0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #80 -: Май 11, 2012, 17:50:02 pm »
Момичета, днес се натъкнах случайно на това и бях потресена:
http://www.razkritia.com/145529/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D0%BD%D1%87%D0%BE/
Според вас дали е вярно или е някаква плоска шега?

Не, Джиджи, не е шега.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #81 -: Май 11, 2012, 18:10:57 pm »
Ние след 2 часа излитаме в посока София.  Стискайте палци всички да е наред, че носим един куп лекарства и дори машината за инхалации в ръчният багаж, че не знам кога детето ше получи пак пристъп от астмата и в самолета си затворен 9 часа и трбява да си имаме всичко. Снощи пак посред нощ трбяваше да правим инхалации с вентолин :-(, но сега изглежда доста по-добре.

 Следващият път ще пиша от българско IP.


  
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #82 -: Май 11, 2012, 18:12:50 pm »
Лек и безпроблемен полет, Боби! И приятен и наситен с положителни емоции престой!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #83 -: Май 11, 2012, 18:47:07 pm »
Ние след 2 часа излитаме в посока София.  Стискайте палци всички да е наред, че носим един куп лекарства и дори машината за инхалации в ръчният багаж, че не знам кога детето ше получи пак пристъп от астмата и в самолета си затворен 9 часа и трбява да си имаме всичко. Снощи пак посред нощ трбяваше да правим инхалации с вентолин :-(, но сега изглежда доста по-добре.

 Следващият път ще пиша от българско IP.

Лек път и приятна ваканция!
*
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #84 -: Май 11, 2012, 20:16:23 pm »
Лек полет и приятно изкарване на българска земя


*
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #85 -: Май 11, 2012, 20:31:42 pm »
Лек полет!






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #86 -: Май 11, 2012, 22:50:17 pm »
лек полет!
[/url][/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #87 -: Май 12, 2012, 04:43:02 am »
Лек полет и  2bg добре дошли!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #88 -: Май 12, 2012, 08:45:38 am »
Добре дошли 2bg,дано всичко е било наред :P
*
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #89 -: Май 12, 2012, 11:23:22 am »
Привет и от мен в този слънчев ден :D
Аз прекарах чудесна петък вечер :D Мъжката половинка е на конференция в Дубровник, малкият бе изпратен у баба на гости, и мама се уреди със свободна вечер - ходих на кино с една съученичка :D Приятна изненада бе и да срещна случайно Мими и нейните страхотни сладури - като ги видях още отдалеч, си викам - ааа тези къдрокоси душички ги познаваааам! :lol: Много пораснали и все по-хубави, пу пу! :D

А днес си поспах до 10ч. (скоро не се беше случвало), пих кафенце на двора и разполагам с още цял ден лично време до довечера - докато малчо се върне от бабиндом :D Е, ще го прекарам в работа, че имам доста да превеждам, но когато работя с лаптопа на шезлонга, в такова слънчево време, направо все едно не работя :D Пък и следобед все ще намеря време за един хубав, изтощителен крос за разтуха от работата... :D

Рядко се случва да имам така повечко лично време - а и честно казано, не ми и липсва - обичам да прекарвам всяка свободна минута с малкия (и с таткото, разбира се), но веднъж на 2-3 месеца определено ми действа много зареждащо да получа some quality "Me" time, както се казва на чист български :lol:

Хайде, стига ви толкоз от мен, изчезвам да поработя :D

Хубав и усмихнат ден на всички! :D

Bobbie, добре дошли на родна земя! :)


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #90 -: Май 12, 2012, 12:49:48 pm »
Боби,добре дошла!
Аз сега се връщам от почистването на детската площадка.Ами...бяхме точно аз и моята приятелка с мъжете ни. :)

*
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #91 -: Май 12, 2012, 19:10:29 pm »
Приятна изненада бе и да срещна случайно Мими и нейните страхотни сладури - като ги видях още отдалеч, си викам - ааа тези къдрокоси душички ги познаваааам! :lol: Много пораснали и все по-хубави, пу пу! :D
И аз много се радвам, че се видяхме!
Благодаря за комплиментите!
Съжалявам, че не беше с Цецко, така ми е легнал на сърце  :D
*
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #92 -: Май 12, 2012, 23:06:47 pm »
Лек полет, Боби! Къде ще бъдете в БГ?  :D

Каунтърфейт, разбрам те напълно! Понякога е хубаво и малко тишина  :lol: Вече не искам да ходя на бар като оставям детето, а искам тишинка, книжка, кино, ей такива неща!

