0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #120 -: Октомври 01, 2013, 12:15:22 pm »
Ако не ти трябват спешно, а чак за прохождане, можеш да дебнеш и в javari за изгодни оферти.
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #121 -: Октомври 01, 2013, 12:17:36 pm »
Момичета откъде да купя бебешки обувчици за момченце. Не ми харесват буйките на Колев и Колев. Трябват ми кожени обувчици с лепенки, твърда подметка -с идеята, че ще се използват при първите крачки  и т.н.
Аз купих на Жорко точно такива с лепенки, кожени на Clarks от Продавалник, чисто нови за 36 лв. Много съм доволна.
Също така ходихме до аутлета в Младост, този до Метро, там има магазин за детски обувки на много добри цени. За пръв път я видях тази марка http://www.mod8.com/fr/la_collection/collection.php, имаше тогава голямо намаление и му взехме страхотни есенно/зимни обувчици за 29 лв., намалени от 140 лв. После като видях цените в сайта и направо се втрещих. Викам си дори никога да не ги обуе сделката си струва  :lol:
Както и sia е написала javari също е вариант, както и ebay.
« Последна редакция: Октомври 01, 2013, 12:19:14 pm от Врабчо »
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #122 -: Октомври 01, 2013, 13:57:41 pm »
И аз да се запиша в ученическата  тема :).от вчера гардже бузана е ясленче..заведох я усмихната....взех си я хлипаща.подозирам,че са се опитвали да сложат да спи....днес беше пак моя си смехурко...да видим как ще е след няколко часа.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #123 -: Октомври 01, 2013, 21:03:56 pm »
Врабчо, аз миналата година купих един чифт на mod8, намерих ги из чужбинските сайтове, ами обувките са страхотни, въобще не са мръднали, тази година ще ги носи другия, че неговия крак върви с 2 номера назад. На Кларкс също съм купувала, главно от ибей, също много доволна, то аз и обувки български освен първите буйки на Колев и Колев, не съм купувала.


Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #124 -: Октомври 01, 2013, 22:21:13 pm »
Врабчо, аз миналата година купих един чифт на mod8, намерих ги из чужбинските сайтове, ами обувките са страхотни, въобще не са мръднали, тази година ще ги носи другия, че неговия крак върви с 2 номера назад. На Кларкс също съм купувала, главно от ибей, също много доволна, то аз и обувки български освен първите буйки на Колев и Колев, не съм купувала.
Да, обувките наистина са страхотни, но те и цените им ако не са намалени са такива  :lol: Аз взех 20 номер, защото нямаше по-малък, но дори и да не успее да ги носи до пролетта, защото сега е с 18.5, ще ги продам или подаря.
 
*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #125 -: Октомври 04, 2013, 12:55:38 pm »

Само за сирапа от бъз да кажа...И аз се бях засилила да правя от черен бъз, дето засилвал имунитета уж. Един приятел на баща ми, възрастен билкар ми каза, че детето е много малко още за този сироп, не било добре да се консумира от малки деца, особено момчета.  :?  Не разбрах защо...



*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #126 -: Октомври 07, 2013, 13:29:19 pm »
ей, никой не пише нищо тук, я не се скатавайте ами бързо на отчет :lol:

*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #127 -: Октомври 07, 2013, 13:39:25 pm »
Я си направете октомврийска тема  :P

*
Re: Септември - месец ученически!
« Отговор #128 -: Октомври 07, 2013, 15:04:17 pm »
оф, че съм заблеяна :lol: