0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Като най-стар пациент на клиниката, пускам веднъж нова тема. Много късмет на всички, нека да има много положителни тестове, хубави и леки бременности и прекрасни здрави бебчета!

Малко информация за клиниката:
Клиника "Надежда репродуктив" е част от болница за женско здраве "Надежда". Намира се на адрес София, ул. Блага вест №3
Гугъл мапс координати

Транспорт: трамваи 11, 19 (спирка Балканкар АД) и 22 (спирка жк Красна поляна - последна спирка); автобуси 11, 45, 60, 83 (спирки Балканкар АД или жк Красна поляна); маршрутки 15, 29, 32, 48. Автобус №45 свързва болницата с метрото (линия 1, спирка Вардар).

Телефони:
02 4417970 - РЕГИСТРАТУРА
0884 700 704 - спешен
0882 193 970 - мобилен за записване на часове
0885 778 141 - за проверка за закъснения в графика (когато имате час)
02 44 17 973 - справки за резултати от изследвания, болнични и административни въпроси
02 44 17 979 и 0882 193979 - Силвия Стефанова (въпроси, свързани с ФАР)
0882 193 978 и 02 441 79 78  - доц. Балтаджиева (имунологичен кабинет)
0882 193 976 и 02 44 17 976 - андрологична лаборатория
0887 701 927 - замразяване на яйцеклетки и ембриони (всеки делничен ден от 10 до 17 ч.)
02 4417971 - КЛИНИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ
02 4417975 - БОЛНИЧНА АПТЕКА
02 4417978 - ИМУНОЛОГИЯ
02 4417979 - ДЕЙНОСТИ СВЪРЗАНИ С "ЦЕНТЪР ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ"
02 4417985 - ОБРАЗНА ДИАГНОСТИКА
0882 193 972 - КЛИНИКА ПО МЕДИЦИНСКА ОНКОЛОГИЯ (от 8:00 - 15:00 ч.)


В интернет: МБАЛ Надежда, Репродуктивна клиника Надежда
Във Facebook: МБАЛ Надежда, Ин витро клиника за надежда

За проверка на резултати от изследвания в МБАЛ Надежда: ЛИНК (потребителско име и парола искайте от регистратурата)

И линка към старата тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49720.0
« Последна редакция: Юли 17, 2014, 09:10:59 am от little_rabbit »
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 18
« Отговор #1 -: Февруари 23, 2014, 08:18:52 am »
добро утро и дано денят започне с хубави новини за момичетата с пункциите вчера :)
а след това и с най-хубавите резултати:)
Успех!
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 18
« Отговор #2 -: Февруари 23, 2014, 08:22:11 am »
Благодаря ти Съкровище.
С теб какво се случва? Предприемаш ли нещо в момента?
Иска ми се в скоро време и ти да ни зарадваш с хубави новини.


*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 18
« Отговор #3 -: Февруари 23, 2014, 09:01:07 am »
Добро утро и от мен. Аз също мисля,че новата тема ще е много късметлийска и успешна,щом започва с такива хубави новини. :D :D както се казва - хаирлия да е !!!! :lol:
Мгстра,нямаме още конкретна дата,но ще е скоро.... :wink:
« Последна редакция: Февруари 23, 2014, 09:04:28 am от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 18
« Отговор #4 -: Февруари 23, 2014, 09:02:40 am »
Запис и от мен в новата темичка. Дано донесе много успех на всички! :bighug:

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 18
« Отговор #5 -: Февруари 23, 2014, 09:16:55 am »
Много положителни тестове в новата тема



*
Ха така, снощи си казвам:
Зайко да пуска новата тема-  хем и е ред, хем и се пата .... и с тая мисъл заспах  :D :D...
 
Честито нова тема, дано да ни е на късмет! yahoo_17

Здравейте и от мен,от сряда съм на естрофем 2х1 и се глася за ЗЕТ,утре съм на преглед...успех на всички ни в новата тема и дай боже само положителни емоции и резултати  :)
Само положителни тестове в новата тема.Успех на всички :)
Хайде и аз,като вече сбъднала мечтата си,да изпратя на всички много положителна енергия и пожелания за успехи и дъжд от положителни тестове.Нашето момиченце снощи се престраши и вече ходи самичка.Убедена съм,че това мъничко същество ще повлече крачета и годината ще е успешна за всички ви.Силно стиснати палци,момичета и момче(Рачо) :D  yahoo_17
Успех на всички!  :D
*
И двете ми яйцеклетки са се оплодили. Във вторник очаквам обаждане за развитието на ембрионите и дали ще ги замразят.


Здравейте и от мен :)
Пожелавам много успех на всички и сбъднати мечти :D
Аз съм на пункция във вторник, ако има някой, който ще бъде в стаята с пъзелите...късмет!  :crossfingers:
*
Прекрасни новини, Мгстра. :D само така до края. Бамби,за жалост се разминаваме с ден-ние сме във вторник. Това не е от значение,важното е всичко да напредва по план. Успех на всички ви!!! :)
/www.mamaibebe.com][/url]
Прекрасни новини, Мгстра. :D само така до края. Бамби,за жалост се разминаваме с ден-ние сме във вторник. Това не е от значение,важното е всичко да напредва по план. Успех на всички ви!!! :)
Ra4o, във вторник на какво сте? :)
*
Грешка 8O ,но то е допустимо  :lol: В сряда сме на пункция. Във вторник ще разглеждаме забележителностите на София,Дори приемаме предложения,че той последния ден е доста нервен /не само за дамите  :lol:/
/www.mamaibebe.com][/url]
Бамби, Рачо, успех на пункциите!
*
Зайо, ти днес нямаш ли обаждане от ембриолозите?
Бамби, Рачо, много късмет на пункциите и да не забравите за отчета.


Зайо, ти днес нямаш ли обаждане от ембриолозите?
Имам, но съм със смесени чувства.
От всичките 22 яйца само 11 са се оплодили. Замразените са били с различно качество, казват (това го чувам за пръв път, и двата пъти преди замразяването ми казаха - хубави са).
Благодаря ти Съкровище.
С теб какво се случва? Предприемаш ли нещо в момента?
Иска ми се в скоро време и ти да ни зарадваш с хубави новини.

привет,Мгстра,събирам сили за следващия път,мина мо скоро изпитателният срок на новата работа:)
имах малко неприятни изненади с тсх точно преди блокажа-стигна 3,15,въпреки че преди 2 месеца бях на преглед при най-препоръчвания ендокринолог...и бях в шок как съм го вдигнала двойно.наддявам се сега да е ок и не смятам да чакам 45 дни,а след месец да го проверя и да действам!
Радвам се,че имаш оплождане и наслука!знаеш,че съм след твоето повлечено краче;)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн