0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
pimi  дано се оправи скоро човека.  :(

http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Здравейте момичета!
Къде в София има аптека, в която бъркат мехлеми? Знам една на опълченска и една на васил левски, но не са ми на път. Мерси! :)


*
Честита Нова година на всички! Здраве в изобилие, щастие и късмет!

Ние коледните празници изкарахме на село при близките си, 5 дни бяхме там.
Новата година я посрещнахме у дома с приятели, беше много весело. Добре че поспря бурния вятър и снегът, та да излезем в 12 на терасата - гледката оттам е уникална  :D и гледахме зарята на половин Варна  :D Беше страхотно!

Единия късмет от новогодишната баница беше парата, а втория гласеше "Парички ти ще си спестиш, колата с нова ще смениш"

Първия ден на Новата година не тръгна добре и за нас. На път за село катастрофирахме на един голям завой в Провадия, забихме се в мантинелата. Пътят беше заледен, неопесъчен, колата се движеше с около 20 км/ч, занесе се по леда и мъжът ми колкото и опитен шофьор да е, белята стана. За щастие сме живи и здрави, бяхме всички с колани, Диляна се разплака след удара,бързо я успокоих, но аз доста време треперех след това, едва говорех. Колата пострада доста, но ламарини се оправят, пак малкия дявол дето се вика. Добре че насреща не идваше кола, отзад също. Секунди по-късно и в двете посоки се появиха коли, на косъм се разминахме от по-лошо. След нас колата също се занесе, но успя да спре малко по-напред. Шофьорът дойде да помогне да избутаме нашата кола. Добре че на ходовата част нищо й нямаше та продължихме пътя ..
Дано това е най-голямото зло, което ни се случва тази година ...


Пими, дано свекър ти се възстанови скоро!
« Последна редакция: Януари 02, 2012, 21:58:47 pm от Eли:) »
*
Ели, това е повод да си купите нова кола. Казвай на Дидо да играе тото!  :)

пими, дано да се оправи скоро свекър ти!

И аз като елфовата намазах от гъзарията на съседите.  :) Добре се бяха представили.

Иначе паричката се падна на мен миналата година, както и тази. Да видим!  :D

Желая ви много здраве за вас и близките ви! И нека всяко момиче тук получи уникалния шанс да стане майка!

*
Ох, Пими, много тъжна история :? Дано се оправи свекър ти!

Иначе като стана дума за Новогодишни късмети, и аз никога не съм се сещала за късметче "мързел" хи хи :D
Иначе на мен от баницата на свеки на мен ми се падна точно обратното -  "труд"   :mrgreen: :D
А в заведението, където карахме Нова година, също имаше баница с късмети, и сервитьорката взе, че донесе парчето баница с най-хубавия късмет точно на мен: "Малко юначе в къщата ти ще проплаче" :oops: :D :D

Пожелавам на всички от сърце една страхотна година, и най-вече ЗДРАВЕ - както за малки, така и за големи! :D


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Честита нова 2012 година! Пожелавам за всички много здраве, а на децата - повече пакости!
*
Иначе паричката се падна на мен миналата година, както и тази. Да видим!  :D
Хм... явно само аз не манипулирам избора на парчето с парата...
*
Благодаря ви,момичета!Дано да се възстанови,че ще ни е много трудно иначе а и на него няма да му е лесно!

Ели,това е повод за нова кола.Важното е,че сте се разминали само с уплаха-ламарини се оправят.
При нас в цеха баничарите ни изненадаха с голяма вита баница за целия персонал.Наредили и късмети-е там не помня какво ми се падна,но както си хапвах сладко поредното парче щях да си счупя зъбите с паричката!В къщи мързел-на работа пари,да видим как ще ги съчетаем :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Пими, дано свекър ти преодолее това тежко изпитание!
Ел, голямо премеждие сте имали, дано е първо и последно!

