0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #40 -: Юли 15, 2014, 16:12:02 pm »
Момичета, бременните плащат ли 5,40 на ден за болницата?
аз не плащах - взеха за ми пари за подобрени битови условия. за перстой и храна - не
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #41 -: Юли 15, 2014, 16:26:35 pm »
Аз също не пия витамини
Рафаила,не знам какво да те посъветвам,утрогестана ми го спряха в 12 г.с.,но магнерича ще си го пия докрая май и първият път така го пих..
Моусит,радвам се,че сте добре,явно лежането си казва думата  :lol: иначе не знам за таксата,четох,че бременни са освободени от нея до 45 дни след раждането,така,че май не трябва да плащаш...
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #42 -: Юли 15, 2014, 16:40:33 pm »
Божинова,пия на абофарма витамам,които също са с дневна доза фолиева киселина.
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #43 -: Юли 15, 2014, 16:54:56 pm »
Благодаря ви, Моусит и Алекс - и аз смятам да си продължа с магнезия само. мисля, че няма да ми навреди :wink:

а иначе пренаталът не се препоръчва в сезона на лятото, когато има изобилие от пресни плодове и зеленчуци - по-скоро в зимния сезон
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #44 -: Юли 15, 2014, 18:08:57 pm »
Благодаря ви момичета. Доктора каза, че не вижда нужда за притеснение за изследванията. Ще го приема, че е така. Дано всичко в наред. Хиляди целувки :D


Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #45 -: Юли 15, 2014, 18:52:04 pm »
Мили момичета, мен още ме е страх да се запиша в тази тема, но утре е първият ми преглед и ми е много притеснено и приповдигнато. Ще съм много, мнооого благодарна за стиснати палци и положителни мисли всичко да е наред, и след това, живот и здраве, ще мога спокойно (Дай Боже) да се запиша при вас като бъдеща мартенска мама. Благодаря предварително  :oops:

Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #46 -: Юли 15, 2014, 18:59:12 pm »
С теб сме за утрешния преглед,а и изобщо до края.Тъкмо преди секунди си мислех: кога беше декември с положителния тест за бременност и януари с първите прегледи.А сега остават последните и вече ме тресе треска преди раждането.
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #47 -: Юли 15, 2014, 19:18:28 pm »
С теб сме Бебчо,всичко ще е наред ще чакаме добрите новини утре от теб..
Хоупче,спокойно всичко ще мине и ще замине и бързо ще го забравиш  :D нормално е да се тревожиш
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #48 -: Юли 15, 2014, 23:26:20 pm »
Ето те и теб бебчо мечо,чудех се кога точно ще се преместиш при нас :)
Чакам добро новини  :wink:
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #49 -: Юли 16, 2014, 08:49:25 am »
beb4o_me4o, успех, мила  :D стискам палци  :D
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #50 -: Юли 16, 2014, 11:24:44 am »
Bonbolini,тука съм  :hello:Мерси,че ме мислиш.Аз бивам ,лежа си и стискам зъби :).Имам си контракции,а последно време почти постоянно ми е стегнат корема,но забелязах ,че като се ядосам и ставам така постоянно.ММ  ме ядосва после се извинява и е много мил,но вече ми е вдигнал нервите.Струпаха ни се много неща освен всичките притеснения още от самото начало и парични точно когато най-много имаме нужда.Но ще трябва да се справим :)

Много стиснати палци на новите коремчета :DКъсмет и много много лека и с прекрасни спомени бременност им пожелавам.
Бебчо,късмет :goodluck:
Лили,как си в очакване на чудото :DПредставям си какво е вълнение :D
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #51 -: Юли 16, 2014, 11:27:51 am »
Hope-love,ти в коя седмица си,къде ще раждаш :),приготвихте ли се вече за бебоците.Ако можеш и искаш пиши какво сте им взели,че нали сте с двечки и ми е инатересно и от полза :wink: :D
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #52 -: Юли 16, 2014, 11:49:19 am »
Мили момичета, благодаря на всички за подкрепата и милите думи. Днес сутринта потвърдиха хубавата новина! Видяхме сакчето, ембриончето вътре и пулсациите на сърчицето. Отговаря си на седмиците. Другата седмица ме вика пак за всеки случай, да ме погледне преди да излезе в отпуска, и живот и здраве, ако всичко е наред, в края на август да се запиша на ЖК вече :) Моля се бременността да е успешна и безпроблемна, да се роди живо и здраво бебче...и вярвам, че всичко ще е наред.
Усмивки и прегръдки на всички!

