0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #380 -: Декември 26, 2013, 13:49:54 pm »
Честита Коледа и от мен мили момичета! Бъдете здрави, бъдете щастливи! Дано царува мир, топлота и благоденствие в душите и сърцата ви. Дано през новата година сме по-добри, по-спокойни и смирени! Дано Бог е с нас! ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!

Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #381 -: Декември 26, 2013, 14:34:45 pm »
Слънчице.....аз съм най-лошият пример и до сега ми е лошо и повръщам,не мога да се храня нормално и продължавам да съм -1 килограм.Важното е,че бебче се развива добре и си отговаря на всички стандарти(дори върви малко едър).Каквото и да е ще го преживееш :D
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #382 -: Декември 26, 2013, 15:00:17 pm »
Слънчице.....аз съм най-лошият пример и до сега ми е лошо и повръщам,не мога да се храня нормално и продължавам да съм -1 килограм.Важното е,че бебче се развива добре и си отговаря на всички стандарти(дори върви малко едър).Каквото и да е ще го преживееш :D
Аааа за преживяване със сигурност ще го преживея :) Ама все пак ако мога да го преживея по-лесно ще ми е по-добре и затова помолих за съвети от вас :wink: А относно кг. вече съм качила 1-2 килца и се надявам до края на 3-тия месец да се задържа така.Напоследък съм почти през цялото време на препечени филийки, защото нищо друго мне мога да сложа в устата, но днес реших да разнообразя и с малко бисквитки пък да видим как ще ми се отразят :wink:
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #383 -: Декември 26, 2013, 15:47:02 pm »
Честита Коледа,момичета!
Желая Ви много усмивки и положителни емоции.
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #384 -: Декември 26, 2013, 15:53:13 pm »
Честито на Десс за дъщеричките  !
Чакаме подробности  :)

*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #385 -: Декември 26, 2013, 16:04:30 pm »
Момичета,Честита Коледа!Пожелавам много уют,топлина,щастливи мигове и сбъднати мечти!Вярвайте в чудесата - случват се,особено по Коледа! santa2 mc101 tree2a
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #386 -: Декември 27, 2013, 08:52:47 am »
Добро утро момичета.Как сте?
Аз вчера бях като парцал нищо не можах да сложа в уста,беше ми много тежко на стомаха,а вечерта пък ме заболя и кръста  :( и цяла нощ едно въртене да се чудя на къде да застана напрво съм схваната цялата  osi_16.Днес съм на тонове и  се надявам всичко да ок.А от 25.12 официално съм в болничен преди раждане 45 дни,а днес ще си го взема от ЛЛ  :).
Хубав ден на всички !

И честито на всички именници  :balk_5:

Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #387 -: Декември 27, 2013, 09:20:07 am »
Бях ви се оплакала ,че ме боли зъб еми вече го няма  :( Днес един доктор отключи кабинета си заради мен и като ме видя вика няма шанс за спасение. Обадисе на гинеколожката ми да я пита и тя каза щом е наложащо. Каза ,че ми слага щадяща упойка и много бързо и лесно го извади. Показа ми го беше с огромна киста на корените, дано ми мине бързо. Хубавата новина е ,че тръгваме за Велинград на почивка  :wink: Бъдете здрви момичета това е най-важното за нас и бебчетата в нас  :wink:

*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #388 -: Декември 27, 2013, 09:48:51 am »
Привет, коремчета! :bighug: Как сте днес?
Искам да пожелая на всички Весела Коледа! А през новата година - много успехи, сбъднати мечти и много любов! mc101
Браво на Дес! Честито! Да са и живи и здрави красавиците! Много послушни и лъчезарни! :bighug:




Quiet people have the loudest minds.
*

    cerise

  • **
  • 76
  • The present has no ribbon.
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #389 -: Декември 27, 2013, 10:00:06 am »
Честито двойно щастие на Дес! Нека двете красавици да растат послушни, усмихнати и умни, и много да радват цялото ви семейство! :)
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #390 -: Декември 27, 2013, 13:46:08 pm »
Честити прекрасни девойки на мама Десс! Да са й живи и здрави, да растат щастливи и в много любов. Бързо възстановяване на Десс и скоро да пише лично :)!

Честито Рождество Христово, момичета! Да има мир и любов в домовете ни и много щастие около нас!

Аз получих контракции вчера и затова сега повече лежа и се пазя. Пия 3х2 но-шпа и 3х1 магнезий. Има резултат :).
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #391 -: Декември 27, 2013, 13:51:27 pm »
Весели празници и от мен, момичета!  tree2a
Да ви попитам нещо /тези от вас, които пият лекарства за щитовидната/
Днес ми излязоха резултатите след едномесечен прием на Л-тироксин от 50 мкг
ТСХ - 0.022   mIU/l   При норма 0.27 - 4.20  osi_14

T4 25.57   pmol/l  При норма 12.00 - 22.00  osi_15

Преди месец, всички хормони на щитовидната си бяха наред, нямам антитела, само ТСХ-то ми беше 3.3 ... , а хормоните на щитовидната ми бяха в норма. Нямам антитела.
Сега съм изпаднала в другата крайност. Още утре отивам на преглед, но се питам-дали това е навредило на малчуганите?


