0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
ornaico1 Очаква ни една изпълнена с празнични и незабравими моменти седмица!
Нека когато се съберем на Бъдни вечер с близките си бъдем смирени и щастливи!
Нека святостта на Рождеството ни направи по-добри,
нека помогне на онези от нас който са в нужда!
Нека добрия старец донесе на всеки което желае,
на децата онова за което мечтаят, на нас повече вяра и усмивки!

Бъдете здрави вие и децата ви
и нека догодина бъдат повече, повече!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
С удоволствие ще следя празничната тема. Някакси тази година Коледа при мен се измести на заден план, но причината е в подписът ми. :D
Надявам се днес да ни изпишат. Имам трудности с кърменето, много ме боли, повече от раждането дори.
Ще прегледам темите по въпроса.

На всички здраве, щастие и много коледни изненади.
*
 :) Мише, толкова хубаво си го написала, с толкова красиви думи, че аз каквото и да напиша след теб, ще бледне :)

Да, нека дядо Коледа донесе на всеки онова за което мечтае, на малки и големи  :D

Както винаги все оставям за накрая купуването на подаръци, та тази седмица ме чакат покупки. Добре че свеки е отпуска, че да гледа Крис, за да мога да изляза по магазините.

Хубава седмица от нас  :D, много емиции  :D и много усмивки!
« Последна редакция: Декември 19, 2011, 07:46:06 am от Breiv »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
за нас обаче седмицата не започва приятно
след като си тръгнахме от партито Стеф й потече яката бистър секрет от носа, който овладяхме с хиляди бабешки и не толкова методи, но снощи към 4 започна с вдигането на Т, която и до този момент не сваля, дори е повече след като съм дала доза нурофен. Дано предпразнично ни се размине разболяването. Такава е, тя- събере ли се Стефания с повече от 10 деца и лъсва веднага. Пипи ми е борец, но каката супер кекава, събориха я хилядите лекарства, с които я тъпчем през последните две години.
Весела седмица на всички и много усмихнати детски личица в края й
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Весела и здрава, здрава, здрава седмица!
И при нас не почва добре. От снощи сме с Т. Сега придрямва, отказа си млякото и е кривичка. Надявам се да се оправи бързо.
Тук осъмнахме със сняг. Красиво е, но пак не съм му голям фен. А малката е толкова крива, че изобщо не го отрази.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Здравейте;-))) Прекрасна седмица ви желая на предстоящи празници;-)))
Здраве, любов и сбъдване на всички мечти от мен;-)))
*
Мише,много добре казано-приобщавам се към прекрасните ти пожелания!При нас днес в яслата ще идва "дадо Коеда" и сме много ентусиазирани :D.Чакаме д ни донесе пиано :D.
Пеше,Мини,бързо оздравяване на дребосъците за да изкарате спокойно празниците!

*
Добро утро от снежен Пловдив :)

Къди добре дошла сред нас, да е жива и здрава бебка , и да си много спокойна.

Мише хубави думи на прага на този светъл празник Коледа, хубаво е да сме по смирени и добри наистина.

Мини , Пешек , да се оправят бързо дечицата и да се радвате на празниците.Аз се надявам Борислава да удържи фронта тази седмица, защото на 21-ви е тържеството в градината а на 23-ти е тържеството на клуба по художествена гимнастика.На партито беше топло и Борислава съблече жилетката и нищо не беше в състояние да я накара да я облече , от тичането се беше доста изпотила , за сега сме добре та да видим.
*
Да се оправят всички бързо, че Дядо Коледа идва :)
То на партито голямо търчане беше, Деси беше само по ризка, но вода течеше от нея :lol:
Хубава, спокойна, светла и уютна празнична седмица!
Болните бързо да  оздравяват!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Мише  :bighug: много хубави думи.

Весела и празнична седмица на всички! И подаръци за всички да има.


