0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

еее, голямо хилене... :lol: :lol:, сега отивам да чета бисерите на моя мъж, че и той да се посмее  :lol: :lol:
толкова са сладки като проговорят и какви ли не бисери измислят главиците им  8O :lol: :lol:
аз с нетърпение чакам тези моменти.... :D :D(за момента сме на ма-ма...ма-ма..ма..ма, мед ми капе на сърцето  :D,а баща им повтаря та-та..та..та..та  :lol: :lol: а то детето може съвсем друго нещо бърбори,смисъл не в буквалния смисъл) :lol: :lol:, ни сме още на далечна вълна.......... :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Разговор с Алекс:
- мамо, аз нали добре кърмих Деа /понеже правихме фотосесия за баба и той прегръщаше едната племеница/
- какво си правил?
- Добре ли кърмих Деа?
- Не е ли грижих?
- Ох да беее :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Ха ха ха  :D
Преди време: Мъжът ми разказва на Денис: Едно време ние с дядо ти ходихме в гората за дърва с каруцата.....
Денис: Вие цигани ли бяхте тогава?
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Честита нова година! Пожелавам всекиму според нуждите  :D!
Ние я посрещнахме в голяма бебешка компания, естествено, вкъщи. Цял ден прекарах в чистене и готвене, но пък имах цял час за себе си, преди гостите да дойдат  :lol:. Децата се държаха повече от прилично - три бебета между 6 и 8 месеца бяха приспани в спалнята, другите 2 деца - в детската.

Днес реших да покажа на Тони какво е Дунавско хоро. Намерих новогодишната програма на БТВ на запис и го курдисах до мен да гледа. Оооо, небеса! След "Многая лета" и едно кратко хорце, започна такова чудо! След няколкото песни на английски последва такава люта чалга, че очите ми се насълзиха  :lol:. Вече не пускат ли Дунавско хоро и химна?!

Много се забавлявах на бисерите  на децата  :D!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Кроки бързо да се възстановиш и оздравяваш!

Северинко, да не се е изплашила нещо, Ади е чувствителна душа!?
Аз също имам подобен проблем с Калина,
но при нас е основно шишето, нямам против да си пие млекце
сутрин и вечер, но тя си суче като кърмаче цяла нощ!
И ако течността в шишето не мирише на мляко, ни чуват на пазара в Красно село!
Без памперс е отдавна, казва си вече и с думички при нужда, но с това пиене
на литри нощно време, сменям пампи поне веднъж на нощ.
Притеснява ме това натоварване на отделителната система.
Опитах се с гушкане с говорене, плаче и нарежда Млекцето Млекцето!
При Митака на нейната възраст внедрихме една въображаема Катерица
и за около 10 дни махнахме нощния бар!
Ще започна да й говоря за нея и да крия едно, по-едно шишетата
като казвам, че ги е взела и нейните както преди на него!

Приемам всякакви съвети...



Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Здравейте! Влязох да ви поздравя за празниците и колко весела темичка намирам...  :) Много ме развеселихте, вече ме заболя стомаха да се смея... :D Благодаря ви за което! :) ...А сега видях и последния бисер:

Ха ха ха  :D
Преди време: Мъжът ми разказва на Денис: Едно време ние с дядо ти ходихме в гората за дърва с каруцата.....
Денис: Вие цигани ли бяхте тогава?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Пожелавам на момичетата от любимото Зачатие, техните семейства, деца и обичани хора, една Щастлива и Честита Нова Година, изпълнена с много здраве, любов и успехи!
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
За много години мили мои   :)
Много здраве, здраве и пак здраве през новата 2012 г.
Успехи във всяко начинание и любов.

