0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #880 -: Септември 25, 2015, 10:06:30 am »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=hartinova дали по тази графика мога да се надявам на нещо или от приема на костилбелгита който го вземах от 5 до 10 ден по 1 на ден са такива данните ми  :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #881 -: Септември 25, 2015, 10:18:44 am »
Мерси, Любов!

Май няма да го правя преди закъснение. Твърде много напрежение...

Все пак ще имам нужда от стиснати палчета ;)

Някой друг да чака с мен?
« Последна редакция: Септември 25, 2015, 10:21:09 am от evelinapa »
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #882 -: Септември 25, 2015, 10:23:57 am »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=hartinova дали по тази графика мога да се надявам на нещо или от приема на костилбелгита който го вземах от 5 до 10 ден по 1 на ден са такива данните ми  :(

Няма как да ти кажем, защото липсват данни за първата фаза на цикъла ти. Принципно, БТ ти е ок за втора фаза.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #883 -: Септември 25, 2015, 10:27:50 am »
evelinapa, аз съм с теб. Гледам, че би трябвало онзи ден да си била в овулация, а аз може би вчера, така че чакаме. На мен трябва да ми дойде към 10.10. но разбира се надявам това да не се случи  :lol: Аз нещо вчера много се фрустрирах и си мислех, че ако не стане и този месец - отивам на инсеминация, че ми писна нещо вече........
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #884 -: Септември 25, 2015, 10:30:14 am »
Много по-добрия избор Евелин :) щом можеш да чакаш, няма смисъл да се измъчваш с другото.
Като ти гледам графиката - и БТ, и ТО, и сърчицата са си на място (не че много разбирам).
Стискам силно палци!

Аз също не чакам М, но на 5-6 октомври. Само, че по навик ще започна с тестовете следващата седмица.
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #885 -: Септември 25, 2015, 10:31:41 am »
ми честно казано с 1 вата ми бременност преди 10г не съм си мерила смятала и т.н нищо,но сега от 6 месеца нищо не става  :( предписаха ми костилбелгит без нужните иследвания и ако някой е пил дали тези ранни симтоми като на бременност  са нормални без бременност !!!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #886 -: Септември 25, 2015, 10:40:25 am »
Аерин, Любов, хайде всички дружно да напълним темата с  :bfp:
Ади, ти що си мълчиш?

Не се депресирайте момичета! Аз реших да не се надявам за да не се разочаровам. Много е трудно, но ще се пробвам.

Хайде, стискам палци на всички.
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #887 -: Септември 25, 2015, 10:44:03 am »
ми честно казано с 1 вата ми бременност преди 10г не съм си мерила смятала и т.н нищо,но сега от 6 месеца нищо не става  :( предписаха ми костилбелгит без нужните иследвания и ако някой е пил дали тези ранни симтоми като на бременност  са нормални без бременност !!!

Какви са симптомите?
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #888 -: Септември 25, 2015, 11:06:10 am »
ми честно казано с 1 вата ми бременност преди 10г не съм си мерила смятала и т.н нищо,но сега от 6 месеца нищо не става  :( предписаха ми костилбелгит без нужните иследвания и ако някой е пил дали тези ранни симтоми като на бременност  са нормални без бременност !!!

Какви са симптомите?
като при ранна бременност  след предполагаемата овулация  1-болезнени зърна 2-спазми 3-умора т.н вече 12 дена съм така нез.дали не е от костила или има нещо ?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #889 -: Септември 25, 2015, 11:09:38 am »
Светла, Клостила в комбинация с прогрестеронов препарат ли си го пила?


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #890 -: Септември 25, 2015, 11:11:02 am »
не само костил от 5 до 10 по 1 хапче
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #891 -: Септември 25, 2015, 11:15:50 am »
Аерин, Любов, хайде всички дружно да напълним темата с  :bfp:
Ади, ти що си мълчиш?

Не се депресирайте момичета! Аз реших да не се надявам за да не се разочаровам. Много е трудно, но ще се пробвам.

Хайде, стискам палци на всички.


 osi_9 За съм Евелин. На кой по едно, на кой по две летни бебенца - кой каквото си е забъркал :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #892 -: Септември 25, 2015, 11:16:07 am »
Аа, що да си мълча???

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #893 -: Септември 25, 2015, 11:19:38 am »
не само костил от 5 до 10 по 1 хапче
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #894 -: Септември 25, 2015, 11:25:27 am »
Аз съм забременях след Клостилбегит, но в комбинация с Дуфастон. Знам,че Дуфастона дава лъжливи симптомина бременност. Не съм сигурна за Клостил. Той е инхибитор, подтиска за определен период епифизата, в сшедствие се получава ефекта на запушената с ръка чешма. След спирането фоликулите нарастват бързо и понякога по много, затова е добре да те следи лекар с УЗ. Иначе симптомите, които ми описваш съм имала и като бременна и в ПМС. Хайде, надявам си да си бременна. Стискам палци!
Момичета, снощи не сме спали. Малкото слънчогледче с колики,а ние с ММ с рядко щастие. Изморени всички заспахме към 7. Та сега ставаме.
П.С. Светла, не е нужно да цитираш, това което си писала, виждам отлично, време ми трябва за отговор..


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #895 -: Септември 25, 2015, 11:29:35 am »
Аа, що да си мълча???

Няма ли да те пишем към отбора на чакащите?  :D

Светла и аз направих миналата година тази грешка с Клостила - 3 месеца без наблюдение.
Но, имах и дуфастон изписан. Вярвах да док., защото го познавам от малка, а и е шеф на АГ, НО после осъзнах, че това никога не бива да се случва.
На мен ми се размина само с нарастване на миомата ми, но съм чувала за много по - усложнени ситуации.
Писна ми от "специалисти", които са толкова заети с трупането на кинти, че нямат време да ти обяснят човешки рисковете които поемаш.
Ако смяташ, че нещо странно се случва с теб, най - добре иди на преглед.
И си изисквайте стриктно следене по време на прием на клостил. Както беше казал някой "това не са бонбонки"
« Последна редакция: Септември 25, 2015, 11:35:56 am от evelinapa »
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #896 -: Септември 25, 2015, 11:30:42 am »
извинявай, че съм малко леко казано паднала от гората ама съм нова и пиша пък изчезва после немога да го намеря хаххахах ще му хвана цаката аз  :lol:  :D  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #897 -: Септември 25, 2015, 11:33:00 am »
Аа, що да си мълча???

Няма ли да те пишем към отбора на чакащите?  :D

Чакам аз, ама сама не знам какво :lol:  С тая малоумна графика този месец, високи температури във ФФ, кървене, счупени термометри, липса на болка в гърдите, спадане на БТ по никое време.... както ви писах вчера, чакам си май новия цикъл, че този не ме кефи.
« Последна редакция: Септември 25, 2015, 11:36:00 am от AdeliaMiss »

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #898 -: Септември 25, 2015, 11:37:53 am »
Ади, обърканите температури са от смяната на термометрите.
Моя е дигитален и винаги показва по - ниска температура от бившия живачен.
Тъй че ще те впишем в отбора, пък каквото стане  :)
А, кървенето и на мен ми се е случвало.
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #899 -: Септември 25, 2015, 11:42:55 am »
Много ме е яд, че счупих живачния, а вече няма откъде да се купят... :(