0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #60 -: Ноември 08, 2011, 12:26:34 pm »
хахаааа и Нико закусва два пъти - в къщи и в детската - да не се мине нещо  :lol:

Ние от 1 месец сме обсебени от темата за смъртта  8O. Нон стоп говори за това и пита кой и кога ще отиде на небето. Даже в неделя таман бях потънала в непреклонна дрямка, когато Николчето ме събуди с викове и разтърсвания "Стига си спала, ще вземеш много да порастнеш, да остарееш и бързо бързо ще отидеш на небето"
В очакване ....
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #61 -: Ноември 08, 2011, 12:32:14 pm »
И ние закусваме по 2 пъти. Напоследък даже ме кара редовно да чета менюто в градината, за да види какво ще има за закуска.
Лис, ужасих се от разказа ти. Ужасно ми стана мъчно за вас, и за всички ни тук в тази държава. Да не дава Господ да попадаш в ръцете на здравеопазването ни. За пореден път се убеждавам, че като тръгнеш на лекар, трябва предварително да си се подготвил с всякаква информация по въпроса. Дано зло да ви забрави оттук насетне. Много прегръдки и от нас.
<br />[link=http:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #62 -: Ноември 08, 2011, 12:37:34 pm »
Пете, прегръщам те, дано скоро си отдъхнеш! Жалко, че така са се променили плановете на Светльо... За Коледните празници ще може ли да си дойде?

Деси, месри за идеята за капките Nesivin. Детето спи и се храни нормално вече, голямо облекчение е, дори постави рекорд тази нощ от 6 часа непробуден сън. да си жива и здрава :D

На Симеон му сменят учителката по френски (тя е до обед, а следобед е тази по английски). Неприятно ми е, защото той мнго я харесваше, а тази по английски е възрастна и я възприема като баба, не като учителка. Та новата по френски ще е една млада жена с изхключително наситен тъмен цвят на лицето, ако ме разбирате ;) Малко се плащи детето, ама дано свикне. Иначе е станал ужасен, някъде по пътя от Естония до Белгия се загуби слънчевото ми и добро дете. Сега не слуша, мрънка, тръшка се, отговаря, реве като магаре за глупости - пълна програма :D С това ще се оправим лека полека, но ме притеснява друго - отказва да ходи до тоалетна, трябва всеки път да го подканям, да го увещавам, дори да го принуждавам. Учителките казват също, че по цял ден не ходи до тоалетна и в училището. Дори след сън няма желание да иде сам. Притеснявам се, да не възникне проблем като задържа урина толкова дълго. На някой да му се е случвало, да знам дали е период и ще отмине?


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчев
« Отговор #63 -: Ноември 08, 2011, 12:39:33 pm »
Лиско, върна ме три години назад когато оперираха устната на Ели. Детето се дереше, а сестрата наместо да ми каже, че я боли и да и сложа свещичка ми крещеше, че трябва да я успокоя, че ще и се скъса шева на устната, чак след половин час се сети да ми каже, че я боли  :x. Да не говорим, че не ми каза, че трябва и антибиотик да и почна, чак вечерната смяна се случиха по нормални сестри, че ми обясниха кое от купените лекарства за какво е. Елена отдавна е забравила, ама на мен и сега ми се реве като се сетя, за тоя кошмар. Стискам палци Никол да се оправи бързо и никога да не преживявате това отново  :bighug:.

Иначе ние се крепим що годе здрави. Стефан си харесва очилата и си ги носи, сам си ги маха преди лягане и си ги слага сутрин. Дума не дава да се изрече да му ги махнеш, даже се сърдел на обяд в яслата като му ги махат преди сън.
Доволна съм, че при Ели вече има и народни танци освен латино и вече е записана и и харесва.

За прането и гладенето, пера, обаче с гладенето съм скарана и гледам да купувам дрехи дето не се мачкат. Лошото е че сега не съхне, ни вън, ни вътре и шкафа за прането е пълен като за две перални поне.

Приятна седмица на всички и бързо оздравяване на болните! :)
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 12:49:36 pm от gery_k77 »


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #64 -: Ноември 08, 2011, 12:56:43 pm »
Да ви кажа малко за силанизацията на зъбките, бяхме подхванали темата миналата седмица - снощи на профилактичния стоматологичен преглед на децата се видя, че за щастие кариеси нямат, но двете последни долни зъбчета на Дани са започнали да деминерализират. А те се сменят чак на 12 г и според доц. Маркова, беше въпрос на около половин година да се появи кариес по дъвкателната повърхност на това с по-напреднала деминерализация. Него го силанизирахме още снощи, за следващите три последни ще ходим през месец. Просто дете на 5 трудно може да изтрае повече от един зъб на едно ходене. Отнема 3-4 минути и не боли, разбира се. Първо се слага един син лак, изсмукват влагата наоколо, после бял лак (някакъв полимер е май) и се запечатва с лампата, с която правят фотополимерните пломби. Доц. Маркова има страхотен подход към децата. Обясни на Дани, че едни червейчета искат да му захапят зъба, но тя ще го направи толкова гладък, че само ще се пързалят и няма да могат да го стигнат. Димана пък не искаше да седне, застана на Ф и категорично отказа. И я прилъга да дойде да си разгледат лака взаимно. Намери си подход към всяко дете.
А, и силанизацията май се поема по НЗОК, което аз не знаех, но ме питаха за здравните книжки. Следващият път, през декември, ще си я нося и ще докладвам.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #65 -: Ноември 08, 2011, 13:11:04 pm »
апропо, за здравните сини книжки - джипито ли трябва да я осигури или аз трябва да си я купя и да му я занеса? ако е второто - откъде се купуват в София?