Ние изкарахме кротка и спокойна НГ. Тони изтегли паричката от Коледната питка у дома, но само защото беше ме видял къде е слагам. Не съм манипулирала, но пък с изненада установихме, че Тони е запомнил точно къде е слагам и съответно точно това парче си избра. Щастлив, щастлив. Късмети имахме още два, като на мен единият се падна спокойствие/мисля това трябва, да е мързела по ново му/ и пари от тото, това се падна и на баща му, както и парата от другата баница. На пари ще е тази година  :wink: :lol: 8) На баща му се падна и нова любов от свекървената баница и знаете ли реакцията на Тони каква беше "Мамо сега тати няма ли да ме обича повече?", а моят отговор беше "Тати винаги ще те обича, слънчице".Моят от тази баница не помня, а Тони щял да стяга куфарите.
Тази година за първи път решихме да вземем фойерверки, заради детето най вече. Първо го беше страх, наплашен е, че от бомбичките може да остане без ръце /това е внушено от бабите/, но разгеле се престраши от детските римски свещи, но само да гледа. Реши, че в 00 ч. вече ще я държи, да ама 10 минути преди 00 ч. се започна с мощните канонади. Ей няма такъв страх, рев, рев, чак в истерия изпадна. Да ми е жив и здрав, ама много ми е страхлив.
Четох за бисерите и се замислих, че наистина е добра идея да с записват, след време ще ни е носталгично смешно.
« Последна редакция: Януари 04, 2012, 08:44:21 am от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Ами Перденце и мен ме е страх от бомбички, въпреки че съм на 30 и кусур :oops: Фойерверките ок, ама тези пусти пираткиииииииииии :x Бъркат ми в мозъка, честно. Като започне канонадата се скривам вътре и си запушвам ушите. Може пък да съм много чувствителна на такъв шум, знам ли...
Мише, това все едно за наша Дара си го писала. Това "млякенце" няма и няма отказване. И тя го пие с литри през нощта, вече гледам да й го правя съвсем малко разредено /кисело мляко/, че поне да не изпикава промишлени количества :oops: Така че и аз не мога да дам съвет в това отношение :( също спи много неспокойно, буди се през 2-3 часа, напоследък будува между 5 и 6 сутринта, а после заспива и не мога да я вдигна в 7,30 за ясла. Аз го отдавам на последният кътник, който се опитва да пробие в момента, но никога не може да се знае със сигурност.
 
*
И у дома Стефуняка си хапва още нощем. Ели като стана на 2 и се отказа от този навик, ама той след 20 дена ще стане на 3 и си пийва по едно шише мляко на нощ. На всичкото отгоре се приспива тропайки с крака или блъскайки с глава, като това го прави по цяла нощ през различни интервали от време, събуждайки баща си, щото аз съм като пребита и спя като пор. Естествено, баща му събуждаше мен, да го укротявам и така от преди Коледа, Стефан е изселен в хола и там спи. Ние не се будим, той като се събуди си взема шишето с млякото и всички са доволни. Още не ходи на гърне, тая сутрин обаче имаше проблясък и каза, че ще пишкал в гърнето и така и направи, та се надявам поне памперса да махнем в скоро време...

У дома при дядо (по майчина линия) със специалност пиротехника от казармата и баща луд по пиратки и фойерверки, Елена се престраши да държи бенгалски огън и излизахме на вън да гледаме батериите и римските свещи монтирани от баща и. Стефан ги гледа от прозореца, беше го страх, та не го и насилвах. Иначе и аз не съм фен на пиратките, както се казва "много шум за нищо".


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Ха ха ха  :D
Преди време: Мъжът ми разказва на Денис: Едно време ние с дядо ти ходихме в гората за дърва с каруцата.....
Денис: Вие цигани ли бяхте тогава?
:lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Уникални са малките, всичко знаят, а ако не си измислят  :D

Скоро Габи гледа Ледена епоха, естествено с безброй въпроси през цялото време. На финала като се ражда малкото мамутче, трябваше да обясня, че и тя е била в моя корем преди да се роди, на което последва въпроса: "А защо така не си ми оставила прозорче да гледам?"

Много сте забавни, благодаря за смешната тема  :wink:

Нещо и от нас:
Дани: Мамо, сега се сетих: свещеникът е човек, който продава свещи.
Дими: Не-е, бате, свещеникът е едно такова жълтичко от филмчето за Бел, в него слагат свещи.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Дими: Не-е, бате, свещеникът е едно такова жълтичко от филмчето за Бел, в него слагат свещи.

 :lol: :lol: :lol:

а казвах ли ви, че напоследък една от най-сериозните заплахи е "като стана исссстински кралски варан и ще избягам в Австралия!"

друг вариант е, че ще стане "иссстинска кралска кобра" и ще се усуче около госпожата от детската градина...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

друг вариант е, че ще стане "иссстинска кралска кобра" и ще се усуче около госпожата от детската градина...

 :jump12: :jump12: :jump12:

*
 :jump12: :jump12: :jump12:

друг вариант е, че ще стане "иссстинска кралска кобра" и ще се усуче около госпожата от детската градина...

 :jump12: :jump12: :jump12:


*
ох, ще ме уморите от смях  :lol:
Горката госпожа, ако знае какво й се пише...
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
мармотче, сигурно си го е заслужила.  :lol:

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Дими: Не-е, бате, свещеникът е едно такова жълтичко от филмчето за Бел, в него слагат свещи.

друг вариант е, че ще стане "иссстинска кралска кобра" и ще се усуче около госпожата от детската градина...

:))))))))))))))))))))))))))))честно, не съм се смяла така не помня откога:)

И на бисерите на Денис белята:)))))))))))
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
 :lol: Горката госпожа  :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0