*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #392 -: Декември 27, 2013, 14:22:24 pm »
VeryMe, не се стряскай от резултатите! Щом утре си на преглед, ще изясните дали дозата на л-тироксина ти е добра. Едва ли си навредила на бебетата, защото процесите се развиват достатъчно бавно, пък и си взела мерки. И аз поддържам нисък ТСХ и според доктора това е добре.
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #393 -: Декември 27, 2013, 14:45:24 pm »
То аз ТСХ почти нямам... А и FT4 е излязло извън нормата, незнам дали е от самия прием на л-тирокса, незнам каква концентрация се подържа в рамките на едно денонощие, т.к. последната доза която съм пила е отпреди 24 часа. На два-три пъти получавах сърцебиене, но за кратко.


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #394 -: Декември 27, 2013, 16:58:56 pm »
santa2 Весела Коледа на всички в очакване!
Спокойни и безпроблемни дни до термин   :bighug:

Мама Дес вече си има поздравителна тема ТУК



Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #395 -: Декември 27, 2013, 19:05:02 pm »
Честита Коледа и от мен  santa2
Много ми хареса коментара на Asenceto, че щом сме в тази тема сме големи късметлийки.
Нека си пожелаем късметът да ни съпътства до края.
Аз се чувствам чудесно във втория триместър от бременността.
Напълняла съм с 4 кг, което е добре засега, но да видим последните 3 месеца.
Казват, че килограмите се качват неусетно  :lol:
Много налитам на тестено.



Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #396 -: Декември 28, 2013, 09:28:43 am »
беата-радвам се,че овладяваш положението-лежане му е майката!!!  :D
Аз съм с ужасна хрема от 3 дена-почти не мога да дишам през носа,болеше ме и гърло,но ми мина за 2 дена,обаче ми идва да си отрежа носа!!!  :lol: Капя капки по 4-5 пъти на ден,че иначе не се трае!!!И физиологичен разтвор слагам и чайчета-дано утре вече съм по-добре!!!  :P

Абе момичета да ви питам нещо-не знам дали си въобразявам,но ми се струва,че от известно време имам някакво воднисто течение (понякога е бяло кремообразно),но сякаш не е от влагалището,в горната част на бельото,ако мога така да се изразя!  :oops: Нямам парене при пишкане,няма мирис или сърбеж-споследните изследвания на урината ми са ОК -не знам какво да мисля! Дали не е някакво възпаление на уретрата или е от бременността?!?!? На доктор съм чак на 16-ти януари!  :?
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #397 -: Декември 28, 2013, 10:53:49 am »
Здравейте момичета!
Ходих вчера на тонове всичко е ок  :wink:
beata лежане и това е, дано да няма повече да те притесняват  osi_9
*Sunny*Angel* и аз имам нещо такова ,но  си е от влагалището ,скоро ми взеха секрет и всичко е наред,но това дето описваш не знам от къде ще е :oops:
47 Smiles радвам се,че се чувстваш така добре ,нека все така да си  :hug2:

*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #398 -: Декември 28, 2013, 11:09:44 am »
беата-радвам се,че овладяваш положението-лежане му е майката!!!  :D
Аз съм с ужасна хрема от 3 дена-почти не мога да дишам през носа,болеше ме и гърло,но ми мина за 2 дена,обаче ми идва да си отрежа носа!!!  :lol: Капя капки по 4-5 пъти на ден,че иначе не се трае!!!И физиологичен разтвор слагам и чайчета-дано утре вече съм по-добре!!!  :P

Абе момичета да ви питам нещо-не знам дали си въобразявам,но ми се струва,че от известно време имам някакво воднисто течение (понякога е бяло кремообразно),но сякаш не е от влагалището,в горната част на бельото,ако мога така да се изразя!  :oops: Нямам парене при пишкане,няма мирис или сърбеж-споследните изследвания на урината ми са ОК -не знам какво да мисля! Дали не е някакво възпаление на уретрата или е от бременността?!?!? На доктор съм чак на 16-ти януари!  :?
Ангелче и аз имам същия проблем с течението.Доста е странно,дори веднъж се изплаших,че са тръгнали да ми изтичат водите.Знам,че е нормално да има такова течение,но това направо ме плаши....Във вторник съм на преглед и ще спомена за този проблем(а микробиологията ми е чиста).

Аз го закъсах много жестоко с кръста.Прещипал ми се е нерв от дясно и не мога да стъпвам на единия крак.Вече съм на легло на 100%,но няма какво повече да мрънкам......търпение и лежане,това ще е до края ;)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #399 -: Декември 28, 2013, 22:20:51 pm »
Много ви благодаря  :youwoman:


Най-после сме си у дома засега само със Стефи и се моля, моята Tea, да се пребори и бързо да навакса с грамчетата и да си я приберем и нея у дома yahoo_33