Къди и моите думи бяха същите като твоите, че кърменето боли повече от секциото, но минава с времето - ще видиш, даже става приятно.
*
Хубава и здрава седмица и от нас!
Мини, Пеше бързо да се оправят дечицата!
На малките пожелавам добрият старец да донесе най-прекрасните подаръци! А на нас - големите нека Коледа донесе здраве, късмет и нека в навечерието на този най-хубав за мен празник се опитаме да бъдем малко по-добри!
Аз напоследък съм в едно много ревливо настроение. Още ме държи емоцията от партито! Толкова много щастливи дечица имаше. За мен и мъжът ми тази Коледа ще е една от най-скромните откъм финанси, но може би досега най-богатата откъм приятни емоции. Не мога да скрия усмивката си като се сетя грейналите очички, с които Дарето очаква дядо Коледа, как се радва и на дребните подаръчета, оставени от мен в чорапа, защото е слушала, трепетът с който проверява дали дядо Коледа е минал и оставил нещо...Пожелавам на всички момичета, които още не са изпитали тази емоция скоро Щастието да влезе и в техният дом!
Две вечери подред съм опаковала подаръци по нощите, но то сън не ме хваща от емоция! Та утре дядо Коледа ще носи в яслата така мечтаната китара. Нямам търпение да видя реакцията й.
Ей, пловдивчанките, да пратите малко сняг и към Софето!
Хубава и здрава седмица на всички!!!
Къди, добре дошла! :bighug:
*
Страхотно сте изкарали! Ние поради кашлица не дойдохме. В сряда беше за час на ясла (на тържество) и от петък се почна... Аз вече програма дори за следващ ден не правя  :(

Мини, Пешек, оздравявайте бързо!

Мише, Нинче, прекрасно сте го казали!

Здрави да сме всички!!!
« Последна редакция: Декември 19, 2011, 11:26:45 am от midge »
Прекрасна седмичка и от нас и ние чакаме добрия Дядо Коледа :)
И мен още ме държи от партито, продължавам да се разхождам с една усмивка...вече приличам на идиот :lol:
Да оздравяват всички болнички и родителите да не се дават, че нашия тати май предаде фронта и кашля :(
[/url][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
.....................
Ей, пловдивчанките, да пратите малко сняг и към Софето!

Не ви трябва, ной е „туден" и хич не го одобри Ники. Щото майка ѝ е луда и я изведе на откритата тераса, връчи ѝ една малка топка сняг в ръцете и даже ѝ натърка бузките със сняг. Ами не беше възхитена. Отделно, че докато валеше на едри снежинки поспорихме дали вали сняг или дъжд. И като видни скорпиони, всяка държеше на своето. :lol:
*
Присъединявам се към хубавите думи на Мишето - нека всички посрещнем една хубава Коледа с любимите си хора!
Болните бързо да се оправят! Пеше, Мини, дано не е серизоно и леко да минe, за да  карате спокойни празници!

Благодаря за стиснатите палци :)Ние не обмисляме емиграция на този етап, виза ми трябваше да осъществя едно отдавна мечтано пътуване и гостуване при  много скъпа и обична приятелка. Тя живее в Лос Анджелис, но ще си направим екскурзия и нагоре към Сан Франциско, пустинята, Лас Вегас (последното много не държа, но било по път :wink:) Семейният съвет реши, че съм заслужила и ще ме командирова :) От 6-7 години това ще е първото нещо, което ще е само за мен, ей така за удоволствие и от сега се вълнувам. Да сме живи и здрави само и да не ни се случват непредвидени неща.
« Последна редакция: Декември 19, 2011, 13:32:32 pm от tzvetenze »
*
Страхотно Цвети, голяма емоция си е това, пожелавам ти наистина да се забавляваш и да си починеш :D
*
Супер! Цвети, пожелавам ти една незабравима екскурзия и много приятни емоции!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Мини и Пеше, бързо да оздравеят слънчогледките!:)))

Цвети, много се радвам за теб, много!
Имам молба, да направиш много снимки и после при свободно време
да ни разкажеш!Имаше такава тема, може би една от първите на която
попаднах тук!Ултра, беше направила такова страхотно представяне
на едно от нейните пътешествия, при време ще я изровя!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Дано бързо се оправят болните дечица:)

и Ники от вчера е аха-аха да се разболее или не ама засега удържаме фронта:)

Цвети, прекрасно ще е. Аз допреди да стъпя на американска земя, изобщо и не исках:) Но Лос Анджелис ми хареса много, ама много:):):) Все ми е в акъла. Заради него изневерих на европейската си любов ...Рим:)