*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #53 -: Юли 16, 2014, 11:53:18 am »
Ех,че хубава новинааааааааааа :D
Много се радвам,Бебчо-мечо :D.Знам каква емоция е,припомних си моя първи преглед.А тепърва още колко емоции те очакват хубави :D

Mousyt,как си
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #54 -: Юли 16, 2014, 12:41:56 pm »
Beb4o, чудесни новини! Лека и спокойна бременност ти пожелавам!
Лили, днес не е писала, май.
mih, ти си с две бебчета, нали? Коя седмица стана?
Аз днес съм парцалче- повръща ми се, мързелива съм, а трябва да стегна багажа за морето. Щом премине бедственото положение потегляме. Така го чакам да премине това повръщане!
Хубав ден, коремчета!
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #55 -: Юли 16, 2014, 12:48:20 pm »
Честито Мечо,по напред си от мене  :lol:
Леко и безпроблемно очакване на бебчо  :D
Catcat считай,че имаш компания в повръщането,днес стомахчо май не е съгласен с нищо,което поемам...
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #56 -: Юли 16, 2014, 13:04:15 pm »
Cat cat,в  21 седмица съм с двечки :)
Ще ви мине лошото момичета,на мене не ми се вярваше ,че много зле бях,но минава.

Много ми се запушва носа ,незнам от кога не съм спала като хората :?Олинт не помага ,малко и временно и едни билкови ,но те хич.И кръв ми тече направо ужас 8O
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #57 -: Юли 16, 2014, 16:08:24 pm »
Здравейте мили момичета,
Мина прегледът ми и сега съм пак раздвоена - лекарката каза, че сме 606 гр  8), растем малко по-напред, с длъжки кости /ами и двамата сме дооооста високи/, нищо не каза за шийка и т.н., но и тя /както и другата лекарка/ ми каза, че имам миомче  :(  Много ми стана криво  :( Сега само го мисля, въпреки че тя каза, че няма за какво да се притеснявам, че било малко.
Другото, след въпроса ми за раждането при нея, отсече: "О, да, при мен си, ама ще те режем, няма да те мъча". Така, че за момента съм за секцио...  :?
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #58 -: Юли 16, 2014, 16:33:57 pm »
Момичета минавам да пожелая да се напълни темата с още много позитивни бременни като вас и всички да стигнете до щастливия финал безпроблемнно.
Хоуп,Лили на вас момичета едно прекрасно раждане ви пожелавам ! :)
А на другите мами леки оставащи месеци  :wink:

Относно витамините и аз не съм взимала само Фолиевата киселина, после си набавях с плодовете и зеленчуците през този сезон /аз също по това време бях бременна/
Утрогестана ми го спряха 22г.с.,а Магнезия го пих до по-късно не си спомням.Док по ЖК само ми казваше какво мисли и го споделяхме с моята док от Ин витрото и тя преценяваше какво да правим :wink:

Стоека предполагам как  се чувстваш без бебка ,но сега бъди спокойна за да има кърма ,а малката адашка Мария ще се прибере съвсем скоро при вас.Прегръдки от нас!

*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #59 -: Юли 16, 2014, 17:53:20 pm »
От вчера следобед Мария си е у дома.  Сега се опитваме да си създадем режим, но се яде на час, два или пък така и се спи, че и 4 часа забравя да се храни. Педиатърът каза, ако иска да се храни по на често, да и даваме. Аз имам много маько кърма, цедя с помпата и давам с шише.
Добре дошли на новите бъдещи майчета.
Леко раждане на останалите, всичко се забравя когато бебето е у дома и животът ти се завърта около него.