0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #960 -: Септември 28, 2015, 21:02:23 pm »
не ми се вярва да е ИЗ защото сутринта си имах типичните ПМС - гадене, всъщност то ме събуди. А и не мога да го определя като "зацапване", макар че не знам какво е зацапването. Аз си го представям като лека следа по ТХ след избърсване. Моето си е точно като по-слаб цикъл  :?
Ама този месец като цяло ми е много ненормален.
Tonette за по-голяма точност БТ трябва да се мери по едно и също време при едни и същи условия. Няколко часа разлика дават много сериозно отражение върху температурата. При мен съм засичала разлики в температурата в рамките дори на половин - един час, като колкото по-късно я меря толкова е по-висока.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #961 -: Септември 28, 2015, 21:07:18 pm »
Tonette за по-голяма точност БТ трябва да се мери по едно и също време при едни и същи условия. Няколко часа разлика дават много сериозно отражение върху температурата. При мен съм засичала разлики в температурата в рамките дори на половин - един час, като колкото по-късно я меря толкова е по-висока.

+1

Освен това 10 ч. е твърде късно за мерене на БТ. Т.е. дори да мериш всеки ден в 10, пак няма да имаш реална представа за нещата.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #962 -: Септември 28, 2015, 21:12:58 pm »
на сестра ми зацапване то беше като цикъл и до 10-12 гс с превръзки... Ту и "дойде", ту си тръгне... Едно време са му викали цветна бременност. Сестра ми има 3 деца и 3те бременности са и на превръзки...

Стискам палци за добри новини, Лили...
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #963 -: Септември 28, 2015, 21:33:35 pm »
Maki много ме обнадеждаваш ама знам ли ... надеждата ми е малка. В нета чета, че Из било по-скоро кафяво или светло розово и във вид на точки. При сестра ти като истински цикъл ли е било?
Медитацията е хубаво нещо, не знам как се прави по скайп, но е супер, че ти е помогнала. Наистина имаме достатъчно други проблеми, за да се натоварваме с излишни негативни емоции. А пък тези "сополи" и аз ги наблюдавам напоследък и се чудя дали са ЦС, дали са плътната ЦС преди фертилната или се появяват след фертилната ЦС.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #964 -: Септември 28, 2015, 22:22:50 pm »
Добър вечер и от мен! :) Помълчах си няколко дни в чакане да се случи нещо интересно с моя цикъл. Ами случи се, изтървахме и този месец.  :( В средата съм, а нямаше никаква ЦС. Тази вечер най-после се появи нещо по-прилично и то какво се оказа...кафяво. Отново зацапване. А и гърдите не ме болят, ужасно нервна съм и крещя за всичко. Явно пак нещо не е наред. Пак ще се ходи по доктори. Понякога си мисля, че ще се откажа, ако продължава така, но после си казвам "абе я се стегни, ще се реши проблема" Много криво ми е тези дни, едно такова ревливо - от най-малкото нещо. Чак и с ММ взехме да се дразним, че го избягвам. Желанието ми за кекс се е изпарило, не знам къде отиде. Хормони ли са, какво е, и аз не знам. :(
Хайде, дано някоя от вас има късмет този месец и да се зарадваме всички!  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #965 -: Септември 28, 2015, 22:39:03 pm »
Лили, писах на сестра ми, но още не ми е отговорила. Та докато чакам, попрочетох ИЗ английските сайтове за ИЗ. Пише, че цветът може да е всякакъв и единствената разлика е че в МЦ има съсиреци, а в ИЗ няма! Ще пиша пак като получа отговор от сестра ми.

Алис гушки и горе главата...
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #966 -: Септември 28, 2015, 22:41:58 pm »
Маки, той бившият ти като плевел, дето го не сееш, там никне. Какво се е накокошил сега срещу теб! Явно и той не те е загърбил още.
Относно груповите медитации, много против съм, това е смесване на енергия и не знаеш от кой какво ще си прихванеш. По-полека с тях, защото вместо да се освободиш от негативите, може да си докараш и нечии чужди.
Лиленце, хайде стискам ти палчета това наистина да ИЗ. Стискам ти палци!


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #967 -: Септември 28, 2015, 23:01:37 pm »
Maki благодаря ти  :bighug: и аз чета из нета какво е ИЗ, но на повечето места пише, че е бледо и оскъдно - розово или кафяво, моето не е такова за съжаление и затова нямам много надежди. Утре ще видим, ако Т падне значи няма шанс. Аз започнах и вечер да я меря и долу горе се движи паралелно със сутрешната. Даже мисля да си направя още една графика и да отбелязвам вечерната защото и тя е доста показателна. Определено е паднала - до вчера беше 37.2 - 37.3, а тази вечер е 37. Но ще се радвам да видим какво ще каже сестра ти, поне да знам какво да очаквам. Аз и в нормалния МЦ нямам съсиреци, даже съм чела, че не е хубаво да има съсиреци. Трябва да е ярка обилна кръв, за да е хубав МЦ. Моя цикъл изобщо не е хубав, в момента цвета е кафяв, което май не е добре  :( Да видим втория ден как ще е. Гадни задържани фоликули, мразя ги  :x


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #968 -: Септември 28, 2015, 23:07:01 pm »
Сестра ми каза, с първото --> кафява кръв, с второто най-обилна кръв и тъмно червена, а с третото по-малко обилна и алено червена...

