0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #400 -: Декември 28, 2013, 22:56:05 pm »
дес много се радвам за теб,дано по бързо всички да сте си вкъщи заедно и да искарате една прекрасна нова година :bighug:
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #401 -: Декември 29, 2013, 09:26:54 am »
десс,не се съмнявам,че скоро ще се пълния комплект вкъщи!!! Бъдете здрави!  :grouphug:
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #402 -: Декември 29, 2013, 10:31:18 am »
Десс радвам се, че писа не се притеснявай ще навакса и Теа и ще си я приберете бързичко  :hug2:,важното е че и трите сте добре,много здраве и хубави моменти с малките ви полжелавам  :bighug:

Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #403 -: Декември 29, 2013, 11:33:34 am »
Момичета имам спешна нужда от съвет.Ако някоя от вас се е сблъсквала с такъв проблем ще помоля да даде съвет.От нощес съм силни болки горе високо в корема,мисля че съм раздразнила гастрита.Кажете ми как да облекча болките.Само ме ме кара на повръщане и имам много киселини.Но искам да отбележа,че не мога да повърна.Цяла та нощ изкарах будна,за зла моя участ днес и утре съм на работа.Никой от джипитата не работи,ако отида на неотложен кабинет дали могат да ми дадат болничен или ще трябва да остана в отделението.За да ми бъде издаден-иначе не знам как ще изкарам празниците за сега болките са поносими,като изключим дискомфорта с киселините и постоянното гадене и пристягане горе високо под гърдите в следата на гръдния кош.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #404 -: Декември 29, 2013, 14:13:02 pm »
Гери, ще те посъветвам да се обадиш на АГ и да опишеш какво ти е. Иди и на спешен кабинет, но като знам аз на какви съм попадала .... да им нямаш вяра.
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #405 -: Декември 29, 2013, 14:23:15 pm »
mira_mimi,благодаря много за отговора ей сега ще звънна на АГ и ще пиша .
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #406 -: Декември 29, 2013, 14:39:35 pm »
Току що звънях на АГ -то той ми каза,че най-вероятно съм раздразнила гастрита и сега малко диета.Препечени филийки,варени картофи,прясно мляко,кисело мляко.Питах го дали мога да пия някакви медикаменти- излишно ме предупреди в тези малки седмици никакви лекарства.И ако нещо се усложни да отида на спешен.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #407 -: Декември 29, 2013, 15:16:07 pm »
Знам че сусамовият тахан действа добре на стомаха, даже при язви го прпоръчват. Само не съм сигурна дали се приема при раздразнен стомах илил като отмине болката. Провери!
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #408 -: Декември 29, 2013, 18:05:16 pm »
И АГ-то ми, педиатърката също НИКОГА и за нищо на света, не слагат диагнози по телефона. :) Ако ще и почивен ден да е, викат ме на преглед, не си оставят магарето в калта. Честно казано, на мен също ми звучат несериозно.
Гери, ти сигурно си "познаваш" болката, щом този проблем не ти е от вчера, но честно казано, лекарят ти е за бой :wink: Не трябва да се подценяват болките, особено при бременни жени...Пожелавам ти бързо оправяне! :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #409 -: Декември 29, 2013, 20:31:28 pm »
Много ви благодаря  :youwoman:


Най-после сме си у дома засега само със Стефи и се моля, моята Tea, да се пребори и бързо да навакса с грамчетата и да си я приберем и нея у дома yahoo_33

Честити божи дарове, Дес!  Желая ви спокойствие и само хубави моменти заедно. Стискам палци Теа скоро да е с всички вас!

*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #410 -: Декември 30, 2013, 09:35:53 am »
Привет и от мен момичета! Как сте днес?
Надявам се при всички нещата да са добре!
Съни, Асенце, и аз имам проблем с течението. Без ежедневни превръзки за съжаление не мога. Микробиологията си ми е отлична. АГ каза, че е нормално. За съжаление е много неприятно постоянно да си мокър. :? Така съм си още от 2-3 месец, ще трябва да изтърпим. Но все пак е хубаво да наблюдаваш за евентуални промени и при съмнение веднага да звъннеш на АГ.




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #411 -: Декември 30, 2013, 12:40:11 pm »
Здравейте, момичета!

