0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Трансферите се правят след обя,не по-рано от 13.30- 14 часа.Като ти се обадят,ще ти кажат конкретен час -14,14.30,15 и т.н.Обикновено има обаче забавяне и изчакване,кото може да е от порядъка дори на цял час или повече.Ако искаш този ден да си на работа или да си тръгнеш от там възможно най-късно,когато ти се обадят попитай може ли да се отложи трансфера ти за по-късен час.Обясни в колко най-рано можеш да отидеш и те ще ти отговорят дали е възможно или не.
при мен напеимер първият трансфер беше планиран за 4 при др Стаменов,но се осъществи в 10,30 вечерта.
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
Значи поне до обяд мога да съм на работа, да ползвам само половин ден. Много ви благодаря за инфото, много ми е полезно, за да си планирам нещата
Значи поне до обяд мога да съм на работа, да ползвам само половин ден
Може трансферът да ти се падне в почивен ден, както на мен.
На мен и пункции са ми се падали в уикенда.
Здравейте и от мен, включвам се с интерес да следя темата и на всички пожелавам така желаните  :bfp: . През 2012 г имам успешно износена бременност, но сина ми се роди с проблем и през март 2013 го загубихме  :balk_145: От февруари и аз съм пациентка на Персенска. Накратко - март: ЦС и дясна запушена тръба, април : хистероскопия - резултата Аденомиоза в следствие на секцио. Юни изтървахме фоликул за ин витро на ЕЦ и спретнахме една инсеминация, като резултата беше отрицателен.
Здравейте момичета минавам да споделя болката си.Вчера бях на преглед и за съжаление не се видя сърдечна дейност на ембриончето :balk_146:Доки каза да спирам лекарствата и да чакам до неделя,ако не се е изчистило ще ми прави абразио. :balk_146: :balk_146: :balk_146:Радостта ми беше кратка....
*
Bisko72, много съжалявам за случилото се. Не се отчайвай и продължавай напред до успешен финал. Миналата година и при мен се получи същото, имаше сърдечна дейност, но в 7-8 седмица спря. Направих абразио, много бързо се възстанових и продължих. Една година след това отново бях бременна, за сега без проблеми.
Кураж и много късмет!


Благодаря ти мила.Желая ти лека бременност до края. :bighug:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Добро утро, момичета!
Утре съм на пункция - стискайте палци, че нещо много съм се спекла.....вече три пункции една след друга и само на втората извадихме хубава яйцеклетка, която замразихме и сега се надяваме на хубава за смесен трансфер....Така съм се притеснила дали сега ще има яйцеклетка...едни такива мисли ми минават....ето защо казвам, че съм се спекла...
Иначе имам няколко фоликула от клостилбегит вдясно 10 и 9 мм, а вляво 15 и 14 мм., но май пак само на един ще разчитаме, че естрадиолът ми е само 178.
И така...
Предполагам, че повечето от вас почиват и не са започнали този месец процедури заради отпуска на клиниката...Аз ще се опитам да хвана последния влак...
Много, много усмихнат и положителен ден от мен! и...стискайте ми палци...


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Добро утро, момичета!
Утре съм на пункция - стискайте палци, че нещо много съм се спекла.....вече три пункции една след друга и само на втората извадихме хубава яйцеклетка, която замразихме и сега се надяваме на хубава за смесен трансфер....Така съм се притеснила дали сега ще има яйцеклетка...едни такива мисли ми минават....ето защо казвам, че съм се спекла...
Иначе имам няколко фоликула от клостилбегит вдясно 10 и 9 мм, а вляво 15 и 14 мм., но май пак само на един ще разчитаме, че естрадиолът ми е само 178.
И така...
Предполагам, че повечето от вас почиват и не са започнали този месец процедури заради отпуска на клиниката...Аз ще се опитам да хвана последния влак...
Много, много усмихнат и положителен ден от мен! и...стискайте ми палци...

                                                                                                                                                               Успех ,naskomimi ! osi_9
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Здравейте, момичета!
Много сте мили и благодаря!
Мина и моята четвърта поред пункция....резултатът е две яйцеклетки  :) Е, не ми каза дали са хубави или лоши, но щом не ми каза, че са лоши....Много се зарадвах и изненадах, защото в събота естрадиола ми беше само 178, което говореше за една яйцеклетка, но днес ме изненадаха. Но то явно е строго индивидуално, защото предния месец естрадиола ми беше над 400, а не извадихме нито една яйцеклетка. При стимулациите същата работа - предния месец и армидекс, и менопур инжекции и накрая - нищо. А на стимулации с обикновения клостилбегит реагирам добре. Едното ми замразено ембрионче е след стимулация с клостилбегит, и сега двете яйцеклетки пак от него. Само ще се моля сега да се оплодят...
Иначе не беше от най-приятните изживявания днес, защото като легнах и ме почистваха, д-р Персенска ми предложи да я направят без упойка и аз какво да кажа...съгласих се. Е, позаболя си ме, няма да излъжа, но се държах мъжки. Дори анестезиоложката ме похвали, че нищо не съм усетила. Абе, усетих си аз яката, но не се издадох и издържах.