Много се изкефих на чистенето днес. Комерсиално или не, имаше полза. Нека да ни стане навик да чистим по-често!
Изчистихме около блока и светна  :D

Лека вечер!


*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #93 -: Май 13, 2012, 09:02:49 am »
Counterfeit благородно ти завидях :P при нас от как са се пръкнали не съм била сама и за 10мин. не,че се оплаквам,ама човек има нужда по някога да зареди батериите :lol:
*
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #94 -: Май 13, 2012, 14:05:16 pm »
Приятели ме "изведоха" една вечер на ресторант, уж съм имала нужда. Беше ми притеснено, прибрах се късно, детето спа неспокойно, кукна в пет сутринта, и два дни бях като пребита. Скоро няма да повторя.

Трябва детето да поотрасне, иначе схемата не работи, поне в нашето домочадие.
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #95 -: Май 13, 2012, 14:13:20 pm »
В последния ден на седмицата се включвам да питам майките, преборили се с варицелата.
От сряда вечерта сме с шарка. Къпем се по 2 пъти с шампоана с овес на А-дерма. Не сме имали температура. Днес вече повечето от пъпките са с корички. Страхувам се обаче тези кори, да не бъдат "махнати" и да останат белези. Има доста по лицето.
Мога ли с нещо да подпомогна зарастването??

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #96 -: Май 13, 2012, 14:16:36 pm »
Оооо, цигу, рано ви е още. За пръв път оставих Ники миналата година за ДРЗ Варна. Беше на година и седем. Пак ми беше свито сърцето, добре че имаше много работа и имах възможност да се видя с много любими хора, иначе ... Има време, постепенно ще се отделите. Моята снощи заяви, че искала да спи при баба си. Ние не бяхме подготвени, пък и баща ѝ смята, че ѝ е рано още - да свикнела без памперс. Ама с тия ремонти и вечно ревящо за тати дете, познайте чии нерви са опънати до крайност. Че и не става да стоим все навън - вали.
*
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #97 -: Май 13, 2012, 15:34:41 pm »
Сега с риск да си помислите, че съм лоша майка, аз оставих за първи път Благовест да спи при баба му, когато беше на 5м- на 14 февруари спретнах 1 изненада на любимия и така. Втория път беше края на април при другата му баба(майка ми), че бяхме на сватба. И в двата случая не е имало проблем, ама той си е кротушко :lol: /пу пу пу/
Снощи пък бяхме по женски на бар и тати го "гледаше" Връщам се- гледам кошарата празна, двамата на спалнята: татето върху главата с една възглавница(щото виждате ли свети му уличното осветление през плътните пердета 8O), детето до него вдигнало ръцете и спинка :)Даже ги снимах  :lol:  Преместих си го и си легнах.Днес малко ми е криво, ама то не може да се прибереш в 4 и да си ок на следващия ден.

П.П. Излизала съм и няколко пъти вечер за по 2-3 часа и също не е имало проблем. :)


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #98 -: Май 13, 2012, 15:58:09 pm »
Приятели ме "изведоха" една вечер на ресторант, уж съм имала нужда. Беше ми притеснено, прибрах се късно, детето спа неспокойно, кукна в пет сутринта, и два дни бях като пребита. Скоро няма да повторя.

това е било чиста случайност. но ти си решаваш :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Седмична тема 07.05. – 13.05.
« Отговор #99 -: Май 13, 2012, 16:03:50 pm »
Ако е за нощно приключение и нас ни отпишете. С щерка ми ставаме не по-късно от 6 сутринта, следователно и угасваме раничко  :lol:. Освен това, хич не ми се ще някой друг да слага децата по леглата, защото сме си изградили режим и ме е страх да не се развали. Не на последно място - нямаме баби, при които да заведем децата.

Между другото, канени сме на 4 сватби това лято  8O.

Боби, не се ли наспахте вече  :D?