0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Благодаря ви, момичета!
Аз по принцип не обичам много сладко, пък и за гъбички и гадини не е полезно, така че го избягвам. За газираното не го знаех - аз много обичам биричка  :oops: , но от известно време си купувам рядко и то безалкохолна...Ям сурово кашу, заради магнезия, че и за него четох, че е добре...а за вит. Е - имам го в състава на омега3, защото е омега3 плюс вит. Е, така че да не се предозирам. А за този л-аргинин знаете ли дали трябва да правя почивка? Преди време го бяха изписвали на милото в комбинация с л-карнитин и се пиеше по 20 дни от едното и 20 дни от другото...Пък аз го пия вече месец и повече...Но пък от друга страна нали трябва да минат два-три месеца от тези "подобрители", за да се натрупат в организма и да има по-голям ефект...

БИСКОООО, знаех си аз!  :wink: Имах си усещане, че ще ни зарадваш! Искрено се радвам за теб! Желая ти на предстоящия преглед всичко да е ок и както ти е казала Врабчо - и занапред, пулс, сърчице и най-вече след по-малко от 9 месеца - най-истинските и дългоочаквани прегръдки с твоите дечица! Още веднъж много се радвам и стискам палци всичко да мине безпроблемно!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Биско,много се радвам,Чакаме те с новини след първите прегледи!
*
Честито, bisko  :D

Миме, пий си по малко биричка, тя е полезна, естествен антидепресант с  витамини от група В,  богата на магнезий, фитоестрогени да сме  хубави
безалкохолното и онези гадни сокове със захар, тях ги махни
« Последна редакция: Юни 29, 2014, 08:27:50 am от Тара »
Момичета, каква е разликата между обикновена биопсия и разширена биопсия, освен цената
*
Честито Бис!!! :D :D Прекрасна новина!! Много хубав резултат!  Само така до края!! :) До 9-ия месец!! :wink:!
/www.mamaibebe.com][/url]
Благодаря ви момичета,да се връща тъпкано :bighug:
Момичета, каква е разликата между обикновена биопсия и разширена биопсия, освен цената

В показателите. Нали знаеш, че точна информация не дават, само назначават лечение, ако има нещо.
Здравейте момичета,днес ми беше теста-ЧХГ на 14 ден е 182 :jump12:

Честито,мила bisko72,желая ти 9 месеца изпълнени само с положителни емоции.Много се радвам за теб!


В показателите. Нали знаеш, че точна информация не дават, само назначават лечение, ако има нещо.
[/quote]

Те че информация не дават е ясно, но исках да пусна и един имунологични изследвания, но ми казаха, че нямало нужда защото биопсията била разширена и там имало имунология osi_10 .Не ми стана много ясно, как така има имунология. 
Момичета ,някой може ли да ми каже колко струва трансфера ?Знам че за оплождане е 250 лв на яйцеклетка ,пункцията е 350 .Не знам обаче колко ми е актуална информацията .
Валка, 600 е пресния трансфер, а 450 е замразения.
Благодаря лимонче  :)
*
Честито и от мен Биско! Стискам палци до финала всичко да е наред. От все сърце ти желая една прекрасна, изпълнена само с положителни емоции бременност с щастлив и ревлив завършек.
Съжалявам за лошия резултат naskomimi !
Понякога се случват и такива неща! Може би трябва малко да си починеш, а и да си дадеш време  да се излекуваш напълно от бактериите! Може и те да оказват някакво влияние, знаеш ли? Все пак организма се мобилизира да се бори с тях, а тогава се образуват антитела! :( А, и по принцип организма на жените е устроен така, че само няколко цикъла в годината са с хубави яйцеклетки, като през останалите или не са добри или изобщо ги няма. Явно сте уцелили последната ситуация. Чудно ми е само едно - защо бяха толкова високи стойностите на Естрадиола? :(
Стискам палци следващия опит да е успешен.
РetraDi, аз правих разширена биопсия. Док ми обясни, че при нея се изследват повече показатели. Това е имунологично изследване, при което освен лигавицата, се изследват и хормони от венозна кръв. Предполагам, че за това си ти казали, че не са ти необходими имунологични изследвания.
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Съжалявам за лошия резултат naskomimi !
Понякога се случват и такива неща! Може би трябва малко да си починеш, а и да си дадеш време  да се излекуваш напълно от бактериите! Може и те да оказват някакво влияние, знаеш ли? Все пак организма се мобилизира да се бори с тях, а тогава се образуват антитела! :( А, и по принцип организма на жените е устроен така, че само няколко цикъла в годината са с хубави яйцеклетки, като през останалите или не са добри или изобщо ги няма. Явно сте уцелили последната ситуация. Чудно ми е само едно - защо бяха толкова високи стойностите на Естрадиола? :(
Аз също се чудя...Може би не че е нямало яйцеклетки, а не са били добри и готови, знам ли...ЛХ беше пък ниско, може и да е било рано, изобщо не знам..Пък и не ме прегледаха преди пункцията, а имах в деня на прегнила 19 мм, 13 мм и 11 мм. фоликули...Предния ден преди пункцията имах супер силни пробождания...да не би този от 19 мм да се е спукал и тези по-малките да не са били узрели? Опитвам се по този начин да се успокоя, защото малко ме притесняват тези резултати в близките три месеца. Да не би проблема да ми е там? Да не правя хубави яйцеклетки? Перси не ми е предложила биопсия? Но нали пък пия толкова неща за подобряване на качеството? Ох, каквото-такова...Дано поне наистина се изчистя от гадините, поне за това да не се притеснявам...


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Здравейте мили дами, отдавна не бях писала. Колкото и да Ви се стори банално искам да пхопитам нещо. Предстои в четвъртък - 03.07. да си занесем документите по фонда и да кандидатстваме за фонда за ин витро с мъжки фактор. На зададен от мен въпрос към Силвия Стефанова дали ще има проблем ако едната от двете спермограми, които ще представим ще е копие изкарано от ел поща чрез интернет, тя не можа да ми каже дали спермограмите трябва да са в оригинал или копие; каза ми че ще ми кажат на място като подам документите. Може ли някой от Вас ако знае да ми каже да знам предварително, тъй като не сме от София???? Важно мие !!!
Здравейте мили дами, отдавна не бях писала. Колкото и да Ви се стори банално искам да пхопитам нещо. Предстои в четвъртък - 03.07. да си занесем документите по фонда и да кандидатстваме за фонда за ин витро с мъжки фактор. На зададен от мен въпрос към Силвия Стефанова дали ще има проблем ако едната от двете спермограми, които ще представим ще е копие изкарано от ел поща чрез интернет, тя не можа да ми каже дали спермограмите трябва да са в оригинал или копие; каза ми че ще ми кажат на място като подам документите. Може ли някой от Вас ако знае да ми каже да знам предварително, тъй като не сме от София???? Важно мие !!!

Според мен е редно да е в оригинал. Ако имаш възможност да го вземеш с подпис и печат, направи го.
Биско,честито и от мен,успешен финал и те чакам в най-хубавата тема :lol: сигурно е само едно,но това е без значение,важното е да е живо и здраво,резултата ми на 8 ден след трансфер бе 290 и бяха двечки,за това мисля,че при теб е едно...съвсем скоро ще видиш своята точица :)
*
Момичета, бихте ли ми дали актуален телефон на д-р Стаменов.
Аз имам някакъв, но не съм много сигурна да ли все още е актуален, тъй като преди време му бях изпратила съобщение, а той не ми отговори, въпреки, че беше много важно.
Сега очаквам резултат от биопсия. Отново писах на същия телефон и пак нямам отговор.
Не си е сменял номера. По-добре звънни на регистратурата или на тези, които записват часжве, за да те включат в списъка за получаване на смс-и с резултат от биопсия.
*
Благодаря!
Ще се опитам да се свържа с клиниката!