0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #80 -: Юли 04, 2016, 11:52:31 am »
F_ 31, би ли споделила какво конкретно направи до тук , за да излезеш от това състояние?
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #81 -: Юли 04, 2016, 12:11:15 pm »
Аз продължавам да кандидатствам и да търся, записах се на 2 курса, макар и не на живо, който малко или много ми помогнаха, защото така се занимавам, и те кара да мислиш за друга и така успях да добавя в Св-то си нови неща като знания.
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #82 -: Юли 04, 2016, 12:37:51 pm »
същото и това че бившия ми приятел не искаше да ми върне парите, който ми обещаваше още повече ме срина. Благодаря на всички че искате да ми помогнете.
В една друга тема, която по твоя молба беше изтрита самата ти сподели, че тези пари не си ги давала, а просто някак си са ти били обещани. За какво "връщане" става на въпрос.
Мисля, че си зациклила на едно място , риеш , вкопаваш се и освен надолу на никъде другаде не поглеждаш, а най- лошото е, че не искаш да погледнеш. Тук получи доста, при това ценни идеи и съвети, но не виждам да си оползотворила нещо от тях, нужна ти е адаптивност, а започнеш ли работа още повече, иначе си аут.
 Сигурна ли си, че позициите , за които кандидатстваш отговарят на възможностите ти, често образованието и курсовете нямат нищо общо с естеството на работа.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #83 -: Юли 04, 2016, 12:40:41 pm »
Аз знам какво искам, но не е възможно, искам си работата която изгубих, искам да се върна и да започна всичко отначало, да луда съм, мислете ме за каквато искате, знам че не мога да се върна, кандидатствам за подобни позиции, сходни и на моя опит и образование но без ефект което още повече ме срива, защото нищо не мога да намеря, за да се стабилизирам.
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #84 -: Юли 04, 2016, 12:44:10 pm »
Докато гледаш назад НИКОГА няма да тръгнеш напред.
 Какво ти е образованието и с какъв опит си?
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #85 -: Юли 04, 2016, 13:42:40 pm »
Съгласна съм с avallon.Прави ми впечатление също от публикациите ти f_31,че говориш/правиш неща във виртуалния свят-крусове онлайн,не си привърженичка на вечерни излизания(не че това е критерии),хобито ти също не е свързано с хора.Може да греша,но не мислиш ли ,че трябва да промениш това?
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #86 -: Юли 04, 2016, 14:21:22 pm »
F_ 31,  няма нужда да ми пускаш на ЛС СВто си за да научавам коя си и що си.
Пуснала си цяла тема , с която правиш обществено достояние проблемите си. Проблема е, че всичко е твърде общо казано. На конктетните въпроси ето как отговаряш, ами просто никак не помагаш  (индиректно и сама на себе си). Много тук отделиха от времето си за да ти бъдат полезни. Конкретни предложения . .. повтарям се, но предложенията са напосоки.
Зададох ти въпроси не толкова, защото ме интересува коя и каква точно си, а отговаряйки дори и сама на себе си да си помогнеш. А отговаряйки в темата някой все пак да ти се окаже супер пплезен, нали?!
Да, ти може да знаеш точно какво искаш, но толкова време неуспехи не се ли замисляш, че нещата опират и до можене (освен ценз). То всеки човек иска много работи в тоя живот, ама трябва да си даде рално сметка до колко тези неща са възможно постижими за него .... И така се живее в един по- добър душевен мир и чуство на удовлетвореност с реално  достигнатите цели.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #87 -: Юли 04, 2016, 14:50:37 pm »
Хайде стига сме дъвкали едно и също... Момичета, не разбрахте ли, че полза от цялата тая работа - няма. Пожелайте й успех на f_31 и да спрем до тук, една и съща плоча се върти до безкрай.
И аз съм тъжна и отчаяна ... вече 2 години не мога да си гушна детенцето. Други момичета от форума - след години борба, разпъвани на кръст, с по 10 и повече инвитро процедури, затънали в дългове, изоставени от "мъжете" им - и те сигурно са "тъжни и отчаяни". Да не говорим по света колко хора има с болни деца, с болни родители и т.н.
Ако тръгнем да пишем колко сме тъжни и отчаяни, този форум ще се удави в сълзи


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #88 -: Юли 04, 2016, 16:56:02 pm »
Фантичке, спри да мислиш за тази работа, връщане назад няма! опитай нещо друго, крайно различно като работа, за което нямаш опит дори! Опитай ако щеш рецепционистка, нещо, каквото и да е...иначе затъваш
[/url][/url]
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #89 -: Юли 04, 2016, 18:54:44 pm »
Днес сте ми на късмет, обаче, обадиха ми се
за провеждане на среща за една стажантска програма.  :P
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #90 -: Юли 04, 2016, 23:30:02 pm »
следя темата тихичко от известно време  :wink:

f_31, потърси ли психологическа помощ?
писах ти съобщение преди време, при мен нещата с тази фирма не се получиха. с две думи ще кажа на другите - ходих на цяло интервю с връзки!, не получих "работата"  :lol: малко съм отчаяна, но здраве да е. мецан от няколко месеца пак е безработен, хвана се в озеленяването  :x не му дадоха всичките пари, само се претрепа от работа

искам да обърна на f_31 малко внимание за желанията й. една работа не е просто желание, тя е отговорност. от няколко години съм офис мениджър, личен асистент, организатор и какво ли не. работата ми е интересна, но и много изнервяща понякога (особено ако шефът ми диша във врата и гледа в монитора - буквално).

 :ask: вече се чудя, извинявай за личния въпрос, но да нямаш някакви заболявания, които да не позволяват да работиш всичко? аз съм с астма примерно, и не мога да си позволя да работя в кухня на влага, иначе бих правила торти  :lol:

и не на последно място успех
« Последна редакция: Юли 04, 2016, 23:34:13 pm от mecinka »

*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #91 -: Юли 05, 2016, 18:35:20 pm »
Вярно е искам да опитам, така е кандидатствам, ходя по срещи, обаче не стигам до никакво започване, това е.  :?
Не стигам до одобрение от където идва и останалото.
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #92 -: Юли 05, 2016, 22:01:20 pm »
f_31 Момичетата ти задават конкретни въпроси.Това увъртане от твоя страна и повтаряне на една и съща реплика е неуважение към тях.
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #93 -: Юли 05, 2016, 22:18:27 pm »
Mecinka макар че писах Лс, ще пиша и тук че имам проблем с очите, който не позволява наистина всякакъв тип работа! Например да изкараю шифьорски курс! 
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #94 -: Юли 05, 2016, 23:03:11 pm »
Фанте, за много малко работи искат книжка. Очилата не са пречка да работиш. Освен ако самата ти не се подтискаш допълнително заради диоптрите.

*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #95 -: Юли 06, 2016, 09:42:49 am »
Mecinka макар че писах Лс, ще пиша и тук че имам проблем с очите, който не позволява наистина всякакъв тип работа! Например да изкараю шифьорски курс!
Глупости, от векове има едно изобретение, наречено "очила", които решават с подходящ диоптър всякакви проблеми с очите освен може би ако си напълно и абсолютно необратимо сляпа! Почти всеки втори в днешно време има проблем с очите, но това не  пречи на хората нито да вземат книжка, нито да си намерят работа!
По въпроса с "подтискането", споменато от blue_sky ще кажа, че от няколко десетки години и за това има подходящо изобретение - нарича се "лещи за очи"
« Последна редакция: Юли 06, 2016, 09:45:17 am от lilibell »


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #96 -: Юли 06, 2016, 10:30:13 am »
Лилибел, замисляла ли си се, че при определени заболявания не могат да се носят лещи? За съжаление, съществува не само късогледство.
И да, нося лещи, рядко очила.

*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #97 -: Юли 06, 2016, 10:39:40 am »
Аз нося и двете и очила и лещи, лещи нося от има няма над 25 години,очила нося от дете, но има и друго, искаш да работиш, да се развиваш да се докажеш но какво да правиш когато по никакъв начин не стигаш до одобрение и започване някъде, това е години наред при мен , години  :?
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #98 -: Юли 06, 2016, 10:57:55 am »
Лилибел, замисляла ли си се, че при определени заболявания не могат да се носят лещи? За съжаление, съществува не само късогледство.
И да, нося лещи, рядко очила.
Честно казано такива заболявания не са ми известни. За обща култура ако може да споделиш някой пример. Тъй като не страдам от такива проблем, в интерес на истината ми е малко далеч и не съм много запозната. Имам 5 колеги в офиса, 3ма от тях са с проблемни очи, 2ма носят лещи, 1 носи очила. Имам и други познати и приятели с очила и лещи. От там са ми практическите познания. И знам, че вече има всякави решения за проблемите с очите най-малкото защото е често срещано явление. Има прекрасни очила - като форми, цветове, рамки, диоптри. Даже се изненадах, че има такива с разделени стъкла за различни проблеми на едно и също око.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #99 -: Юли 06, 2016, 11:33:45 am »
Ето пак недомлъвки и материал за гадаене спорове, полемики върху неизвестен проблем.
Еми Фанта, вземи ги назови тези проблеми с истинските имена най- накрая.  Мине се не мине време и като има затишие по терзанията ти айййде пак вземеш че изцвъкаш нещо неопределено. Не е неуважение това, подиграваш се с времето , търпението на всички тук, които ти обръщат внимание, а  все пак това е форум с малко поо-различна насоченост.
Ти стигаш до констатациите и нито на йота по-нататък. Ми вземи си поразчовъркай малко сивото и се запитай защо аджеба така се получава. Хора с очила, лещи, кривогледи и прочие живеят, работят, и постигат много в тоя живот. Айде стига се изживявай като жертва, чакайли всички тука вкупом да да те оплакваме и плакнем дните ти. Вземи се стегни вече, че на много хора тука взе да ни омръзва да говорим като на неудушевен предмет. Завъртяла си някошко дежирни фрази и ни напред ни назад. Ревеш колко си нещастна, ама и не даваш да ти е помогне .... А ма ха, аз вече почвам да си мисля, че страдаш от липса на внимание,  и понеже сподели, че нещо ти куцат вербалните контактии, та търсиш виртуално да се изявяваш по форумите.
Ами уважавай все пак малко хората отделили от времето си за да ти бъдат от помощ.

B  крайна сметка какви изводи си направи от това, че стигаш до интервю, а не можеш да продължиш по-нататък. Анализираш ли ги въобще тези неща а? 
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.