Та така...Сега ще се моля да се оплодят и най-сетне да стигнем до трансфер. В тази връзка знаете ли какви са тези изследвания сега - специфична стимулация на пкмк ми пуснаха днес, в четвъртък пак в 10ч., а в 12 - лекарство - някакво лепило....Търсих в интернет за това изследване, но нищо не намерих...От резултата какво зависи? Дали ще се прави трансфер ли или се определя количеството на лепилото?
И това лепило защо толкова рано се слага? Д-р Персенска ми каза, че евентуално трансфера ще е на 5-ти ден, а на втори да слагат лепилото?....Нали слагаме и утрогестан....той няма ли да си взаимодейства нещо? Абе, сигурно са тъпи въпроси, но тепърва ще се моля да стигна до трансфер и не съм наясно.

Още веднъж благодаря и ви желая хубав и усмихнат ден!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
naskomimi, чудесна новина!
Ще ти слагат PBMC.
Много късмет  :bighug:
*
naskomimi, много хубави новини. Утре чакаме да ни съобщиш и че всички яйцеклетки са се оплодили.
Не го мисли лекарството и взаимодействието му с Утрогестана, д-р Персенска знае какво прави.
Много късмет и дано да има успешен трансфер  :)


*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Благодаря ви, момичета!
Дай Боже наистина този път да стигнем до трансфер...Аз прочетох за това РВМС - интересен метод е, дано даде резултат!
Дано се оплодят яйцеклетките ми и да ги върнем заедно със замразеното ми...Друг е въпроса, че МБ така и не ми се изчисти...вече няколко месеца се влача с тези стрептококи различни видове - сумати антибиотици по антибиограми изпих, по две седмици лечение и глобули и пак нищо. Сега пуснахме в събота контролата и не е излезнал още резултата, но със сигурност ще е лош. Д-р Персенска каза, че няма да е проблем за трансфера, а за мен и дискомфорта ми...което малко ме озадачава, защото нали ако има бактерии може да се изхвърли плода? От друга страна пък с тези постоянни МБ, антибиограми и антибиотици....Не знам какво да правя вече!!! Аз винаги съм така - винаги се вкарвам в омагьосан кръг с тези бактерии - лекувам едни с един АБ, изчезват, но се появяват други и така с месеци. Сигурно флората ми се е разнищила вече!!! То сега ще почвам и утрогестана, който допълнително ми дразни, пък и не мога да слагам глобули поне до трансфера така...Освен да си правя промивки, седящи бани със смрадлика...би трябвало да не попречат на действието на утрогестана, нали?


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Аз окончателно приключих,вчера ми беше абразиото :balk_146:
Биско,съжалявам мила,но не се предавай :bighug:
Наскомими,ама естествено,че не може да си слагаш утрогестан и да си правиш промивки и седящи бани,ще измиеш утрогестана и няма да действа..може би е трябвало след лечението няколко дни да си слагаш глобули за флората мисля,че нормофлор се казваха...относно пбмс-то и двата ми успешни трансфера са с него,като единия завърши с биохимична бременост,но след втория съм вече в 23 г.с. пожелавам ти такъв късмет и на теб,стискам палци
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Биско.....нямам думи и каквото и да кажа няма да намаля болката ти!  :bighug:
Знам, че Господ ни дава изпитания и знам, че сме силни!
Ти си силна и вярвам, че ще продължиш напред и ще повярваш, че това е последната спънка преди успеха!  :bighug:
Прегръдки!  :bighug:


Наскомими,ама естествено,че не може да си слагаш утрогестан и да си правиш промивки и седящи бани,ще измиеш утрогестана и няма да действа..може би е трябвало след лечението няколко дни да си слагаш глобули за флората мисля,че нормофлор се казваха...относно пбмс-то и двата ми успешни трансфера са с него,като единия завърши с биохимична бременост,но след втория съм вече в 23 г.с. пожелавам ти такъв късмет и на теб,стискам палци
Алекс, благодаря ти! да де, аз веднага си помислих, че няма как и промивки, и утрогестан....Но поне седящи бани преди вечерния утрогестан не би трябвало да са проблем, нали? Или пък вечерната доза утрогестан да си я пия, защото дори и да ми се вие свят, нали ще лягам....за да мога да направя промивки....Не знам...по-скоро ще пробвам със седящите бани и ще вярвам в преценката на лекарката си.. Знам, че съм в добри ръце и че тя не би рискувала....Днес я попитах дали ако е лош резултата от МБ да й се обадя -  тя ми каза, че като се видим ще го мислим...може би като се видим в четвъртък да ми слага лекарството, че тя ще ми го сложи, нали?


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза