0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #160 -: Юли 14, 2016, 10:52:49 am »
Свързах се, пуснах СВ, знам как се пише СВ и то много добре, моето го променях н пъти, а тема за  търсене на работа имаше и ей сега ще я намеря  :D
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #161 -: Юли 14, 2016, 11:03:05 am »
f_31 Прекаляваш и то много.
Поведението ти е пълна гавра със всички добри хора тук.
И знаеш ли, с това мислене никога няма да се оправиш.До края на живота ти ще бъдеш така "потънала" във всяко едно начинание.Явно найстина не знаеш какво е да нямаш,какво е да загубиш.Никога не съм пожелавала и мислела лоши неща за хората,дали близки или просто познати,но на теб ти желая да "загубиш,да стигнеш дъното",защото само тогава може да се издигнеш.
П.С.Незнам дали звъня на клиента ми,но това ще го разбера лесно.По между др. аз съм му счетоводител и да човека осигурява на мин. раб. заплата,но така наречено "под масата" хората му взимат м/у 500-1000лв заплата(това зависи от на кой,колко му се работи).Има 50 човека персонал.На 50 човека не им е под достойнството,не 1 не 2 на 50
« Последна редакция: Юли 14, 2016, 11:05:35 am от bebeshok0326 »
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #162 -: Юли 14, 2016, 11:05:18 am »
То не бе съвети как се пише CV, как да се държиш на интервю за работа, вкл. фирма специализирана в областта ти препоръчаха за една консултация поне. Ти все едно това не си го чела.
Дали модератор ще трие темата, дали няма - решават си модераторите. Аз подкрепям идеята на  jasmin_veni, да се пусне тема за търсене и предлагане на работа, за хората които наистина търсят работа де, пък някоя съфорумка може да извади късмета тук.  :D

За мен темата не бива да се трие, именно за да не се загубят съветите, които се дадоха. Със сигурност ще помогнат на някой, който търси.
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #163 -: Юли 14, 2016, 11:09:08 am »
Мисля, че е време да се спре със съветите към Фантето.Ние не знаем истинското и положение, семейно, ментално, па дори и професионално и т.н.

Никой не искам да обидя, но е видно, че темата става нападателна и деструктивна, а е хубава от към съветите който се дадоха.Винаги могат да помогнат на някой друг!


*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #164 -: Юли 14, 2016, 11:11:57 am »
Нямам проблеми, с това да си напиша СВ-то, по скоро другаде е проблема както и да е. Сумати материали съм изчела за явяване на интервю и прочие, ако искате ми вярвайте. А да не мислиш бебешок че не е гавра това което се случва, гавра е и то жестока, но не искам да казвам повече, всички сме равни и всички по един и същи начин си търсим мястото, и аз вярвам че всяка една ще има своята мечтана работа  и своята рожба.  8)
Аз се държа колкото и да е трудно се държа, вярата и надеждата ме крепи.  :wink:
Неомъжена съм без всякакви средства, а положението ми въобще не е добре но ще спра до тук, съветите ще ги имам предвид.  :wink:
« Последна редакция: Юли 14, 2016, 11:13:37 am от f_31 »
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #165 -: Юли 14, 2016, 12:13:30 pm »
Към f_31 спирам със всякакви коментари,отговори на лично съобщение,защото няма да излезе нищо хубаво от това(не че няма какво да кажа или да задам като въпрос)
Към всичко останали :ако мога в някакъв момент на някой да помогна съм насреща.
Към модераторите:моля не трийте темата :)
« Последна редакция: Юли 14, 2016, 12:17:47 pm от bebeshok0326 »
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #166 -: Юли 14, 2016, 12:24:48 pm »
Бебешок, а и всички останали, нека да продължим в добър тон да обсъждаме вариантите за работа, за други хора или за самите нас.Какво ви прави впечатление при подбора на кадри, как варират заплатите в различни места в страната и в различни сектори, мисля че това ще е от полза на всички ни.

*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #167 -: Юли 14, 2016, 13:05:34 pm »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51667.0 Ето една специална тема за това, за което говорим и да не вдигаме нерви повече тук :)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #168 -: Юли 14, 2016, 13:31:17 pm »
Това ни беше старата тема. Дали да не я продължим?

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48203.0

Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #169 -: Юли 14, 2016, 14:15:38 pm »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51667.0 Ето една специална тема за това, за което говорим и да не вдигаме нерви повече тук :)

 :P записах се вече в темичката, пожелавам успех на всички

явно фантата е прекалено объркана, и се лута между инженерните и икономическите си желания. в лично съобщение я посъветвах да направи отделни св-та. не може (то може ама е смешно) да кандидатстваш за сандвичар, а да вееш тапия за машинен инженер  :wink:
да, сигурно гледаш недоверчиво на някои обяви. в морето от такива в нета има добри, възползвай се от конкретните предложения на момичетата.

