0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #440 -: Декември 04, 2014, 21:45:09 pm »
тъй де - интимните части ги обезкосмявам ама не изцяло, щом се налага ще направя изключение за тях. Мислех, че трябва да съм обезкосмена като за обикновен преглед. Нещо не разбирам - нали оперират корема, какво ги бърка дали имам или нямам косми на интимните части? Май ще мина без лексотан - толкова съм уморена днес от глад и очистителни процедури, че просто едва стоя будна. Веситаа добре че ми каза за това обезкосмяване да мога да се подготвя вкъщи, кой знае колко още неща ще съм забравила или не съм се сетила да питам.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #441 -: Декември 04, 2014, 22:05:48 pm »
За това сме да си помагаме с каквото можем:-) хайде лягай да почиваш че утре те чака дълъг ден! Пожелавам ти успех,дано всичко мине нормално и успешно:-) ще чакам да пишеш след като се съвземеш, стискам палци! Утре ше те мисля цял ден
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #442 -: Декември 04, 2014, 22:07:27 pm »
Лилибелл, стискам ти палци.  :crossfingers: yahoo_17
При мен едната дупка беше до пъпа, другата много ниско долу, така че е важно наистина да няма косъмчета. Аз бях само с 2 дупки.
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #443 -: Декември 04, 2014, 22:12:24 pm »
Ехееее мойте са 4 :-) една до пъпа, и другите три ниско долу!
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #444 -: Декември 04, 2014, 22:20:14 pm »
Моите са 3 - едната е направо през пъпа, а другите две ниско долу, вече са останали малки точици след 3 месеца .
<br />
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #445 -: Декември 04, 2014, 22:30:05 pm »
При първата ми лапароскопия в Бургас ми бяха 3, а сега в щерев са ми 4 :-) да и мойта е през пъпа е доста грозна все още,едва днес махнах конците! Интерсно ми е защо дупките ми са 4  :D ? Някой може ли да ми обясни?
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #446 -: Декември 05, 2014, 17:15:49 pm »
Как си lilibell?
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #447 -: Декември 05, 2014, 18:07:45 pm »
охххх весита какво да ти кажа - всичко мина добре, засега не ме боли ама може още да действат обезболяващите.Лошото е,че кистата е ендометриозна и не знам от сега накъде.Рязали са ми сигурно и от яйчника, като говорих с лекарката по този въпрос гледаше настрани,коета е сигурен признак,че има нещо което  няма да ми хареса :( иначе тръбите са проходими ама дано да са ми запазили яйчника максимално.Иначе днес чак в 2 ме вкараха в операционната, аз преди това му дръпнах една сериозна дрямка :lol: представяш ли си ако бях изпила лексотана какво щеше да е.
« Последна редакция: Декември 05, 2014, 18:16:43 pm от lilibell »


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #448 -: Декември 05, 2014, 18:14:48 pm »
Lilibell, желаят ти бързо възстановяване.
Съжалявам за диагнозата.  :(
А тръбите проходими ли са? Казаха ли ти коя степен е ендометриозата?
За нея сигурно ще ти изпишат хормонални инжекции за период от 3 до 6 месеца.
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #449 -: Декември 05, 2014, 18:18:08 pm »
Lilibell, желаят ти бързо възстановяване.
Съжалявам за диагнозата.  :(
А тръбите проходими ли са? Казаха ли ти коя степен е ендометриозата?
За нея сигурно ще ти изпишат хормонални инжекции за период от 3 до 6 месеца.
аз си дописах поста.Не искам хормони,ще настоявам веднага да започваме пункции


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #450 -: Декември 05, 2014, 18:38:56 pm »
И аз така направих. Прескочих инжекциите. И направо процедура. За щастие нашето чудо се случи с тази процедура. И на теб ти пожелавам същото!  :P
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #451 -: Декември 05, 2014, 18:43:57 pm »
Дай Боже миличка! Ужасно съм притеснена щото съм с ИЯР, дано са ми останали яйцеклетки. Абе защо не ми е надут корема?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #452 -: Декември 05, 2014, 18:57:57 pm »
lilibell здравей ! Радвам се че всичко мина нормално,бързо възстановяване ти пожелавам! На мен също ми предложиха инжекции за 3 месеца но ние отказахме,поради причината че съм била 6 месеца на золадекс и след 4 месеца след като ми се възстанови цикъла и кистата отново излезе,за това искахме инвитро колкото се може по скоро,докато това чудо не е излязло пак! Браво 47 smiles ,от първия път е супер,мн искам твоята съдба да ме споходи :sleepingbabyboy: :sleepingbabyboy:
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #453 -: Декември 05, 2014, 19:04:00 pm »
ами подозирам,че може и да не ми трябва болничен.Днес една сестра 3 пъти ме пита за болничен  :lol: весита ако са ти наред яйчниците и резерва,не мисля че ще имаш проблеми бързо да забременееш,желая ти го от сърце


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #454 -: Декември 05, 2014, 19:12:38 pm »
хора боли ли ваденето на катетъра?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #455 -: Декември 05, 2014, 19:27:45 pm »
хора боли ли ваденето на катетъра?

мен не ме боля, а много ме беше страх от това ;)
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #456 -: Декември 05, 2014, 19:34:53 pm »
хора боли ли ваденето на катетъра?
Не боли, нито катетъра, нито дренажа, в случай, че имаш.
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #457 -: Декември 05, 2014, 19:39:14 pm »
нямам нищо друго освен катетър.Абе и като мърдам не ме боли,да не са ми отрязали яйчника изцяло и затова да не го чувствам? Може ли да ме лъжат за такова нещо? знам,че ми е параноичен въпроса,изринявайте за което,но очаквах длуго


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #458 -: Декември 05, 2014, 19:43:18 pm »
Нищо не са ти отрязали, едвали ще крият такова нещо от теб! И мен нищо не ме боля и няма да те заболи нищо,това че нямаш болки не означава че ти го няма яйчника:-)) бъди спокойна! Ще усетиш леко но мн леко неразположение утре като станеш и това е. Аз също нямах нищо по корема само катетъра. Кой ти прави операцията,разбрали?
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #459 -: Декември 05, 2014, 19:49:57 pm »
Лилибелл рaдвaм се че всичко е минaло добре и ти пожелaвaм бързо възтaновявaне...и смело нaпред милa