0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #60 -: Ноември 11, 2013, 09:25:50 am »
http://bebeshkidreshki.com/product.php?ProductID=16564
Ники, тук има пижамка с Маша и мечока, ако ти върши работа. Попадна ми докато търся някакъв коледен/джуджешки костюм за нашето момче. Ако някой знае къде мога да намеря?


*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #61 -: Ноември 11, 2013, 09:29:31 am »
Благодаря за предложенията за Маша.
Сагата приключи щастливо. Поръчахме от немския ebay и вече чака доставка до БГ. Деси, благодаря ти. Изигра ролята на Снежанка  :D
Бебе, в Джъмбо има доста коледни дрешки за бебета. Ако не ти е удобно, търси онлайн.

Честит празник на всички! Нека Св. Мина закриля семействата ни!
Честит Имен Ден и на празнуващите!

*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #62 -: Ноември 11, 2013, 10:12:08 am »
Сия, аз и сега не мога да гледам ужаси. Още помня, как като ученичка вече, гледах един филм с плъхове дето изяждаха хората... бррр. Та не мойш си представи колко време след това ме беше страх като слизам от леглото, отдолу да няма плъхове. Сърцето ми се стягаше и хем и аз знам, че няма как да стане това. Дано бързо му мине на детето, че наистина е много гадно. Ако усетиш, че имаш нужда от помощ, ходех след неуспешната бременност при психотерапевт. По принцип страховете му били нещо като специалност. Мога да опитам да се свържа с него и  да го питам, дали може да помогне. Но е в Плевен, освен да препоръча колега, където сте.

То и аз не гледам и само подскачам, та и този не гледах, но баща й кат каза Какво толкова, и детето каза, не ме е страх, та сега ходим навсякъде заедно, да не я дръпне някой за крака.  :lol:

п.п. Ти с плъхове, аз след "Няма място за старите кучета", гледах да не се задържам пред вратата много, че да не ме гръмне някой през шпионката. :lol: Луда работа  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #63 -: Ноември 11, 2013, 10:14:55 am »
http://bebeshkidreshki.com/product.php?ProductID=16564
Ники, тук има пижамка с Маша и мечока, ако ти върши работа. Попадна ми докато търся някакъв коледен/джуджешки костюм за нашето момче. Ако някой знае къде мога да намеря?
бебе,тук видях два модела коледни костюмчета
http://www.chochkobochko.com/index.php?route=product/category&path=70

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #64 -: Ноември 11, 2013, 10:22:52 am »
Честит празник!
Здрави да са семействата ни!

Злато е отново на градина след няколко дни в къщи или по-точно на село. И сутринта пак - ходи му се на градинка, ама ако и мама е там - щастието ще е пъъъъъъъълно  :lol:  :lol:  :lol:

За подаръци за Коледа още не съм мислила. Ами то нашето чудо като "Нищо не искам, всичко си имам"  - така ми казва като го питам какво да му купя:)))))))))
Ай ся завиждайте ми, ама благородно  :lol:

Сега да не си помислите, че в къщи бъка от играчки - неееее, просто много, много не се заиграва с "истински" играчки, а повече си играе с нещица от сорта на - клечка от сладолед, кончЕ, празна спринцовка.....! И така! Лесна е моята!!!!!!!!

Слънчева и здрава седмица на всички!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #65 -: Ноември 11, 2013, 10:47:11 am »
оф ходихме до пловдивското джъмбо в събота :) След 80км до там и още поне 20тина в търсенето му, щото аз разбрала-недоразбрала, че на пътя за Асеновград, па то било за Пазарджик и уж познаваме що годе Пловдив... та стигнахме ние, Божидар го фанаха лудите вече от пътуването... ииии имаше само едни боденца за 3 месеца и костюмче за 18-24 месеца :( одумкахме ей тъй между другото доста парички за др работи да не сме ходили напразно.
керита, мерси. И аз тъкмо от там май харесах едното елфско костюмче. Поръчвала съм от тях и са хубави дрешките.
Барбаронче, целувки на скромното Злато :)

 Честит празник и от мен! И ние много го тачим св. Мина. Дай Боже да закриля всички семейства!


