0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Благодаря ви за отговорите, момичета :)
Синеочка, радвам се, че сте се прибрали :)
Кати, честито и от мен за прохождането на Софи! :)
*
Много благодаря на всички, които се включиха относно даването на вода.
*
Благодаря ви за отговорите, момичета :)
Синеочка, радвам се, че сте се прибрали :)
Кати, честито и от мен за прохождането на Софи! :)
Благодаря!
*
Добро утро!
Кати, честито ви прохождане!
Синеочке, бързо възстановяване!
Сол, малката вече си маха бибата от устата за да си пъха ръцете :) Баткото го захранвах с картоф, морков и т.н
Танита, вода давам неподсладена от раждането. Не предлагам много често, но виж свекървата като дойде много обича да я налива :) :) :) по шише изпива.
От три дни не се кърмим и е много неспокойна. Надявам се скоро да отмине.
Канена съм на погача и вчера цял ден се занимавах с подаръка. Моето творение  :D :D :D


« Последна редакция: Април 23, 2016, 10:35:33 am от milch »
*
Благодаря, Милх! Много хубав подарък си направила!
*
Здравейте мами, тези които сте на АМ споделете моля колко дълго сте ползвали кутия HIPP 1 след отварянето? Имам предвид, че на кутията пише до 3 седмици, а ако е по-дълго какъв е проблемът?





*
Здравейте мами, тези които сте на АМ споделете моля колко дълго сте ползвали кутия HIPP 1 след отварянето? Имам предвид, че на кутията пише до 3 седмици, а ако е по-дълго какъв е проблемът?

Никакъв, ако е съхранявано в хладилник и не са минали 3 месеца от отварянето де... ;)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

 :? Аз даже в хладилник не съм го слагала  :? Не е имал проблем. Сега е на 3ка и като отворим кутията , минават повече от 3 седмици, защото пие вече много малко. Май е по- добре в хладилника да го сложа
*
Да знаете, че Хипп промениха номерацията. Сега новата 3 е от 1 до 2 години (преди беше 10 месеца до 1 година)  А новата 4 е над 2 години (преди беше над 1 година)
*
Здравейте,мами! :D Да се похваля! И ние правихме прощъпулник миналата събота! :D :D Хвана се за калкулатора!!?? Каквото и да значи- финанси,точни науки или друго.. :) За това го бяхме нарекли,та даже и два пъти си го избра. :lol: Ако е като Хампарцунян,няма да ни е зле,а... :lol: :lol: Сега ни предстои кръщене!  :)  Синеочка,да прогоните болестите надалеч!!! :x Пролет е да играят децата,не да боледуват! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Здравейте,мами! :D Да се похваля! И ние правихме прощъпулник миналата събота! :D :D Хвана се за калкулатора!!?? Каквото и да значи- финанси,точни науки или друго.. :) За това го бяхме нарекли,та даже и два пъти си го избра. :lol: Ако е като Хампарцунян,няма да ни е зле,а... :lol: :lol: Сега ни предстои кръщене!  :)  Синеочка,да прогоните болестите надалеч!!! :x Пролет е да играят децата,не да боледуват! :D


Хахаха! И моят син хвана калкулатора, а щерка ми - термометъра за ухо и веднага взе да си мери температурата.

*
Имам вече първия подарък от ДЯ и първата картинка/апликация.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Раче,и на кръщенето е забавно..
Ртф,браво от тук насетне колко много такива подаръци те очакват  :)
*
Ртф,приготвя голяма кутия за подаръците,че скоро ще завалят. :lol: Поне такива са ми страничните наблюдения. :wink: Ама пък е хубаво...... :D
Алекс,съвсем скоро ще разберем :lol:!.........днес! :wink:
Като се върнем,че разказвам! Хубаво настроени ви желая! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Ртф, да, приготвяй по- големичка кутия. Аз вече доста съм събрала. Всеки петък Нора ми я връщат с нещо правено в яслата. Апликации, очертания на ръчичка, подобие на рисунка и т.н. . Тематични, като на гърба има стихче по темата, което са "учили". За осми март имам сърчице в плик и хартиено цвете. Пределно ми е ясно колко е възможно това да се изработва от децата, но все пак участват някак си в процеса, вижда се от снимките във фейсаа, които пускат. Утре трябва да нося три твърдо сварени яйца и ... подходящо облекло, ще боядисват. Голямо мазало ще е   :lol:
Рачо , чудесни празници около вас :D
Ние се забаихме с кръщенето, но само да се постопли и ще поправяме грешката.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
 Благодаря ви, че сте ни мислили. Слънчогледка вече е добре, но взе че пропълзя и няма спирачка. По цял ден гони исе (котките, така ги нарича), ако докопа някоя следва голям гърч, милите животинки, колко са търпеливи с нея. Почна и да казва първите си осъзнати думички - татеее, баба и исе. Мама кучета я яли, кой знае кога ще ми каже така.
Милх, душо, голяма си майсторица.Разкошен подарък!
Ртф, честит ти страхотен подарък. Сложи си го в рамка, за спомен. Толкова са мили тези първи нещица.
Капитане, честито ви кандидат-финансист/одитор/счетоводител. Ще го пращате на стаж при леля Смайли някой ден.
Смайли, губиш се и ти напоследък. Дано не се претоварваш много.

Днес рожденичка е малката Софи на Кати. Боже, колко бързо лети времето. Сякаш вчера се роди. Да е жива и здрава и много да радва мама и тати
« Последна редакция: Април 27, 2016, 18:10:50 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Синеочка, благодаря много за хубавите пожелания! Вчера не можах да се включа, че беше доста напрегнато. Заповядайте да се почерпите с виртуална тортичка.
ЧРД
« Отговор #177 -: Април 28, 2016, 14:12:07 pm »
Честито на 1-годишната Софи! Здраве, любов и красота около нея да има само!
*
Re: ЧРД
« Отговор #178 -: Април 28, 2016, 15:27:56 pm »
Честито на 1-годишната Софи! Здраве, любов и красота около нея да има само!
Благодаря много!
Честита 1-ва годинка на Софи ,Кати!Желая и здраве,щастие,радост и едно вълшебно детство
« Последна редакция: Април 28, 2016, 19:30:34 pm от shinzou »

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.