0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #580 -: Август 09, 2018, 16:34:53 pm »
Не, не забременях след лапарото.Много години след това забременях.Колкото до желанието, апетита идва с яденето.АКо искаш намираш начин, но ако тръбите не са ОК, ти сама знаеш, че шанса клони към нула.Аз направих едно ин витро, мина много зле и бях решила че правя второ в друга клиника и каквото стане това е!Да но при него всичко протече много различно, дори имаше положителен резултат макар и за малко.Това ме надъха и обнадежди и знам, че няма да се откажа без бой, защото после ще съжалявам, че съм проявила момента слабост.

Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #581 -: Август 09, 2018, 16:40:08 pm »
Успех и много късмет в борбата, Маги! И аз съм по същия път. Дано късмета отново ни се усмихне :)
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #582 -: Август 09, 2018, 19:56:44 pm »
Дани,аз се оперирах на 23ти април,т.г ,юни бях бременна за жалост извънматочно.При мен имаше много сраствания около тръбите и яйчниците.Така,че няма да ти навреди .
Ако искаш ела при нас в темата  Правим опити за бебе.
Успех!
« Последна редакция: Август 09, 2018, 19:59:38 pm от Слънчицето »
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #583 -: Август 10, 2018, 00:27:31 am »
Благодаря за отговора Слънчице!  Успех и много късмет на теб!
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #584 -: Август 10, 2018, 15:00:41 pm »
Определено ще ми трябва късмет ,защото след второто лараро останах с лявата си тръба само,ако имаш въпроси и мога да бъда полезна съм насреща.
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #585 -: Август 10, 2018, 16:19:16 pm »
Късметлийка ще си! Дори само с една,  но проходима, ще стане. Просто можеби ще е нужно малко повече време. Аз се чудя дали всички запушени тръби имат хидросалпингс. Дали е възможно да имам и въпреки това да съм забременяла от инвитрото. А също така дали нагънатите тръби са проблем за забременяване. Толкова години наред не се предпазвам и не съм забременяла нито веднъж. В момента нямам възможност за второ инвитро и затова в главата ми се върти идея за лапаро. Искаме да пробваме естествено. Да си правя тестове за овулация и после да очаквам двете черти. Ако не стане, догодина на 38 години, пак инвитро

*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #586 -: Август 10, 2018, 17:05:32 pm »
Дани, не всички запушени тръби са от хидросалпингс.Ето аз съм с една запушена в следствие на сраствания.Според всички лекари и втората най-вероятно е запушена, но не съм правила ЦС.Те казват че всичко дуално т.е. органи които са два, в един момент и втория започват да му се случват нещата като на първия.Аз забременях естествено след 5 г изследвания, опити, ин витро.Но здравата ми тръба беше права като пирон и бях по-млада.Сега направо отивам на ин витро.А защо не направиш лапарото и ако и втората е запушена и я прекъснат не кандидатствате по фонда?Знам каква е финансовата страна повярвай.Всичко отива само за изследвания и път, а с дете е още по-трудно, но ако можете да кандидатствате по фонда това много ще ви облекчи.

Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #587 -: Август 10, 2018, 19:50:30 pm »
Фонда е много добър вариант, Маги. Аз не съм запозната с условията. Само знам, че май отпускат до 4 опита и винаги съм мислила, че не отпускат помощ за второ дете
*
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #588 -: Август 10, 2018, 20:06:45 pm »
Дани ако проблема ти е само и единствено сраствания,шанса е много голям.Аз преди да разбера за това регулирах хормони и инсулинова резистентност,но срастванията бяха блокирали целия апарат.Ако има значение на 33 съм,но факта че след 2 години опити стана говори много.Подкрепям твърдението на Маги ,ако тръбите са  негодни отиваш на инвитро по фонда.Тубарния фактор е много лесно преодолим.Фонда за 3 и половина ,4 месеца ще ви връчи заповедта и сте вие.Ще се получат нещата,само търпение и действие се иска.Лапарото поне при мен мина по ЗК само платих 800 за избор на екип.
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #589 -: Август 10, 2018, 21:19:27 pm »
Благодаря ви момичета за това, че ми вдъхвате надежда! Дано всички успеем в борбата и на финал гушнем по едно или две пухкави бебета :)
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #590 -: Януари 28, 2023, 12:06:00 pm »
Здравейте момичета!
Ето че из вече имам дата за лапароскопия в 1АГ Св.София/Тина Киркова/ при д-р Бечев на 16.01.2013.Ще ми махат маточните тръби и ме викат на 15.01.2013 да постъпя.Сега за сега не ме е обзел страха та да видим :)Надявам се всичко да мине успешно.А знаете ли колко време трае тази операция, аз мисля че не повече от час  :ask: ?

Здравей, как протече операцията, след толкова много време - успешна ли беше? На мен също ми предстои там и при същия специалист.
*

    panda321

  • *
  • 1
  • Каждое утро — это время начать жизнь снова.
Re: Всичко за лапароскопията - тема 2
« Отговор #591 -: Декември 14, 2023, 14:06:50 pm »
Спасибо вам, вы такие молодцы девочки :wink:
Я хочу положить к ее ногам весь мир. Но взамен я хочу ее душу (Соблазн)