Надявам се всичките ви болежки и притеснения да отшумят бързо. Пазете се от вирусите, за най-малкото неразположение се съветвайте с лекарите си и се наслаждавайте на празниците.

dess_dess, скоро ще си бъдете всички заедно у дома  :bighug:.

Asenceto, гадна е тази болка от прещипан нерв. Има малък шанс да се намести, но явно ще трябва да стискаш зъби - почти не остана :).

Моите контракции - слава Богу - спряха още същия ден. Продължавам с магнезий и но-шпа. Първите два дни си ги пролежах :), но сега се размърдах вече - умерено и внимателно.
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #412 -: Декември 30, 2013, 14:28:16 pm »

beata радвам се ,че е отминало ,почивай си повече и това е  :)

Аз мисля днес да си приготвя някои нещица за утре вечер  :wink:,но без да се натоварвам много,как ще стане не знам  :)


*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #413 -: Декември 30, 2013, 14:50:41 pm »
Току що звънях на АГ -то той ми каза,че най-вероятно съм раздразнила гастрита и сега малко диета.Препечени филийки,варени картофи,прясно мляко,кисело мляко.Питах го дали мога да пия някакви медикаменти- излишно ме предупреди в тези малки седмици никакви лекарства.И ако нещо се усложни да отида на спешен.
geri03_73 и аз страдам от такива киселини и болки, дори често стават причина да повръщам.Нощем са най-силни. На мен също не ми позволиха да пия лекарства, но ми позволиха по мъничко сода /на върха на ножа/. Разбира се, най много ще ти помогне диетата-повече суха храна с неутрално рН. Ако лежиш, дръж си главата по-нависоко. Усетиш ли че идват, хапвай по няколко солети. Мен ме предупредиха, че киселините може да си ги имам дори до края, така че трябва да овладяваме нещата ден за ден.
P.S.
Като се нервираш и тревожиш, симптомите се обострят.
« Последна редакция: Декември 30, 2013, 14:53:25 pm от VeryMe »


Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #414 -: Декември 30, 2013, 17:22:14 pm »
Здравейте мами,аз идвам да дам отчет!  preggo Днес бяхме на третата фетална морфология-бебката беше застанала с ръчичка пред лицето,но успяхме да видим носленце и устичка,побутнахме я да се размести,но тя не ни отрази!  :lol: Важното е,че за сега сме ок,с оглед на моя гестационен диабет,само дето сме седалишно,а дали има полза от разни упражнения за обръщане-не знам!!!  :babyflips:
Пожелавам ви весело посрещане на новата година!!!  :cheerleader:
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #415 -: Декември 30, 2013, 18:41:23 pm »
Съжелявам че се включвам тук макар че много ми се иска това което усещам да е реалност ,но искам да попитам при вас в коя седмица видяхте  :bfp:
Последен МЦ 24-11-13 , макар че правих контрола на Пролактин и ми беше висок, но до 35ти ден от МЦ нямам никаква м. , вчера се разхождах и извднъж ниско в дясно ме сряза болка като за началото на цикъл, вечерта, забелязах че имам съвсем слабо кървене по скоро няколко капки без болки. Тест отрицателен както и вчера , но пък освен липса на м. имам леко гадене почти цело дневно и като че ли често уриниране. Но съм добре, нямам болки и днес не ме болят гърдите незнам все си мисля че е станало но с късна овулация.  :?
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #416 -: Декември 30, 2013, 19:05:15 pm »
f_29,аз направих тест в 5 г.с.-преди това имах зацапване и предменструални болки и си мислех,че е цикъл,но като премерих няколко поредни сутрини и базална температура,която беше над 37 направих теста и беше положителен! Желая ти успех и дано другата година се похвалиш с най-хубавата новина!  :goodluck:
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #417 -: Декември 31, 2013, 14:36:17 pm »
Момичета весело посрещане на Новата година tree2a

*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #418 -: Декември 31, 2013, 15:16:23 pm »
Весело и незабравимо да е и за теб Аманда  :) Нека всички се радваме на Новата година,защото тя ще ни донесе най прекрасното чудо на света!
Днес бях на преглед и видях моите разбойници  :D Пораснали са учудващо много.....Другата седмица сме в готовност за израждане.Ако има по голям подарък от това,здраве му кажи!
Бъдете здрави,обичани и щастливи момичета  :balk_7:
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #419 -: Декември 31, 2013, 15:53:17 pm »
Весела Нова Година и от мен!!! :drunk: