0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
на добър час и попътен вятър на всички малки и големи през Новата 2012-та година!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Честита Нова Година! Много здраве, щастие и късмет на всички!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Честита Нова година.

Много здраве и спокойни дни.
*
Честита Нова Година на всички!
Нека имаме повече поводи за радост през новата година и по-малко тревоги. Желая на всички много здраве и късмет.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Честита Нова Година!
Здраве и спокойни дни!

На мен от късметите ми се падна Мързела  :lol:...това е!

Така се радвам на тези чудесни и слънчеви дни,
пързалки, червени бузки, направо разкош!:)))
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
На мен от късметите ми се падна Мързела  :lol:...това е!

е много съм тъпа! изобщо не ми хрумна да напиша такъв късмет....  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
и да си го изтеглиш, а? :lol: :lol:
*
Всички да са здрави :D

Мише, честит ти мързел :D
И аз като Джам ич не съм сетила за такъв късмет. Но догодина живот и здраве ще го имам предвид, а ако и го изтегля всичко ще е наред :D

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Честита Нова година на всички! На Сдружение Зачатие пожелавам плодотворна работа и нови успехи!

Мили Приятели, Честита Нова Година, на всички много здраве, дечицата да са ни много здрави също, още много нови дечица да бъдат заченати и да се родят здрави!
След здравето - да следва и всичко друго хубаво.
Целувки от мен :D
Благодаря ти, Бени!







Честита Нова Година! Да е здрава и плодоносна и изпълнена с нови бебета!
Слънчева и здрава седмица!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Честита нова година и от нас. Весели, здрави, засмени, с пълни джобчета с парички и пълни сърчица с любов и мноого истински приятелства. Много щъркели и бебета пожелавам на Зачатие  :)

Ние на бъдни вечер бяхме в свекърва ми. Тя беше омесила късметчетата в питката и някои бяха с 2, други като мен и детето без късмет... догодина без подобни мераци!
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Ние на бъдни вечер бяхме в свекърва ми. Тя беше омесила късметчетата в питката и някои бяха с 2, други като мен и детето без късмет... догодина без подобни мераци!

аз имах идеи за честен жребий при раздаване на парчетата от бъднивечерската питка, която традиционно при нас е само с 1 паричка, но в последния момент "маркирах" местоположението й и дирижирах жребия, за което много се радвам. съжалявам, че нямах подходяща техника, с която да запечатам мига в който Марти изрови паричката - цялото му лице потрепери от възторг, а очите просто светнаха - буквално!

още доста време ще имаме дирижиран жребий, май...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Честита Нова Година! :D
Желая здраве, щастие и късмет на всички.
На Зачатие- много успехи и най-вече много нови бебета и бременни през 2012!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Честита 2012 година!!! Пожелавам много, много здраве на малки и големи, щастие и много късмет на тези, които тепърва тръгват по трънливия път!!!

Ех, тези парички Джаме!  :) При нас се падна на тати, Вики беше много разочарована,обясних и че, щом тати ще има парички тя ще има какво да харчи, ма не беше очарована милата!
При баба и пък паричката се падна на племеницата и Вики пак посърна, та баба и мушна тихомълком паричка и в нейното парче! Ей таз паричка, как променя вида им. Онова малкото пък чак отиде да провери неговата да не е изчезнала.  :oops: Тези малките са ...
Искрено ви завиждам за снега. Тук побеля за кратко, колкото да го видим и пипнем. Добре че при баба се беше задържал, та Вики успя да направи снежен човек и да се попързаля с шейната!!!
*
Честита Нова Година!Нека бъде по-здрава и по-добра!

*
Честита Нова Година на всички! Здрави да сме!

Ние я посрещнахме с бурен петминутен смях - имахме проблеми с отварянето на шампанското (подарено от свеки, да се отбележи за протокола). Към 00:05 ч. успяхме да се преборим с тапата  :lol: :lol: :lol:

След това се наслаждавахме безплатно на поне 15-те зари, устроени от комшиите (предимството да живееш заобиколен от грандомани). Лошото е, че продължават и до днес - само чакат да се стъмни и грохотът започва. Моля се тази вечер да им свършат запасите.

Парата у нас пак се падна на снахата  :lol: От догодина и аз започвам да дирижирам жребия, ама-ха!
Ние изкарахме страхотна Нова Година. То още с подготовката на 30.12 изкарахме супер забавно. Наспахме се всичките дни, излизахме с Ники, заведохме го а играе с кучето на домакинята и двамата много добре се разбраха  :lol: :lol: Новата година я посрещнахме с много игри с една рулетка с шотове (един от подаръците ми за мъжо), много танци и любов 8)  Някъде към 5 часа излязохме на нощтна разходка из Младост и почти нямаше хора, освен нас с кучето  :a_dog_01: Сутринта станахме, нацелувахме Ники и айде пак при кучо, чак следобед се прибрахме.

Ние бяхме направили и питка с късмети и баница с късмети, отделно аз си имам една друга традиция - пиша 10 желания на 10 листчета и преди първата минута на Новата Година тегля три, другите изгарям и тези 3 обикновено се сбъдват. От всичките видове семейства ни се паднаха много късмети. На мен 3 пъти в три различни семейства (и в нашето)  - Пари и еднопосочен билет до Канада, на мъжа ми в 3 различни семейства - нов дом в чужбина :lol:
[/url][/url]
Елфиии и у нас така  :D голяма борба падна с тапата на шампанското  :D
Техническата мисъл вкъщи използва клещи - секачки и мноооого сила! Накрая победихме около 5 мин. след полунощ.  
:D Шампанското ни беше от РПД /Рушвети, Подаръци и други/

След като мина голямата тупордия с пиратките и ракетите и навън стана безопасно излезнахме навън и пуснахме китайски фенери. Много приятно занимание, пак ще пускаме

Дано първата седмица на 2012 е щастлива за всички!!!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Честита нова година!Пожелавам най-вече здраве и дечица на Зачатие да продължават да ставят все повече и повече!

Аз изживях най-кошмарната си нова година от какво се помня-в 8 часа вечерта свекър ми направи инсулт и почти цялата вечер изкарах в спешното и после в отделението.Мъжа ми остана придружител,а аз се прибрах.Върнах се при приятелите където бяхме на гости,колкото да не съм сама до 12.После се прибрах и такъв рев му дръпнах.
Поне детенце е изкарало добре-все още е в Португалия с моите родители и много се забавлява!На 5-ти трябва да се замъкна до София да ги посрещна на летището-как ще стане все още незнам.Обещала съм и трябва да отида.

мише,и на мен се падна мързела,но от днес съм на работа,та май ме излъга баницата!