ми отпуска аа ще си ги гледам,ама ще видим,може да измислим нещо.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нашите пораснали деца през лятото на 2016
« Отговор #19 -: Юли 12, 2016, 15:17:02 pm »
моето момче вече втори месец е на една лятна занималня, която е съвместен проект на фирмата за обучение по английски език Аво-Бел и спортна школа Мачирски. един ден учат английски в офиса, един ден са на планина. целият е изподран, скъсахме един панталон, загубихме 4 шапки, 1 яке и 2 портмонета, но човекът е доволен. аз също.
всички правят уроци по оцеляване сега, дано нещо им влиза в главите... :)

после море, после пак трябва да търся някакво занимание в София.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!