0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здрава, успешна и усмихната година на всички! И плодородна за всички мечтаещи!

pimi, дано се оправи бързо свекъра ти.
Ели, важното е, че вие сте здрави, и дано това да е последният ви такъв инцидент изобщо.

От питките - за Дани ще има успехи и пътешествия, за Дими сбъднати мечти и късмет, за баща им любов и спокойствие. Бяхме нарекли и парченце за къщата - пак пътешествия, и за дядо Боже - здраве, дано дава и на нас. И понеже все някак трябва да се финансира всичко това, паричката се падна на мен; на нова година пак пари ми се паднаха, и добри приятели все пак. На Сурвак пък ни натупаха едно хубаво с дрянови суровачки и Дими пожелаваше "червена ябълка в градина, златен клас на нива, пълна къща с коприВа" (в оригинала е коприна).
« Последна редакция: Януари 03, 2012, 11:26:01 am от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Честита Нова Година, скъпи момичета! Бъдете най-вече здрави и нека има много радост в детските очички!
На Зачатие желая успехи и развитие! Нека новата година сбъдне много мечти!

Пими, Коки, дано тези неприятности останат зад гърба ви и няма последствия! И при нас по празниците се случиха много непредвидени неща, майка ми влезе в болница, свекър ми също, слава богу сега са добре и се моля да нямат повече притеснения.
Здрави да сме само, всичко друго ще го наредим!

На мен от късметите ми се падна "любов", а на Мончето - "дъщеричка", ама понеже това няма как да стане, а и аз й помогах за отвиването на късметчето, приемам го като мой втори късмет :) Понеже късметите бяха измислени с помощта на 7 годишното момченце на семейството,където бяхме на гости, затова бяха малко по-различни от стандартните, та на мъжа ми се падна "ракета" :lol: Имаше още някой друг традиционен късмет и останалите 10тина бяха "ново лего" :lol:
*
"Тая власт аз съм ти я дал и мога да си я взема всеки един момент!"

 :jump12:

Джам, това ме разби, честно  :lol: :lol: :lol: И на мен вече тва ми е новия фаворит :D 


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Ново лего- Искам и аз. Обичам лего   :)
И ракета искам  :D. Следващата коледа ще направя една питка само за децата и за мен  :lol: Те да си изберат късметите, а като идея на кой каквото се падне може да го получи под формата на малък подарък. Мисля, че ще им бъде доста весело  :)Аз обаче си искам легото  :lol:

Марти е оригинален. Моника само констатира, че ме слуша, щото и изнася ама ако я ядосвам ще спре да го прави, като винаги завършва на : ти какво си мислиш, че все ти си важната ли?
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Ха ха ха опасни са хлапетата  :lol:
Бързо оздравяване на малки и големи!
tzvetenze, Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие и късмет ти желая!
*
Eййй, много са изобретателни тия малките. И нашата голяма хитруша взе да става. Като види дядо Коледа /който тази година я посети 5-6 пъти/ и се обръща към мен и ми казва "Значи слушам" :lol: А оня ден си пътуваме в колата и тя бърбори нещо отзад: Мама не ме обича, щото ми се кара, и тропа с крак на тати и той ми се кара! :? Откъде й ги ражда главицата незнам. Нощес й сменям памперса, а баща й блаженно си похърква, при което Дарето констатира "Тати ръмжи" :lol:
*
Айде и аз да разкажа един домашен виц.Говорят си моите юнаци в хола:
-Мите,много те обичам!Ти обичаш ли ме?
-Бичам те!
-Нали знаеш че бате събира парички за пи ес пи?
-Да,бате купи пи ес пи.
-Ти ще ми дадеш ли от твоите парички,като събереш от суровакането?Нали ме обичаш?
-Даа,бичам бате.Няма пипаш ичките-мои са!
 :D :D :D

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
-Даа,бичам бате.Няма пипаш ичките-мои са!

аз на твое място няма да имам повече притеснения дали това дете ще се оправи в бурното море на живота  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
в тази връзка да ви споделя и аз да се посмеете бисер на Еленка. На НГ бяха с майка ми и баща ми, та аз се обаждам по телефона да ги чуя как вървят приготовленията, храна, тоалети, празнична трапеза, както казва Деси:
Елена: - Мамо, аз много те обичам, нали знаеш?
Аз: - Да бе мамо, и аз тебе много те обичам.
Тя: - Обаче ние тук имаме проблем.
Аз: - какъв проблем бе, Ели?
Тя: - ами деси е нещо недоволна от роклята която си й донесла, айде чао :lol:

на Коледа, майка ми сложи на Добромир една купа със зелева чорба, че много му се пиело. Децата вече яли, скачат играят, но Еленка през 5 мин. минава да си похапне и така в продължение на 2 часа. Майка ми вдига празните чинии и взима купичката с останали два пръста зелева чорба и казва на мен:
- Хайде пийни я сега да не я хвърлям.
- Не мога бе, мамо, ще гръмна.
Елена протяга ръчички към купичката и казва - добре де, добре, дай ще я изпия, да не я хвърляш :lol:
*
Стефи, и как успяха да се изредят на тоалетната след зелевата чорба?  :lol:

цвете, и твоята не е лесна. Трябва да купуваш сега и ракета на тати.