фанта, разбирам копнежа ти да бъдеш майка, това е заложено на жените. замисли се моля те, как ще го гледаш това дете? стъпи си първо на краката, когато си стабилна финансово, и спокойна, дори и да не намериш мъж можеш да станеш мама  :)

Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #170 -: Юли 14, 2016, 14:20:05 pm »
magi_st ,постарах се да отговоря на въпросте ти,но в темата предложена от Jbrul
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #171 -: Юли 14, 2016, 14:26:47 pm »
Това за отделните СВ-та съм си го направила вече, психически не стабилна съм, психическа травма, депресия,все още искам тази работа, тази фирма, знам че не е възможно, и все пак благодаря огромно много на всички, да помогнахте това е. Признавам помощта ви  :)
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #172 -: Юли 14, 2016, 14:57:59 pm »
Фанте , ще ме извиняваш , но трудно ти разбирам като пишеш . Както и да е .... няма да се обяснявам защо , дано се сетиш сама .

Сега на майтап вече , но доста ми напомняш за мен самата до като гледах Ния вкъщи три години и нещо . Вечно си търсех работа , даже на две места се хванах , но отказах . Та ... мрънках си нон -стоп ,че вкъщи не ми се стои вече /на мъжа ми обаче / , ноооо все нещо не харесвах като ми се обаждаха за интервю,макар и в редките случаи .Та уж ми се работеше , но умирах от страх да дам Ния отново на градина и пак да ми се разболее . В момента , в който свекито се пенсионира и ... о,чудо намерих си работа. Мъжът ми пък все ме критикуваше , че детето на градина няма да тръгне , до като не си намеря работа . Та .... с две думи така виждам положението при теб - бягай , работа ,че идвам .
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #173 -: Юли 14, 2016, 15:03:22 pm »
Ако планината не отиде при Мохамед, той ще отиде при нея та туй, ако работата не дойде при мен, отивам аз при нея  :wink:
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #174 -: Юли 14, 2016, 16:07:06 pm »
Не искам да бъда груба, затова ще говоря за себе си.
Аз имам пълнолетна дъщеря. От няколко години работи нискоквалифицирана работа.
Защото иска маникюри и маркови дрехи.
Миналото лято за малко да й събера багажа и да я изнеса на квартира.
Изобщо, аз съм една от тези, лошите майки, които предупреждават децата си, че няма да ги отглеждат до 40 и ги карат да носят отговорност.
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #175 -: Юли 14, 2016, 17:35:22 pm »
... все още искам тази работа, тази фирма, знам че не е възможно...

 :ask: още искаш онази работа, която сама съзнаваш, че няма да я имаш?!?!?
 :x май сама не знаеш какво искаш!


... Сега на майтап вече , но доста ми напомняш за мен самата до като гледах Ния вкъщи три години и нещо...
дидомира, не можеш да се сравниш с фантата  :?

груба съм, но това е действителността

*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #176 -: Юли 14, 2016, 17:36:42 pm »
Никой не е груб, няма такова нещо, не сте груби  :P
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #177 -: Юли 14, 2016, 21:58:25 pm »
Всички отговори на f_31 ми звучат или , като подигравка и с някакъв тон на насмешка или , че отговаря на нещо съвсем друго, но не и написаното..


Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #178 -: Юли 15, 2016, 10:31:42 am »
Аз лично смятам ,че Фантето й е доста скучничко и си търси занимавки и даже и не се обижда на всички нас , които пишат , щото пък ако вземе да се обиди - ще спрем да пишем и темата ще замлъкне . На мен тия дни в офиса също ми е доста скучно и затова писах и аз .Иначе признавам , не бих се включила в подобна тема .

Изказа ти , ФАнте е ... хммм , не мога да намеря точната дума , но да речем странен . Това е най -щадящата дума , която ми идва на ум , за да не обидя.Както е писала и sun_smile е , че все едно отговаряш /пишеш / съвсем друго нещо , различно от коментиращите . Ако изглеждаш и си и такава в реалния живот , не се чуди защо си в подобно положение . Изглеждаш отнесена , отвята и все едно не знаеш къде се намираш . Сори , но такова впечатление създаваш поне на мен .
*
Re: Тъжна и отчаяна!
« Отговор #179 -: Юли 17, 2016, 22:39:19 pm »
Както искате го смятайте, не се подигравам с никого, нито пък искам да съм груба, на никого не пожелавам това, вие не сте груби, не знам какво да каже, повече освен че се опитвам със всички свои средства да се боря и че е много трудно когато знам че не мога да се върна там и продължавам да искам това място тоест тази работа. Знам че не съм добре, и Ви благодаря за думите и утехата и че искате да ми помогнете  :)