0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Е то и аз пия Медрол,Аспирин протест, прегнакеър за зачеване,фолиева,нош па,естрофен + утрогестана и направо една чанта лекарства!
Ами пробвах но е трудно като цяло всеки ден :ask:
Сега от 2-3 дни си стоплям чаша п мляко малко мед и л зехтин върши работа😀🌻
Много четох за ниското чхг и се притеснявам какво ще излезе утре,но както казваш има всякакви случки🍀🍀🍀
От тук на татък не зависи от теб.Опитай се да се разсееш с някоя книжка или нещо любимо.Знам колко е трудно,но все пак. :bighug:
ОК
Благодаря ти!  :bighug:
Дано да е добре! Утре ще пиша,какво е положението😀
Здравейте,излезнаха резултатите.
68.28 -чхг 19 ден удвоява се на 69.2 часа
Коментари?
За мен е добре и надеждата все повече се увеличава.Доктор Персенска какво казва?
Ами все още нищо на трансфер е и чакаме 8O
Мислиш ли че наистина е добре?
Реално е в границите от 48 до 72 часа и си се удвоява.За мен е добре.Ембриончета 3 или 5 дневни бяха?Пиши какво е казала доки
Това увеличава надеждата.Ох много,много стискам палци да ме последваш  :D
« Последна редакция: Февруари 21, 2017, 11:10:31 am от bebeshok0326 »
Докторката каза че не се развиват както трябва и за 19 ден чхг-то трябвало да е хиляди,има имплантация но...спирали развитие
В петък пак ще ходя,но по мое виждане надали ще се покачи толкова колкото трябва и ако са на това положение да спирам лекарствата
Силвия, много съжалявам :bighug: знам как се чувстваш... с тази разлика, че аз като повторих ЧХГ от 26 след два дни бе 13.... а при теб не е така и има още надежда :) наистина като се сетя на мен на 19 ден резултата ми бе 19000 та нисък е твоя, но историята помни и други случаи... :) Стискам палци
Каква надежда има според теб?Не мисля че ще се покачи до нужните стойности
Незнам дали  тези 3 миомни възела който са по милиметри нещо пречат?
По думите на докторката били добре разположени и не пречели да се развие бременност?! Казвам го защото първият ми опит приключи с кухо яйце!
Е, то е ясно, че за два дни стойността няма да стигне 19000... Все си мисля, че ако си се покачва резултата значи макар и бавно нещата се развиват...Може да е просто късна имплантация...Знам ли, не съм лекар, мед. сестра съм... Не съм убедена, че възлите не пречат хистероскопия ли ти прави? Защо не ги е махнала тогава?...Бих потърсила и друго мнение, не е нужно Персенска да знае за това...Все пак 4 опита хич не са малко... При мен се случи на 5-я  :) беше ЗЕТ, отказах и хистероскопия на Персенска, назначих си сама генетични, бях се консултирала с др. Владимиров междувременно и ако не се бе получило щях да се местя при него...То пък взе, че стана..
 
Не правиха ми Лапароскопия след ЦС .А за махане не сме говорили,били малки не пречели и така!
Какво значи ЗЕТ? Мислех да ходя на второ мнение при Стаменов,но пък го нямало сега и другия месец някога!
И сега незнам какво да правя🙂
Не правиха ми Лапароскопия след ЦС .А за махане не сме говорили,били малки не пречели и така!
Какво значи ЗЕТ? Мислех да ходя на второ мнение при Стаменов,но пък го нямало сега и другия месец някога!
И сега незнам какво да правя🙂
А и ако решим да се местим не давали документи от надежда така каза едно момиче ,но дали е вярно незнам.
Аз съм с 3 см възел и Цветков искаше да го махне и тогава инвитро.Аз му отказах и ето ме на.Пак според доки(не само той )аз много трудно мога да износя бебче заради конизацията ми и от 20 с. трябва да пазя леглото-ето ме на ходя на работа още.Надежда вина има.Пусни още един след 48 часа
Конизация от 20 с? Какво е.НЕ разбрах
Ще ходя в петък пак до болницата да пуснем ново изследване. Благодаря
Конизация е изрязване на шииката (тя носи голяма част от тежеста на бременноста),когато има изменени клетки,които могат да се превърнат в рак.Когато част от шииката се изреже се намаля нейната здравина и се смятаче при бременност няма да издържи и ще доведе до аборт или преждеврвменно раждане,за това се препоръчва бременната да лежи в 95 %от врвмето,като се започне от 20 седмица
Мерси утре ще звънна до Щерев да попитам за час да си запиша и да получа 2 мнение,но не знам към кой лекар да запиша!
Има ли някои наблюдения там?
Благодаря ви