0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте от мен.
« Последна редакция: Март 26, 2016, 12:52:14 pm от milmi »
Здравейте, може ли да ми изпратите на лични телефона на Д-р Стаменов? Трябва да започна стимулация, дадоха ми фостимон за стимулация по Фонда, излезнаха обаче резултатите от микробиология които са лоши /вагинална кандидоза, колонизация с аеробнибактерии-бета стрепт. гр. В/ и сега незнам какво да правя!?
*
Валитка, обади се на регистратурата и им кажи всичко това, те ще предадът на д-р Стаменов и ще ти върнат обаждане какво е казал. Аз така процедирах, самият док така ме посъветва, защото не винаги има възможност да вдига телефона.





Валитка, обади се на регистратурата и им кажи всичко това, те ще предадът на д-р Стаменов и ще ти върнат обаждане какво е казал. Аз така процедирах, самият док така ме посъветва, защото не винаги има възможност да вдига телефона.
:thankyousign: Благодаря ти! Така се бях притеснила, направих точно както ме посъветва и ми се обадиха. Имам изписани лекарства и продължаваме ...
« Последна редакция: Март 30, 2016, 20:03:55 pm от valitka »
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Моля, някой да ми напише актуална цена на хистероскопия по клинична пътека!?
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Здравйте, някой ползвал ли е Аримидекс. Искам да направя ин витро на ЕЦ. Предложиха ми аримидекс в съчетание с Менопур или само Аримидекс. Нямам средства за Менопур и по принцип не реагирам добре на стимулации. Реших да пробвам само с Аримидекс, но се чудя ще има ли ефект само с него? Не бил особено силен. По принцип си мислех изобщо нищо да не ползвам, но днес взех първото хапче. Та някой ако може да сподели мнение.
*
Пила съм Аримидекс. Резултата беше 8 Я. За сравнение  - с Клостилбегит 3 Я, а стандартна стимулация с Гонал 16 Я. Всеки организъм реагира различно на различните препарати. Не може да се сравнява , нито да се знае предварително.  Дано все пак съм ти била полезна.
Успех!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Благодаря, напълно съм съгласна, че всеки организъм е различен. Но срещнах доста постове, че с Аримидекса се получили много Ф, но празни и се чудя дали постъпвам правилно. Пак казвам, че ще ползвам само него засега, без друга стимилация.
*
Здравейте!
Известно ли Ви е как ще почиват лекарите тази година?
Моля, ако някой има информация да пише, т.к. трябва да планираме опит.
Здравей те август месец ще почиват
*
15.07-15.08 им е почивката.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Е защо тогава д-р Персенска ми каза да си запиша час за юли?
Дано се вместя до 15. 07 тогава
« Последна редакция: Юни 17, 2016, 14:27:54 pm от Dragica »
Аз в понеделник съм на хистероскопия при нея и ще я питам
*
Някой правил ли е консултация с мамолог в клиниката, бихте ли ми препоръчали лекар?

Аз отидох директно на мамография с талон от личния лекар.
Прави се на 1 етаж.
*
Благодаря, mammita2012!

Марси,ела при нас в онкологията за по-сигурно :) имаш ми телефона ако решиш :lol:
*
Алекс 77, писах ти на лични, благодаря много!