Ако трябва да бъда точна...
"Мързела не е награда, но таз година той на теб се пада" ...
Ама ако мързела е болест, не го ща...повтори ме...
Тъкмо се бях съвзела и пак с всички салтанати и екстри!
Ходя с маска да не заразя децата, не че има файда, но съм с чиста съвест!
Само Митака много кахърен как баща му щял да ме познае!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Пими, дано бързо се възстанови свекъра ти!  :crossfingers:

Ели, дано не ви се случва повече и най-важното е, че сте се отървали само с уплаха.

Мише, бързо да се оправяш!


За късметите, от питката паричката се падна на свеки и моя мъж и заръча да пуска тото, защото жената е пенсионерка и няма откъде да и дойдат пари :). От баницата и на четиримата все хубави неща ни се паднаха. На мен здраве, щастие и късмет (това в един късмет), на Никола "брака ще му е песен", не че сега не е ;). Ели изтегли нов апартамент - за това ще чака баба и да спечели от тотото ;), а Стефуняка изтегли нова кола - това ще му се сбъдне, че баща му, му пази едни ферарита за рождения му ден  :lol:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Елфовата, при нас няма лъжа, няма измама. От 10 парчета на мен се пада паричката.  :pipy_longstocking:

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Мише, бързо да оздравяваш.

Пете, дано бързо се оправя свекър ти.

Аз нали реших с децата да си останем във Варна и като заспят да си мързелувам пред ТВ докато посрещна Новата година:) Да де, ама от месец имам комшии на етажа (страхотни хора) и те "ме съжалиха", че ще се напивам сама:))))))Приспах децата в 22.00, опитах два пъти да разходя Бари но той категорично отказа да излезе от входа заради бомбичките и към 23.00ч отидох в съседите. Божеее, колко вино изпихме и шампанско и портвайн и пак вино:) Прибрах се в нас в 4.00 и добре, че трябваше да изкарам кучето:) Одуха ме малко вятъра та не се наложи да заспивам седнала:))))))))
Хубава Нова Година беше.

Ние тук до брега на морето даже и малко сняг не видяхме. Вече се чудя дали изобщо ми трябват шейни:)

Иначе, ми се паднаха любовта и парите от баницата. В един късмет:)
Ще се оглеждам повече тази година:)))))))
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Честита Нова година! На всички здраве, щастие, късмет, по-малко ядове, повече прекрасни моменти и нека да се пълни с бебета!
Моя син тая година не рева за паричка, искаше любовта, не знам що, та от две банизи това му се падна, а на нас със снаха ми ни се паднаха бебета :lol: Надявам се обаче или да поизчака късмета или да ме пропусне, че много ще ни станат и на двете :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
За много години и от мен,въпреки хубавите пожелания,годината тръгва странно с много неприятности.Ние бяхме на село,на нас ни беше повече от хубаво но селото се разби от погребения,направо ми се изправи косата.Цели четири имаше от 31.12 и така,пожелахме си да сме живи и здрави.Късметите си ги взехме по Коледа,а сега Борето беше нахакала целия зелник с дрянови клони,и влезе в ролята на орисница,беше много забавно тя да тълкува клончетата.Днес отново на работа,малката не можах да я пратя на градина,че личния е втора смяна и нямаме бележка,а отсъствахме повече от 10 дни, добре че има дядо под ръка.
*
Хей, болните, бързо да издравявате!
Pimi, дано се оправи свекър ти, много неприятно :(
Ели, дано по-скоро се отървете от неприятните емоции! :(
На мен от баницата ми се падна нова кола, с която ще си джиткам из града 8) Незнам доколко ще се сбъдне, но определено имам нужда, защото сега с мъжа ми делим една кола, половината от дните я кара той, другата половина аз, но когато той е с колата ме оставя на работа сутрин и вечер се прибирам с трамвая, но когато аз съм с колата той пътува с един колега, който ще се мести в друг квартал и вече няма да пътуват заедно  :( Та ако не си взема кола, както е по-вероятно да стане, ще си се прибирам само с трамвая май... :D На мъжа ми му се падна екскурзия в чужбина, а на дребната любовта. Парата се беше паднала между две парчета и така си и остана - на никой не се падна :( Мише, разсмя ме с тоя мързел, напомни ми годините, когато бях дете и ние все го слагахме в баницата и злорадствахме на кого ще се падне :lol: То пък сякаш много лошо, я сега да ми се падне, па да му легна! :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
вчера казвам на Мартин: "Иди и питай баща си защо не е завил крушка на полилея!"

