0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
това не е нарушение, и не те лишава от правото за втори опит :wink:
*
Благодаря за бързия отговор :bighug:.
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
*
А да попитам и аз - как се подава тази информация към ФАР - лично, по пощата, с мейл? Има ли значение? Не че имам нещо за подаване, просто ме интересува.
Здравейте момичета днес ми се обадиха от фонда  №18227 отива да си вземе заповедта на 11.07.13,очаквах към август обаждане ,но ето по рано се обадиха  :D Успех на всички
аз да попитам....чакам обаждане от фонда след около месец,НО аз вече съм бременна.Какво да им кажа?Аз искам да си запазя номера за догодина,че стартирам при първа възможност за второ
Николай е на 2г.4м.5д.
*
морско момиче, при мен се получи същото като при теб  :) Когато ти се обадят от фонда, обясняваш, че си бременна, те ще ти заделят заповедта ( пази се в някакъв срок).

И аз мислех като теб, че ще използвам заповедта при първа възможност, но ето че синът ми стана вече на 2 години,  а все още не съм използвала заповедта  :)

И аз мислех като теб, че ще използвам заповедта при първа възможност, но ето че синът ми стана вече на 2 години,  а все още не съм използвала заповедта  :)
ами какво чакаш, ползвай я :lol: :lol:
Извинете за спама, успех на всички!
*
И аз мислех като теб, че ще използвам заповедта при първа възможност, но ето че синът ми стана вече на 2 години,  а все още не съм използвала заповедта  :)
ами какво чакаш, ползвай я :lol: :lol:
Извинете за спама, успех на всички!

Само да ви "светна" по темата, че и аз бях в съвсем същото положение преди 3 години.
Обадих им се, обясних им, позапазиха я заповедта, но не можаха да уточнят в какъв срок ще я пазят. Няколко пъти в периода след раждането на малкия им звънях да им напомня за съществуването си. Накрая, преди 4 месеца, когато решихме да пробваме пак, стана ясно, че вече е невалидна, но пък ни помнеха и се разбрахме да минем по "ускорена процедура" (нищо официално, но се отнесоха много човешки): подадохме наново всички документи и си взехме молбата само след месец.
Вкратце, по личният ми опит излиза, че поддържането на топла връзка с Фонда е добра практика :-)
Успех!
Благодаря за отговора.....те да се обадят пък аз ще обеснявам
Николай е на 2г.4м.5д.
Напоследък се прокрадва информация, че от догодина финансирането на опитите няма да се извършва от Здравната каса. Не съм попадала обаче на официално потвърждение, може би защото не следя много-много медиите.
Някой знае ли нещо повече и може ли да сподели (инфо, линк, каквото и да е...)? osi_1
морско момиче, честитооо! :goodluck:
Напоследък се прокрадва информация, че от догодина финансирането на опитите няма да се извършва от Здравната каса. Не съм попадала обаче на официално потвърждение, може би защото не следя много-много медиите.
Някой знае ли нещо повече и може ли да сподели (инфо, линк, каквото и да е...)? osi_1
да, говорят, че ще се връща Фонда към МЗ и по-добре, поне клиниките да си получават парите.
*
да, това се опитваме да направим сега като имаме волята на здравната министърка  :)
Благодаря ви, дами!  :bighug:
Здравейте момичета.На 16.05.подадохме документи за 2 опит.Днес видях,че сме одобрени.Номера ни е 20213.Въпроса ми е дали ще ми се обадят,когато стигнат до нашият номер след няколко месеца или вече да чакаме обаждане,щом имаме статус-одобрен?не съм много наясно за съжаление.Благодаря предварително:))))))
Здравейте момичета.На 16.05.подадохме документи за 2 опит.Днес видях,че сме одобрени.Номера ни е 20213.Въпроса ми е дали ще ми се обадят,когато стигнат до нашият номер след няколко месеца или вече да чакаме обаждане,щом имаме статус-одобрен?не съм много наясно за съжаление.Благодаря предварително:))))))
ще Ви се обадят догодина- около февруари-март вероятно за получаване на Заповедта.
Благодаря за отговора:)
от фонда казаха,че няма да чакаме 1г.ами само 10 месеца-така,че се надяваме на скорошно обаждане:)
« Последна редакция: Август 14, 2013, 17:02:32 pm от lunataaa »
Здравейте сладурани, искам да питам има ли вероятност да стигнат до 21000 до края на тази година или на началото на другата, и всъщност как се дава тази заповеден след като си одобрена?Благодаря ви много. :kittenyarn: :kittenyarn: :kittenyarn: :kittenyarn:


Здравейте сладурани, искам да питам има ли вероятност да стигнат до 21000 до края на тази година или на началото на другата, и всъщност как се дава тази заповеден след като си одобрена?Благодаря ви много. :kittenyarn: :kittenyarn: :kittenyarn: :kittenyarn:
       Здравей,първо ще ти излезе в сайта че сте одобрени и около 10 мес .се чака ,за заповедта ,ще ти звъннат по тел.да ти кажат датата на която да отидеш да си я вземеш ,после веднага в клиниката в която си. Фонда разглежда от 200-400 заявления на месец ,с,етни грубо кога долу-горе ще ти звъннат .Аз миналата година октомври подадох ,февруари разбрах че сме одобрени и за заповед ми звъннаха началото на юли :) Успех и търпение :)       
Ние подадохме август, септември бяхме одобрени и ми се обадиха.Като ги гледам как добавят са по 600, затова се питах дали няма да стане по скоро. Защото наистина много бързо станаха нещата..... Поздрави :ballons: