0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #140 -: Септември 14, 2015, 10:38:47 am »
Случвало се е и Clear Ovu да ползвам, но най-вече Oview съм взимала, доволна съм.

Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #141 -: Септември 14, 2015, 11:49:16 am »
Благодаря, отново! Днес ще се пробвам да си намеря такъв, че този другият почва да ме дразни :D
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #142 -: Септември 15, 2015, 01:34:19 am »
mika_rika и предполагам знаеш , но да спомена.След положителният тест Овулацията настъпва след 24 до 48 часа.Успех :)
Аз си ги правя в определен час (17:00 примерно) като преди това имам въздържание на приемане на течности около 2 3 часа преди тестването както е казала marsi
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #143 -: Септември 15, 2015, 11:26:25 am »
Да това го знам и сега чакам само положителния тест! Вчера намерих Oview и ще видим, довечера като се прибера ще си направя теста! Дано да се случат нещата, че вече много ми се иска :) Ще казвам как върви :) Благодаря ви девойки! Успех на всичкии  :cheerleader:
*

    hristina.cholakova

Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #144 -: Септември 15, 2015, 13:32:17 pm »
Здравейте,
Моля ви, да хвърлите един поглед на моите тестове и да си кажете мнението. На кратко с мъжа ми правим опити за бебе от началото на март тази година. За съжаление без успех. Този месец реших да пробвам с тестове за овулация, за да определя денят. Започнах от първия ден след менструацията, умишлено. Преди да започнем ходих на гинеколог, нямам инфекции, пуснах си и изследване на хормоните - всичко е ок. Цикълът ми е 28 дни +/- ден два. Надявам се не забравям важна информация.
Благодаря ви!
*
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #145 -: Септември 15, 2015, 13:42:08 pm »
Здравей, Христина,
би ли допълнила днес кой ден от началото на цикъла е. Според мен все още няма положителен тест и е добре да си продължиш с тестването, пък да видим  :),
тестовата черта трябва да стане наситена колкото контролната или по-наситена от нея.
Успех в този цикъл!  :)

*

    hristina.cholakova

Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #146 -: Септември 15, 2015, 13:51:45 pm »
Днес е 13ти ден, реално съм започнала с тестовете от 6-ти ден след менструация. Но тъй като ги правя след като се прибера от работа - към то 18,30ч днес все още не съм правила нищо. На снимката са резултатите до вчера включително, т.е. 12-ти ден.
Ще продължа с тестовете до положителен резултат.
Благодаря за отговора и за пожеланието :)
*
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #147 -: Септември 15, 2015, 14:05:53 pm »
Може днес да е положителният тест или в близките ден-два. Добре е тестовете да се правят от  - през + до - , защото е много индивидуално каква е степента на насищане на тестовата черта, така че след положителия тест направи и на следващия ден, така по-точно се определя.
Но с опитите си започвате още същата вечер след положителния тест :), успех!

*

    hristina.cholakova

Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #148 -: Септември 15, 2015, 14:11:45 pm »
 :balk_602:

Разбрах :) Ще пиша пак какво е станало :)
*

    hristina.cholakova

Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #149 -: Септември 16, 2015, 18:32:11 pm »
Привет от нен :) ,
Прилагам снимката от днес. Мисля, че вчера теста е бил положителен. Днес ми е 14-ти ден. Снощи действахме, днес и утре ще продължим ;)
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #150 -: Септември 16, 2015, 19:48:22 pm »
Да вчера е бил положителен :) Днес или утре се очаква да има О .Успех ти пожелавам :) 
*

    hristina.cholakova

Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #151 -: Септември 16, 2015, 20:02:08 pm »
Благодаря за отговора! :)
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #152 -: Септември 16, 2015, 21:36:40 pm »
Да се похваля с вече положителен тееест :)
*
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #153 -: Септември 16, 2015, 22:48:05 pm »
hristina.cholakova, да, явно вчера е бил пикът на LH. Дано това да е успешният ти цикъл!  :)

mika_rika, днес ли е положителният  :), ето точно се получава - за цикъл около 30 дни, положителен тест на 16 ден от МЦ. Желая ти късмет!  :)

Хайде и двете да се похвалите след около две седмици!  yahoo_17 yahoo_17

Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #154 -: Септември 17, 2015, 10:10:03 am »
Благодаря ти много, marsi Малко снощи мъжо заспа :D ама ще ги правим нещата днес и се надявам, че хванем положението :D и дано всички, които искаме скоро успеем да се похвалим :)

Благодаря ви, девойки :) Прекрасни сте! Усмихнат ден на всички
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #155 -: Септември 30, 2015, 12:00:54 pm »
Здравейте момичета,

от януари месец правим опити за бебче, неуспешни досега, цикъла ми е 28-31 дена, положителен тест за овулация ми дава на 14-16 ден, като този месец ме озадачи, давайки положителен резултат в неделя, плюс положителни резултати в понеделник, вторник и днес включително. Много почнах да се притеснявам, някой минавал ли е през такъв момент? Благодаря ви предварително
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #156 -: Октомври 12, 2015, 16:54:57 pm »
Kакво точно те притеснява? Положителните резултати ли? Правили ли сте спермограма?
Аз бях точно обратното, всички тестове за овулация ми бяха отрицателни и никога с две еднакви или поне доближаващи се черти. Установи, че имам много ранна овулация на 8-9 ден, казаха ми "прави секс днес и утре" и пак не стана точно тогава. Съвета ми е, ако не се получи до 2-3 месеца да потърсите лекар, който да ви помогне. Аз лично съжалявам, че чаках толкова много време...
« Последна редакция: Октомври 12, 2015, 16:56:42 pm от bridzit »
*

    Tsveteto

  • **
  • 137
  • Няма невъзможни неща! :)
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #157 -: Май 19, 2016, 17:18:47 pm »
marsiаз миналия месец получих положителните тестове с друга марка тестове, по-скъпи от тези, но сега ги нямаше в аптеката и за това взех пак от тези по-евтините.

Здравей!
аз съм изпробвала повечето от тестовете за О и не съм забелязвала драстични качествени разлики, но като че ли  О-вю са ми фаворит като марка :) УСпех!
*
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #158 -: Май 19, 2016, 18:02:08 pm »
Здравейте момичета,

от януари месец правим опити за бебче, неуспешни досега, цикъла ми е 28-31 дена, положителен тест за овулация ми дава на 14-16 ден, като този месец ме озадачи, давайки положителен резултат в неделя, плюс положителни резултати в понеделник, вторник и днес включително. Много почнах да се притеснявам, някой минавал ли е през такъв момент? Благодаря ви предварително
Здравей, до два положителни поредни теста е нормално, ако пикът на LH е посредата между двата теста. Но когато има повече, е индикация за проблем. Мой съвет е, ако можеш - отиди на преглед, за да се види ситуацията. Успех :)
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #159 -: Май 24, 2016, 20:29:45 pm »
Здравейте !
Едно въпросче-когато си усещаме овулацията с болки в яйчниците (подобни на пмс) ,които траят няколко часа до половин ден ,кога е подходящият момент за сърчица ,преди ,след или по време на болките е най-голяма вероятноста за зачеване?