Стискам палци за добри резултати --> ИЗ или в най-лошия случай, поне да са изчистени фоликулите и хормоните да са добри. Цун-гуш.
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #969 -: Септември 29, 2015, 00:14:04 am »
Здравейте момичета.

Може ли някой да ми погледне графиката, нещо тази температура не мога да я разбера. Вчера 36.8, а днес 36.1. Има разлика и в часа на мерене де - вчера в 10, а днес в 7.
Благодаря предварително
Подкрепям вече изказаните мнения, за правилното тълкуване на графиката е добре да измерваш приблизително по едно и също време (примерно около 7.30- 8.00ч.).
Според мен е добре да включиш отново и тестове за овулация. Успех този месец!  :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #970 -: Септември 29, 2015, 10:23:26 am »
Здравейте момичета.

Може ли някой да ми погледне графиката, нещо тази температура не мога да я разбера. Вчера 36.8, а днес 36.1. Има разлика и в часа на мерене де - вчера в 10, а днес в 7.
Благодаря предварително


Здравейте,момичета.
Според мен (без да твърдя,че съм много наясно) за да е най-коректна графиката, трябва да я мериш всяка сутрин по едно и също време без да ставаш от леглото и да имаш покой поне 3 часа.
Има значение промяната на часа,ако си ставала до тоалетна...
Аз поне я меря така.Някой друг може да изкаже също своето мнение.
Предвид разликата в температурата ти и днес,мисля,че е рано за овулация, просто си променила часа и това се е отразило.
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #971 -: Септември 29, 2015, 10:53:40 am »
Здравейте момичета!

Много мрачно днес. Направо ме наляга депресията без причина.
Аз пак съм с разтройство. Нищо не си внушавам, просто имам (да чукам на дърво) наистина здрав стомах, пък и чудеса всякакви се случват.

Някой няма ли да се похвали нещо най накрая?  :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #972 -: Септември 29, 2015, 11:24:53 am »
Здравейте, аз съм малко объркана пак от някакви мисли да се надявам ли, да не се ли надявам... Искам да ви попитам колко време преди цикъл в крайна сметка е нормално да падне БТ? Защото по принцип утре трябва да ми дойдат нежеланите гости, но пък днес тепмературата си ми беше както и последните дни 37.1 и не знам... Толкова се надявам така и да си остане и гостите да не дойдат....
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #973 -: Септември 29, 2015, 11:35:42 am »
Здравейте, аз съм малко объркана пак от някакви мисли да се надявам ли, да не се ли надявам... Искам да ви попитам колко време преди цикъл в крайна сметка е нормално да падне БТ? Защото по принцип утре трябва да ми дойдат нежеланите гости, но пък днес тепмературата си ми беше както и последните дни 37.1 и не знам... Толкова се надявам така и да си остане и гостите да не дойдат....

Някъде четох, че темп. спада в деня преди или в деня на М.
Стискам палци да те пропусне  :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #974 -: Септември 29, 2015, 12:03:58 pm »
Аз също мисля,че температурата спада в деня на М или предния ден.
Стискам ти палци,Мика,да не спадне в следващите 9 месеца   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #975 -: Септември 29, 2015, 12:16:31 pm »
Стискам палци и аз, моите гости дойдоха по часовник....
« Последна редакция: Септември 29, 2015, 12:52:14 pm от AdeliaMiss »

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #976 -: Септември 29, 2015, 12:33:38 pm »
Благодаря ви, evelinapa, rrrr, AdeliaMiss :) Много се надявам и утре така да останат нещата, че и следващите 9 месеца :) И хайде всички да забременяваме вече и да се местим дружно в другите теми :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #977 -: Септември 29, 2015, 12:36:39 pm »
При мен се е случвало да спада и на 2-3 ден от цикъла.
Аз нямам с какво да се похваля, освен с едно гадене днес, но то ми е от проблемния корем най-вероятно.
Стискам палци на всички чакащи и да завалят положителни тестове тази и следващата седмица :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #978 -: Септември 29, 2015, 13:44:08 pm »
Здравейте момичета, аз също съм с ИЗ вече втори ден :D тва в кръга на шегата, явно ще пресъхвам тотално :) два дни само леко кафеникаво зацапване и никакви ПМС!
Аз ли изтървах нещо назад или наистина Шанел ми се губи? Там имаше някакви съмнения...и надежди....
Продължаваме да си седим ние без тв и нет, да видим до кога, голям дъжд, голямо чудо беше. Добре, че в България няма цунамита и урагани като в Щатие, че тогава не знам.....
И понеже имам подозрения, че започвам 50 страница и това ще е последния пост за тази тема,  пожелавам новата да започне с един хубав положителен тест за бременност!!!
« Последна редакция: Септември 29, 2015, 13:46:44 pm от Калия »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #979 -: Септември 29, 2015, 14:09:18 pm »
Кали, нямаш ли някой изостанал тест да препишкаш? Аз съм с ужасна хрема и възпалено гърло, едва преглъщам и дано да не стигне до гнойна ангина, че дори ЛЛ нямам и няма кой да ме прегледа и изпише антибиотици. Засега с бабини рецепти се лекувам... Никакви симптоми за бременност :/ а така се надявах...а октомври и ноември ще съм в Лондон (пак летене със самолет) и ще пропуснем бебеправенето...

Хайде новата тема да се напълни с положителни тестове...
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!