*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #66 -: Ноември 11, 2013, 11:21:14 am »
За подаръци за Коледа още не съм мислила. Ами то нашето чудо като "Нищо не искам, всичко си имам"  - така ми казва като го питам какво да му купя:)))))))))
Ние пък искаме жълт подарък. И за рождения ден искаше жълт и сега пак жът. Питах , разпитвах какво да е, само я итересува цвета. Накря и викам добре ще  кажем на Дядо Коледа да ти донесе един жълт фулмастер, надявайки се да протестира, но нашата закима одобритело :-). Та и аз както теб  не знам какво да купувам


  
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #67 -: Ноември 11, 2013, 11:47:50 am »
Митко си е поръчал за коледа Плейдох за сладки,та сега като беше разпродажбата в Комсед го купих и го скрих.От вчера след 5 мин. зазяпване на Бен тен си поръча и най големия часовник :lol:

Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #68 -: Ноември 11, 2013, 12:38:07 pm »
Митко си е поръчал за коледа Плейдох за сладки,та сега като беше разпродажбата в Комсед го купих и го скрих.От вчера след 5 мин. зазяпване на Бен тен си поръча и най големия часовник :lol:


Извода е: изчакайте възможно най-близкия момент до Коледа и тогава купувайте подаръци, иначе ще има да иска дететоооооооо:))))))) Ще му станат много подаръци! Хахахаха!
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #69 -: Ноември 11, 2013, 14:18:59 pm »
Ние за това някъде към края на ноември обикновено вече написваме писмото до Дядо Коледа и край - повече промени и добавки не са възможни. Иначе ще се побъркам от ежедневните обсъждания дали да бъде това или онова, "не, не отказвам се, промених си решението" и т. н. и т. н. Сега ще му дам още седмица-две да помисли и сядаме на пишем. Той вече изписва добре печатни букви , така че поне част от текста ще сътвори сам, а защо не и целия. Ще бъде вълнуващо.
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #70 -: Ноември 11, 2013, 14:50:39 pm »
София днес накарала баща си да се обади на Дядо Коледа, защото не можела да пише. Обадили се и поръчали подаръците  :lol:

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #71 -: Ноември 11, 2013, 15:38:21 pm »
София днес накарала баща си да се обади на Дядо Коледа, защото не можела да пише. Обадили се и поръчали подаръците  :lol:
  :lol: ами че тъй де - да е сигурно детето, че Дядо Коледа знае какво иска

Хоуп, мерси за идеята - ще я ползваме нататък ;)

При нас емоциите за първата Коледа са за мама и тати и родата. Бебето евентуално догодина ще разбере нещо от празника :)


Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #72 -: Ноември 12, 2013, 13:34:07 pm »
Аз не знам дали ще разбере Духа на Коледата, но от сега го гледам така се радва на играчки и най-вече на новите, че не ми се мисли като дойде време сам да си иска -сигурно желанията ще са безброй  :balk_115: :balk_7:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #73 -: Ноември 13, 2013, 11:07:25 am »
Ще има  ли тема  отделна тема за коледните подаръци или тук да питам  :

момичета, дайте съвет - трябва ми подарък за  две сестрички  на 6г . Искам да им купя  общ подарък- нещо занимателно   . Мислех комплект за фокуси , но едната вече  го е  пожелала като коледен подарък  и аз трябва да измисля нещо друго -освен семейни игри  тип монополи и подобни   , друго   сещате ли се ?


Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #74 -: Ноември 13, 2013, 11:22:26 am »
Някои момичета в тази възраст се радват на различните комплекти /фабрики/ на play-doh. Но нямам личен опит до колко за занимателни в действителност и дали си струват...
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #75 -: Ноември 13, 2013, 11:31:23 am »
има и компекти за правене на бижута, станове за тъкане...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #76 -: Ноември 13, 2013, 11:42:18 am »
лесна е вашата, хорааааааааа
а ние искаме риби...  :(
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #77 -: Ноември 13, 2013, 11:48:19 am »
Е, Джаме, даже сте закъснели ние избухахме едни 200 лв  за ужаст на таткото за аквариум, плюс декорация и още 1000 други буклука, ... Ама още рибите не сме ги купили  :oops:, щото малката не си изпълни обещанието. Та аквариума беше за рождения ден, рибите вероятно Дядо ти КОледа може да се смили да ги донесе!
На работа имаме аквариум, еми хубаво си е да има рибки, недей толкова да го мислиш ами заръчвай!
*
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #78 -: Ноември 13, 2013, 11:54:34 am »
Детският ми спомен от рибите на брат ми е доста ясен - престояване на води в легени, гонене на риби и прехвърляне в други съдове, за да се търка и чисти аквариума - все "приятни" и времеотнемащи занимания. Накрая, благодарение на сръчността на баща ми, монтирал етежерката на аквариума, същата падна от стената, аквариума се счупи, наводни стаята и драмата приключи :)
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Месечна тема-НОЕМВРИ '13
« Отговор #79 -: Ноември 13, 2013, 11:59:35 am »
И ние искаме рибки плюс още куп неща от рекламите между детските. :D