детето изприпква до кухнята и предава въпроса така: "Мама пита защо не си завил крушка да се полюлее на нея!"  :lol: :lol: :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
 :jump12: :jump12: :jump12:

Ех, Джаме ще ме умориш!!!

И как се люлееш на крушката, а???

Мойта снощи ме суши и ми прави прическа  :oops:, след което вика баща си и му казва "тате дай 15 лв"!!! 8O На въпроса "Защо" казва, "правих прическа на мама, тя няма парички ти ми дай"  :D 
*
вчера казвам на Мартин: "Иди и питай баща си защо не е завил крушка на полилея!"

детето изприпква до кухнята и предава въпроса така: "Мама пита защо не си завил крушка да се полюлее на нея!"  :lol: :lol: :lol:
Хахахаха  :lol: Страшен е Марти.
Джам, моля те припомни ми репликата от Цар Лъв, от едно известно време се мъча да си спомня.

И сега, Ч.Н.Г. на всички. Здраве, здраве и пак здраве пожелавам на малки и големи.
Аз бях на косъм да посрещна 2012 в болница, но имах късмета на 30-ти да ме изпишат.  За сметка на това всички коледни дни си ги изкарах в инфекциозно самичка  :(  Лепнах от някъде мононуклеоза и се уредих на бързо с едноседмична почивка  :wink:
Много се притеснявах за детето, да не му е мъчно, да не плаче...абсолютно напразно. Чухме се два-три пъти по телефона, за да се информира имам ли намерение да оздравявам скоро и това беше. Изобщо това дете грам не е привързано ни към майка си, ни към баща си. Хубаво ли е това, лошо ли е - не знам  :?

Хахах, Яна хитруша е малката  :lol:

Боби вчера казал на баба си - Бабо искам да те сурвакам и да ТИ дам парички  :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Коки, съжалявам за неприятностите ти, но мисля, че леко си се отървала само с едноседмичен престой в болница. моя братовчедка се влачи бая време с инфекциозна мононуклеоза. дано да нямаш повече здравословни грижи!

и моят син не проявява особена тревога от по-продължителното ми отсъствие, да не кажа никаква.

тия дни, след като обяснявах подробно ритуала и смисъла на сурвакането, детето заключи: "Децата сурвакат големите, за да им дадат парички". явно не съм обяснила добре духовната част, но есенцията я е уловил правилно.

а репликата от Цар Лъв в оригинал е така - лошият лъв Скар се кара на хиените и им казва "Идиоти, не случайно сте на дъното на хранителната верига!"

изобщо, от филмчетата много мъдрост може да се почерпи и гледам, че трайно засяда в детската главица, за разлика от други неща, които повтарям ежедневно, като "Ръцете се мият веднага след прибиране у дома", например...
тая сутрин, седейки на тоалетната, ми обясни сърдито, че "Тая власт аз съм ти я дал и мога да си я взема всеки един момент!"
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
"Тая власт аз съм ти я дал и мога да си я взема всеки един момент!"
Еее, не - това е новият ми фаворит. Джаме, моля те ако не си започнала записвай ги тези неща. Култови реплики просто  :lol: :lol: :lol:

Коки, съжалявам за неприятностите ти, но мисля, че леко си се отървала само с едноседмичен престой в болница. моя братовчедка се влачи бая време с инфекциозна мононуклеоза. дано да нямаш повече здравословни грижи!
Ох, признавам си нищо не вдянах от тая болест. И четох, и лекарите карах да ми обясняват. Малко  на майтап ги приемам нещата пък дано ми се размине леко