0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #40 -: Септември 16, 2013, 11:28:42 am »
Ани, ще се справите  :bighug:

*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #41 -: Септември 16, 2013, 11:43:58 am »
Честит първи учебен ден на малките първолаци! Да бъдат усмихнати, любопитни и търсещи!  :ballons:

Ние отложихме с няколко дни тръгването на ясла, че Митя се натръшка, така че още сме в предстартова треска.
*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #42 -: Септември 16, 2013, 11:56:13 am »
Честит първи учебен ден на първолаците на Зачатие! Да им върви по вода, да им е интересно и с лекота да се учат! :)  :balk_16:

Ани,  стискам палци Мони да се справи бързо с проблема.  :crossfingers:  :bighug:
И ще ми е интересно след време да опишеш за тези изследвания и за терапията, че имам подозрения, че с моя синковец ще имам проблем, въпреки, че е още малък за да се каже.

Сия, ще чакам отзиви за 142-ро училище, че ми е в списъка с квартални училища. Въпреки, че е много вероятно Ели да я пуснем в 36-то, защото там ходи на съседите голямото дете, а малкото е с Ели и ще може да са в един клас. Иначе най ме е яд, че имаме училище точно срещу нас но е бившото спортно на Славия и отзивите не са добри за него...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #43 -: Септември 16, 2013, 13:02:46 pm »
Честит първи учебен ден на всички, които днес прекрачват прага на училище!

Гери, за отзиви е много рано, но Александра е много ентусиазирана като за първи ден. Твърди, че било много хубаво на училище. Аз го избрах, тъй като съседчета учат там и много го похвалиха, а и на мен ми е удобно да я водя без кола на детска, само с трамвай.

*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #44 -: Септември 16, 2013, 14:36:39 pm »
Честит първи учебен ден на първите деца на Зачатие!
Нека да са винаги първи във всичко!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #45 -: Септември 16, 2013, 15:38:08 pm »
Честита учебна година на всички ! Да е успешна и  спорна за всички малки и големи ученици , родители и учители !
Специални поздрави за зачатските първолачета!
Мен тържеството в детската градина  ме развълнува  и зареди   много положително  !


*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #46 -: Септември 16, 2013, 15:39:04 pm »
Сия, ясно че отзивите са за по нататък :) Иначе на мен ми се иска не само да мога да ги водя с градски транспорт или пеша, а ми се щеше и сами да могат да ходят на училище по нататък (не в първи или втори клас). Аз от първи клас ходех сама на училище - но училището ми беше през пет къщи само по тротоара, а и времената бяха други, сега не можем да си позволим тоя лукс.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #47 -: Септември 16, 2013, 15:54:58 pm »
Честит първи учебен ден на всички ученици и учители ;) Децата с радост и желание да ходят на училище, учителите с любов да преподават!
Гери, и аз от първи клас самичка ходех, макар да беше по-далече училището, но, както казваш, времената бяха други :( Налегна ме носталгия като видях днес децата - нагласени, усмихнати; учителите - с цветя и заредени за новата учебна година. Дай Боже да сме живи и здрави и да изживеем тези радости с нашите деца и внуци!


Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #48 -: Септември 16, 2013, 15:57:53 pm »
Честит първи учебен ден на малки и големи ученици, родинели и учители. Спорна, щастлива, нови приятелства и игри за малките ученици!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #49 -: Септември 16, 2013, 16:24:20 pm »
Честит първи учебен ден на всички деца, учители и родители! И понеже децата на "Зачатие" са най-умните им пожелавам спорна учебна година и само отлични оценки!
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #50 -: Септември 16, 2013, 17:00:46 pm »
Честит първи учебен ден на децата и развълнуваните им родители! На добър час!

Гледах ви на рождения ден на "Зачатие"  и много ви се радвах! Прекрасни сте! Бъдете живи и здрави!

Маги, цъфтиш  :flower:!

