0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #440 -: Април 07, 2015, 20:40:27 pm »
rumyanau ами аз казвам 4000 кг  :lol:
Леко раждане а на всички останали успех и кураж до края  :wink:
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #441 -: Април 08, 2015, 09:09:18 am »
Може ли да се включа в темата :) С много надежда за по-лека бременност този път и  всички тук да имаме само хубави новини за споделяне.
Линаполи, гледам че пак заедно бременеем ;)


*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #442 -: Април 08, 2015, 09:20:30 am »
Може ли да се включа в темата :) С много надежда за по-лека бременност този път и  всички тук да имаме само хубави новини за споделяне.
Линаполи, гледам че пак заедно бременеем ;)
Здравей, честито и лека бременност! :)
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #443 -: Април 08, 2015, 09:27:34 am »
Здравейте и от мен. Вчера бях на преглед и видяхме плодно сакче. Страшно се радвам, на път към вкъщи направо летях. Док изрази съмнение за второ сакче, но ще се изясни следващата седмица. И така, бременна съм в 5+3 г.с. Късмет и леко бременеене, момичета :)
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #444 -: Април 08, 2015, 09:40:47 am »
Здравейте и от мен. Вчера бях на преглед и видяхме плодно сакче. Страшно се радвам, на път към вкъщи направо летях. Док изрази съмнение за второ сакче, но ще се изясни следващата седмица. И така, бременна съм в 5+3 г.с. Късмет и леко бременеене, момичета :)
Здравей и на теб, честито и лека бременност! :)
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #445 -: Април 08, 2015, 10:34:27 am »
Добре дошли на новите бременелки! Лека и безпроблемна бременност на всички!
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #446 -: Април 08, 2015, 10:54:08 am »
bebe_2013, добре дошла :) Пожелавам ти прекрасна бременност и здраво бебче на термин :) От моя скромен опит с второто бебе е много по-лесно. Може би защото първото те занимава и не ти остава време да се притесняваш за второто.

Нелка, добре дошла и на теб и успех :) Прекрасно е да кажеш, че си бременна, нали?



   La vita è bella
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #447 -: Април 08, 2015, 10:58:38 am »
Добре дошли в темичката ,bebe_2013 и Нелка.Лека бременност и леко раждане около термин ви желая.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #448 -: Април 08, 2015, 11:06:16 am »
 :bighug: благодаря за пожеланията! Дано всички изкараме леки бременности и гушкаме здрави бебета накарая ;)


Re: Тема на бременните №94
« Отговор #449 -: Април 08, 2015, 13:52:02 pm »
Бебе, здрaвей :) Честито и лекa бременност до термин!!! Aко съдя по мен до сегa - вторaтa е много по-тежкa от първaтa. Дaно зaнaпред влязaт в релси нещaтa ;)
Нелкa, добре дошлa и нa теб! Лекa бременност и стискaм пaлци дa се потвърди и второто сaкче :)



Re: Тема на бременните №94
« Отговор #450 -: Април 08, 2015, 14:18:28 pm »
здравейте коремчета!добре дошли на новите мамчета лека бременност и ревлив финал  :cloud9:
Весита ти при кого си ходила в Бургас?Аз съм на ЖК при д-р Гавазова в 4 Поликлиника и съм доволна от нея.
Руми и аз залагам на 4 кг.  :)
аз днес бях на преглед и да се отчета-Малчо е 1567 кг. само сантиметри не ми казаха и отговаря на 31 г.с. този път изостава с няколко ден.Главичката пак е голяма вече с 2 седмици  8O и на УЗ ми изписа термин 15 май  8O.иначе всичко си е както трябва плаценти,води,тонове на сърцето.и естествено вече ми дават зелена светлина за секцио, (нищо че е главично разположен)защото сме с голяма глава а аз по-тесничка вътре, а и с преходният ми диоптер   :? другият месец ми каза да ходя на офталмолог,за да ми каже как ще действаме и така като гледам ще сме секцио края на май. и почти  съм качвала килограми за този месец.утре ме пращат за урина и Кръвна картина.Това е от мен за сега  :)

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #451 -: Април 08, 2015, 15:17:34 pm »
Shinzou здравей! При доста лекари съм ходила тук за тия 4 Години мъки- Габровска,в спешното в 1 поликлиника,в ветрен-гамишев,минчев,ангелов,! В черноморска при маркова и може би още на които им забравям имената:-):-):-) но онзи ден ходих в ветрен понеже нямаше как и се падна едно ново момче за пръв път го виждам там,мн е млад,но на мен и мъжат ми ни направи мн хубаво впечатление!
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #452 -: Април 08, 2015, 16:07:52 pm »
Здравейте, момичета! Постоянно ви следя, но до сега не съм писала.
И аз живея в Бургас, в момента съм в 19с. и 4 д. Бременността ми е спонтанна, но преди това имам два неуспешни инвитро опита. На ЖК съм при др Недялков в Света София, и отделно си ходя при др Михова от Клиника Надежда за прегледи.
Нека всички гушкаме пухкави бебчета около термин!!!

*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #453 -: Април 08, 2015, 16:13:47 pm »
Лина, недей да плашиш бебе-то. Тя вече си е взела дана с тежката бременност! Полага й се тази да е по-лека.
При мен беше като при Руми. Толкова бях улисана в работа и грижи за по-голямото дете, че нямах време да си обърна внимание на болежките или пък не съм ги имала. Само веднъж, след трансфера, ми беше много зле и се обадих на приятели да приберат детето от градина. Че цяла бременност изкарах като работеща самотна майка, с изключение на съботите и неделите.

Re: Тема на бременните №94
« Отговор #454 -: Април 08, 2015, 17:58:35 pm »
Момичета малко странен въпрос,но кога казах те на близки и приятели че сте бременна? Понеже много искам да кажа на всички но като че ли нещо ме спира,искам да минат 3-те месеца и тогава! Вие на какво мнение сте?
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #455 -: Април 08, 2015, 18:30:14 pm »
Момичета малко странен въпрос,но кога казах те на близки и приятели че сте бременна? Понеже много искам да кажа на всички но като че ли нещо ме спира,искам да минат 3-те месеца и тогава! Вие на какво мнение сте?
Аз на родителите ми и на майката на мъжа ми малко след като разбрахме. На останалите след 3-я месец, че на някои и по-късно.
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #456 -: Април 08, 2015, 18:45:56 pm »
аз пък въобще не съм крила че съм бременна.на мен и не ми личеше много.хората само са ме пооглеждали да не би да им се привижда че съм  :D и от скоро почнаха да ме питат и да ми отстъпват даже место в магазина  :wink:
и аз съм чувала хубави работи за д-р Неделчев в Св.София.понеже родом не съм от  Бургас и ми беше много объркано къде да запиша ЖК и даже късно се записах май беше 12 г.с.
Веситавъв Ветрен ли си ще се водиш ЖК?

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #457 -: Април 08, 2015, 20:28:33 pm »
Aaaa, не съм искaлa дa плaшa бебето ;) Сaмо споделям при мен кaк е.
При нaс всички близки знaехa, че прaвим ин витро и чaкaхa с нaс дaтaтa зa тестa. Тaкa че знaят от сaмото нaчaло :)



*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #458 -: Април 08, 2015, 20:56:09 pm »
Ние казахме на семействата си още около 2ри месец, а за другите близки - удобен момент, за да е запомнящо се :) Не сме чакали 3ти месец и т.н. Не съм суеверна :) За по-странични приятели, някой още не знаят, защото не ми личи още грам :)
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #459 -: Април 08, 2015, 21:40:32 pm »
Весита, ти си с двуплодна бременност, която се води рискова. На най-близките си можеш да кажеш, разбира се, но на останалите - познати, колеги, шефове - след като минеш третия месец. Поне аз така бих направила. Не от суеверие, а от практичност. При многоплодните бременности се случва (не ти го желая в никакъв случай) единият ембрион да спре развитието си през първите три месеца. По-лесно би могла да го обясниш на близките си отколкото на колежката Мимито или на леля Пена - съседката.
А и в някакъв момент ще започне да ти личи и така хората ще разберат от само себе си или директно ще те питат.
Ако имаш проблеми с шефа, грози те уволнение, да знаеш, че от момента, в който го информираш, че си бременна, няма право да те освободи. Законът те пази до тригодишната възраст на децата.

Желая ти лека бременност!