Хубава седмица от нас!

*
а, не я огря душата, ама тя се пробва :lol:
*
Мисля, че ако беше пробвала, нямаше да повтори.  8)

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Вълшебни, умни и изобретателни деца!
Няма такава забава  :lol:, и власт  :lol:

Моя омайващ душевадец, се присетил за едни динозаври,
който сме оставили в Южния кашон с играчки!
Което изобщо не е сигурно, защото аз не ги помня,
но около 1000 пъти ми каза, че си ги иска!
Обясних, че няма как, че ще направя постъпки да му се случи,
не обаче в този точно момент...и се започна...
- Та мамо, нали родителите правят всичко за децата си!
- Да мамо, правят, когато е разумно и възможно ...
- Ами като правят, защо не отидеш да ми донесеш динозаврите!
- Защото нямам самолет, нито вълшебно килимче!
мълчание... след малко
- Аз ще го кажа за последен път...толкова ги искам,
че ако ми ги донесеш ще ме направиш много щастлив!

Ами направих организация и бате който празнува НГ на Юг донесе динозаврите снощи!
Ей пощръкля!
-Видя ли мамо, значи много ме обичаш!...

Калина да не мислите, че ми дава да съм болна,
тя само мисли за мене, и ме държи в тон и на позиция!
Докато обличах Митака за да ги изведа днес,
се скри зад вратата пъхна си ръката в отвора и с другата я затвори...
И хремата ми спря и сърцето...Как отворих вратата още ми е мъгла...
После и двете обилно поревахме. Ръката и посиня, веднага я намазах с Арника
обилно и сега е леко синкава и с леки охлузвания!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Днес бях осурвакана от един младеж със следното стихче:

Сурва, Сурва на мама,
че ме обича за двама!
Сурва, Сурва на баба,
че ни е нужна като хляба!
Сурва, Сурва на дядо,
да е със сърце младо!
Сурва, Сурва на татко
да ме пошляпва по-рядко! - оригинала е "че ме целува сладко!"  :D :D :D

Охххх за леля нищо нямаше, но нейсе - здраве да е!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Ще ме уморите от смях, че съм и на работа и ме гледат странно като се хиля ;)  :lol:

Айде като сте на вълна детски бисери, един и от моите от оня ден.

Извеждам ги на училищния двор да поиграят на снега, а баща им се показал на терасата и ги цели в краката със снежни топки.
Стефан: - тати, ти си лош
Елена: - не е лош, просто се държи като дете ;)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Една майка крещи от балкона:

 - Гошкооооо, прибирай се!
 - Защо? Гладен ли съм?
 - Неее, студено ти е!"
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
 :jump12:

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
 :lol:

- Мамо, искам с баба на море отново.
- Не може, зима е.
- Добре де, като дойде лятото.
- Не обещавам отсега за лятото. Има мноого време. Плюс това си мисля, че е време аз да отида с баба на море, а ти да поработиш малко...
- Ама ти не си дете.
- Е как да не съм дете, нали аз съм и дъщеря на баба ти. Значи съм и дете, тоест дете съм.
- Да бе, я се виж каква си голяма кобила...отдавна не минаваш за дете!

След няма и два часа:

- Мамо, искам да отида сама до магазина.
- Не може, има коли и ме е страх да те пусна. Още си малка.
- Да бе, нали и ти си била дете, как си почнала да ходиш сама до магазина а, сега как ходиш сама до магазина...и как решаваш колко бонбони мога да изям...нали и ти си дете!
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Честита Нова година! Бъдете много, много здрави, и малки и големи!
Нека има поне още толкова бебета на Зачатие и нека има повече сбъднати мечти!

Ние изкарахме празниците вкъщи... болни:(
На 23-ти се разболя малката, за щастие бързо се възстанови, но ме зарази и аз си изкарах така доста време. Едва вчера се почуствах малко по-добре.

Момичета, знам че доста е предъвквано, но ще съм благодарна ако споделите някакви решения за справяне с неспящи деца. Дъщеря ми от известно време заспива вечер към 10 часа, спи около 20-30 минути, до час, и се събужда. По никакъв начин не мога да я приспя, реве, иска да я разнасям, иска постоянно мляко и отнасяме така до 4-5 часа сутринта. После батериите й свършват и заспива, но се събужда през час-два и иска мляко (това с млякото си е от преди, така и не успяхме да окажем нощното хранене). Спи на пресекулки почти до обяд (срам ме е, но не протестирам, защото така и аз поспивам малко). Вечерта всичко се повтаря отново. Мислех, че е период, имали сме и преди такива. Свързвах ги със зъби, стомашни неразположения и т.н. Сега доста се позадържа този период и не мога да го свържа с нищо. Та се чудя какво мога да направя, трябва ли нещо да изследвам, имате ли някакви идеи?


П.П. И на мен Мартин ми е фаворит :)! Имах възможност дълго да го наблюдавам на партито. Убедена съм, че контролира нещата  :lol:
« Последна редакция: Януари 03, 2012, 23:05:29 pm от severina »
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Отдавна не бях чела толкова весела и хубава седмична тема:)

Напълнихте ми душата:))))))))))