Ани,  :bighug:!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #51 -: Септември 18, 2013, 10:04:40 am »
Пожелавам ви много здрави дечица, много щастливи първокласници, да ходят с голямо желание на училище и да ви носят само шестици.  :)

http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #52 -: Септември 22, 2013, 23:02:17 pm »
Аз малко със закъснение, но сега се усетих, че съм пропуснала темата :oops:
Честито на всички първолачета, да им върви по вода и да им е леко в училище! Видях много снимки, много са хубави! Стана ми едно такова мило, върнах се във времето, когато всички бяхме бременни и трепетите по първите колики, по първите зъбки, първите крачки... А сега децата ни не са бебета вече, а първолаци :D Прелестно е! А още по-хубаво е, че идва и нова смяна след тях!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #53 -: Септември 23, 2013, 09:35:54 am »
След месец и половина сборни групи момата вече си е в нейната. Сутринта беше видимо доволна, че отива там, но се разрази спор за шкафчето. Нейното шкафче било това с черешките, а за казвам, че е с крушата. Хахаха, лелките решили да го сменят и голяма драма стана.
Порасна детето, говори всичко вече, много е самостоятелна. При нея яслата оказа много положително влияние.
Вчера излизаме на разходка и аз започвам да й пея песен в асансьора, а тя:
Мамо, тихо ще събудиш всички  :D Сами си представете какви са ми гласовите данни  :oops:
Хубав ден на всички, здрави дечица и майки  :D

*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #54 -: Септември 23, 2013, 09:57:00 am »
Ники, браво на София. Много се радвам, че така добре се справя, а не като някой друг, който виси нон стоп за крачола на майка си  :lol:

Хубава седмица на всички!

*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #55 -: Септември 23, 2013, 10:08:05 am »
Меци, до къде я докара с градината, ходи ли до Вила вилекула?
а болния как е?

И моите ученички са добре за сега. Деси се адаптира горе долу нормално в училище. Госпожата много я похвали, че била много прилежна, дисциплинирана, старателна и не на последно място много добре дете :lol: То това последното си го знам, чак по някога ми се иска да не е чак толкова добро дете :?
А Елена се изживява на голяма кака, защото при тях сега във филиала е първа група и те са големите вече, а и госпожата им казвала да не викат много, че да не събудят бебета горе, които явно лягат малко по-рано :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #56 -: Септември 23, 2013, 10:11:29 am »
Добре дошла есен!

Успех на всички първолаци!
Със здраве да покоряват науките!

Живот и здраве догодина и у нас ще има такива трепети!

Ние днес тръгнахме на детска, след 3 месеца и половина прекъсване.
Те добре понесоха новото начало. Той мъжки, тя леко драматично.
Признавам си крих успешно огорчението си, че лятото свърши.
Много хубаво беше, те са вече големи човечета и този им период ми е много пълноценен.
Общуването с тях ме обогатява и ми се иска да е още дълго.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #57 -: Септември 23, 2013, 12:19:07 pm »
Привет момичета! По-тола и слънчева седмица ви желая!

В Неделя ходихме до http://www.carimaligrad.com/ с. Белчин. Горещо препоръчвам! Крепостта е реставрирана, има страхотни площадки за децата, въжен мост, пейки и маси.

Колеги ми препоръчаха и http://melnicite.bg/ , но още не сме го посетили.

Ако знаете и други приятни места близо до София, подходящи за деца, ще съм благодарна да споделите.
*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #58 -: Септември 23, 2013, 12:20:28 pm »
Стефи, не съм ходила до Вила Вилекула. Тази седмица смятам да го направя.
Иначе Жорко е по-добре вече. Този месец за 2-ри път е болен. Август пак беше болен. Не ми се мисли какво ще е като тръгне на ясла.

Радвам се за всички ученици, че има харесва в училище. Все така да е и за в бъдеще.
*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #59 -: Септември 23, 2013, 16:45:38 pm »