0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Първата седмица на Новата 2012 година - 02.01.2012 - 08.01.2012 г.
« Отговор #120 -: Януари 07, 2012, 23:36:52 pm »

misi  слага си лук, ракия и мед в носа ли. Признах те. Аз такова чудо няма да изживея, та ако ще...

Дааа, в носа, гадно е ама аз не мога да заспя като ми е запушен носа. Първо започнах с лука - изцеден и смесен с физиологичен разтвор - имах чувството, че цялата къща мирише на лук и е гадно, а ефект нямаше. После мазане на носа с мед - намазах отвън (щото то от толкова сополявене ми беше подут и почервенял) и малко навътре, не е толкова гадно, но ефект пак нямаше. Накрая ракия по две капки - ужасно щипе и пари, почва се яко кихане, а ефект пак нула. Накрая пробвах и с кърма. Николай ми вика - ти само л*й*а не сложи в тоя нос :)
Сега съм по-добре, слагам виброцил и вече мога да дишам.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Първата седмица на Новата 2012 година - 02.01.2012 - 08.01.2012 г.
« Отговор #121 -: Януари 08, 2012, 00:04:52 am »
Миси- за меда трябва да е захаросан и да сложиш максимално навътре в носа, от топлината се разтапя и прочиства кухината надолу
като чуя хрема и цялата се разтрепервам, заболява ме корема и ходенето по нужда е осигурено :(

Пауър- честити ходещи крачета, да върви в правилна посока детето винаги
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Първата седмица на Новата 2012 година - 02.01.2012 - 08.01.2012 г.
« Отговор #122 -: Януари 08, 2012, 07:09:24 am »
Миси мило, така бях миналата седмица, вода ми излизаше от всякъде!
Глава камбана около 100 килограма, пробвах какво ли не!?
Накрая се излекувах така, както лекувам децата
четири инхалации на ден с физ.разтвор и после капки виброцил!

Инке, нашия е Omron Com Air C 28 поръчах от нета!

- сега видях в линка на Джам дори е намален.
« Последна редакция: Януари 08, 2012, 07:13:38 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Първата седмица на Новата 2012 година - 02.01.2012 - 08.01.2012 г.
« Отговор #123 -: Януари 08, 2012, 21:54:30 pm »
Инке,виж и по аптеките.Аз работя в аптека и имаме 3-4 вида инхалатори .На Омрон сега е 109 лв.(116,но правим отстъпка за по=голяма сума)-този,който Мишето и Джам са показали.Имаме и пингвина-пак от от линковете по-горе.

 Аз все забравям да благодаря на Дядо Коледа,че ни донесе това пингвинче на коледното парти.Жорко страшно много го хареса.Кръсти си го Уизи(на пингвинчето от любиво филмче) и спи с него и го носи в градината всеки ден. :D
<br />
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Първата седмица на Новата 2012 година - 02.01.2012 - 08.01.2012 г.
« Отговор #124 -: Януари 09, 2012, 06:20:48 am »
Благодаря ви много!Нещо закъса хлапето със зверска кашлица и май ще трябва да купим...
Ако имаш от кого да вземеш назаем е добре, колкоо да пробваш дали ще седи. Ивана например не седи и ако се опитам да и сложа маската, така се разплаква, че изпада в истерия. Аз затова не купих, а давах вентолин с инхалаторче с едно удължение като цилиндър с маска накрая, та вместо 5 минути, я държа за 4-5 вдишвания.