0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #200 -: Април 02, 2017, 13:30:49 pm »
Момчета вече не знам какво става. Миналият месец имах положителен тест за О. На мъжа ми спермограмата му е наред ,цикъла ме на мен се нормализира на 28 дни е ....ииии няма бебе 😖😖😖😖😖 . Мисля си дали не е станало защото правихме с. деня преди О. но не и в самия ден , други което си мисля (сега може и да ме навикате )аз пуша дали това не е проблем ...вече не знам и аз . След 2 дни трябва да съм в О . пак и ще гледам да го направим точно в деня . Гледам и да не го мисля толкова ,но ми е едно такова ....просто исках да ви споделя 😖❤
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #201 -: Април 02, 2017, 22:00:18 pm »
Правете любов ден преди ову, в деня на ову и деня след ову! Стискам палци :)
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #202 -: Април 03, 2017, 14:08:11 pm »
Kikcheto така ще направим  ,просто не знам къде е проблемът и има ли такъв ....
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #203 -: Април 03, 2017, 14:59:34 pm »
То си е божа работа, не е задължително да стане от първия път при условие че няма проблем. Бъди търпелива и ти желая късмет.
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #204 -: Април 03, 2017, 23:41:57 pm »
От август месец миналата година правим опити... и аз все с това се успокоявам ,че явно не е дошло времето ..❤
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #205 -: Април 06, 2017, 11:04:19 am »
Момичета имам питанка . От 3 дни си правя дигитален тест за овулация и имам мигащо smile face . Предните месеци като го правя 1 ден ми показва мигащо(демек сам пред О. ) и на другия ми излиза ,че съм в О. лицето не мига.
А този месец 3 дни само мигащо ми излиза ...много странно. Другото което е последните 2/3 месеца пика на  О. ми е на 14/15 ден сега съм на ден 16 и днес пак мигащо лице . Качвам снимка на теста ,яко някой ги е ползвал и е имал подобен случай ще ше радвам да сподели . Да продължавам ли да ги правя ....
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #206 -: Април 06, 2017, 11:30:12 am »
Тестовете за овулация се правят докато стане отрицателен, продължи с тестовете :) Мисля, че не е нещо притеснително, и на други жени съм гледала графики с положителен тест за ову няколко дни
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #207 -: Април 06, 2017, 12:23:14 pm »
 Ох знам ,че и тези дни също са ок за зачеване,но не ми се иска да тормозя мъжа ми целя седмица 😂. И накрая до изпуснем пика . А btw когато е пика на О. и имам НЕ мигащо smile face това много не го разбирам . Означава ли че това и денят на О. или значи,че следващите 2 дни са силни ...?
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #208 -: Април 06, 2017, 12:51:15 pm »
Не съм ползвала такова с мигащо човече, така че някой по-компетентен да каже. :) Знам, че при положителен тест ову настъпва от 12 до 24 часа доколкото знам, така че на следващия ден като е бил отрицателен, може да е минала, може да престои :)
Иначе за "тормоза" и ние почнахме един маратон, ама като трябва, че го правим :) :D
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #209 -: Април 06, 2017, 13:19:35 pm »
Хаххахаха ами така ще е. Ама теста ..да различен е от лентичките и за това не знам дали е нормално...:-/
*
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #210 -: Април 06, 2017, 13:29:52 pm »
Аз съм ползвала такива тестове. Днес следобед си направи и обикновен тест, лентичка. Ако е много наситена- давайте, ако не е, значи О. най-  вероятно вече е минала. Тези тестове са много удобни, но реално не показват прогрес, а само краен резултат. Погледни и чертичките, които се образуват на стикчетата на дигиталния.
И все пак-повече от 5 дена мигащо човече- спираш с тестовете и изчакваш следващия цикъл, ако има такъв. При всички варианти секс през ден мисля, че е достатъчно да покриете О. ако няма усмихнато човече, което да каже кога е О. категорично.
Пожелавам ти късмет.
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #211 -: Април 06, 2017, 15:28:26 pm »
Pav-la аз принципно си усещам О. доста и днес имам придърпвания и след 3 дни flashing smile face на теста си мислех,че днес ще е пика. И сутринта останах учудена като беше пак flashing smile face ,а не само smile face .. дано я улучим този месец . Благодаря ❤
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #212 -: Април 09, 2017, 18:05:42 pm »
Добре момчета вчера имах най после smile face не мигащо и реших за всеки случай и днес да си направя сутринта още един,но понеже ми свършва предните тестове си купих нова кутия. Направих днес сутринта и нямах нищо . Но проверих след то лентичките и са равно силни качвам снимка . Това значи ли,че и днес съм в О. ?
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #213 -: Април 09, 2017, 18:55:06 pm »
Спред мен теста е +, правете любов и не го мисли
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #214 -: Април 09, 2017, 19:24:02 pm »
И аз така си мисля 😊😊😊 и вчера и днес ще действаме . Благодаря,че писа kikcheto ❤
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #215 -: Април 09, 2017, 19:36:05 pm »
И според мен е положителен, гушкайте се :) но продължи с тестовете до отрицателен.
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #216 -: Април 09, 2017, 19:47:16 pm »
Ами това е че той е дигитален и показва отрицателены на мониторчето , а като издърпах  пълнителя и видях чертички ми се виждат +
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #217 -: Април 09, 2017, 20:02:59 pm »
Вие си се гушкайте поне още няколко дни, пък другото не го мисли :)
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #218 -: Април 09, 2017, 20:17:29 pm »
Да да 😊😊😊😊❤
*
Re: Тест за овулация - тема 2
« Отговор #219 -: Април 09, 2017, 20:35:13 pm »
След положителен тест (смайли) не се прави повече тест. О. настъпва до 48ч след това. Точно затова усмихнатото човече не се маха 2 дена. Винаги първият тест с нов комплект е отрицателен или мигащ, но никога положителен, защото дигиталния стик се нагажда към твоите лични нива на хормоните за настъпването на О.
Ще се повторя, но мисля, Chocholinka, че е добре да прочетеш упътването на тестовете. Също така на сайта на Клиър Блу има отговори на много въпроси, зададени от потребители. Много са полезни. Аз много ги харесвам тези тестове. Засичала съм ги и с фоликуметрия, при мен са много точни. Малко са скъпи, но ако се използват разумно може да стигнат и за 3 месеца. Надявам се повече да не ти се налага да ги използваш. Късмет на всички.