аз имам, но е от сто години и не помня. а искам да извадя на Марти, точно заради стоматологичната помощ.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #66 -: Ноември 08, 2011, 13:24:40 pm »
Хм, затрудни ме с този въпрос. Но доколкото си спомням, GP-то я даде. Аз имам, откакто са родени децата, от първото посещение на личната у дома, като са ги изписали. В нея има и страница, на която се нанасят всички ваксини. Вкл. и незадължителните ваксини, които са поставяни от друг лекар - Масларски ни е описвал партидния номер на Превенар и Хаврикс там и си слага неговия печат.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #67 -: Ноември 08, 2011, 13:28:40 pm »
апропо, за здравните сини книжки - джипито ли трябва да я осигури или аз трябва да си я купя и да му я занеса? ако е второто - откъде се купуват в София?

аз имам, но е от сто години и не помня. а искам да извадя на Марти, точно заради стоматологичната помощ.
От личната, трябва още при раждането първия педиатър да издаде. Нашите и аз ги взех мин.месец, просто си бяха в досиетата им там.
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #68 -: Ноември 08, 2011, 13:30:50 pm »
Здрава и успешна седмица и от нас.

Пете, отвратена съм от отношението в болницата - добрите хора не заслужават такова. Моля се Никол да реагира добре на физиотерапията и да забрави час по-скоро за проблема. Прегръщам те и ти пращам още малко силички по нета, макар че ти си една от най-силните жени, които познавам.

Ние сме със сополи и кашлица от два дни. Това е второто ни боледуване, като не искам да се сетя за първото от месец март. Къса ми се сърцето... Мина е най-зле - трудно диша, вяла и отпусната на моменти. Вчера лекарката ни предписа по 1 урбазон в два последователни дни при рязко влошаване, днес не се стърпях - аз й го поставих в крачето.

Да минават тревогите вече!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #69 -: Ноември 08, 2011, 14:36:20 pm »
Ние от 1 месец сме обсебени от темата за смъртта  8O. Нон стоп говори за това и пита кой и кога ще отиде на небето. Даже в неделя таман бях потънала в непреклонна дрямка, когато Николчето ме събуди с викове и разтърсвания "Стига си спала, ще вземеш много да порастнеш, да остарееш и бързо бързо ще отидеш на небето"
Това го минахме. Не искам да ставаш стара баба и да умираш, не искам никога да остаряваме и т.н. Сега се връщаме на темата за бебетата, но в нов вариант. На въпроса как вадят бебето от корема, казах, че доктора реже кожата само и го вади. Сега сме на тема: Не искам да ми режат корема за да имам бебе. С какво ще ми режат корема и т.н. Мъжа ми прихна да се смее и излезе, като си мислеше, че ще седна да обяснявам на 4 годишно дете от къде другаде може да излезе бебето. Не мисля! Тогава ще последва въпроса как ще стане шушето толкова голямо та да излезе бебето вероятно, айде моля, мисля че е още много малка за да осмисли подобни неща. По скоро я плашат. Това обаче не спря съседското информирано детенце да и даде светлина в тази област.  :x Засега не и вярва и не ме и пита. Дано забрави темата скоро. Знаете ли, има много застреляни родители. Изобщо като хора са застреляни. Защо му е на 4 годишно да носи изрязане боксерки и минижуп, защо му е да се тъпче с шоколад, защо му е да знае какво имат мъжете и жените, защо му е да знае за умряли и болни. Не ги вдявам аз тия работи. Баба ми си умира да и говори за дядо ми, който почина преди 2 години, а Мони не го и помни. И аз още не мога да се справя с мъката и болката от факта че го няма, ама като ревна на 4 годишно и обяснявам че не помни дядото и е умрял какво ще постигна? Еми съжалявам, но на този свят не мога само аз и единствено аз да съм виновна за всичко, човек трябва да помисли какво причинява с държанието си и тогава да съди и да търси виновен. Те не са нощем при нас, когато се пъхне в леглото ми и започне с часове да реве докато заспи. Не осъзнават как травмират детето, с една единствена причина, да излеят болката си някъде...не осъзнават, че това някъде не трябва да е едно 4 годишно детенце, което няма сили да я поеме. Защо му е на 4 годишно да изживява любовна мъка по батко металист? Защо трябва да му се обяснява, че като се намаже с грим и сложи червилото е особено неустоима? Не е ли по добре да знае, че всяко чистичко, с измити зъбки, сресано и спретнато облечено детенце е чаровно и красиво? Абе...както винаги съм спала на криво и съм далеч от общоприетите идеи...
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #70 -: Ноември 08, 2011, 15:04:13 pm »
При нас скоро се наложи да обясня на Митко къде е баща ми!
Смърт и умиране не съм обяснявала, аз му казах, че той е най-ярката звезда
на небето вечер, че от там ни пази и топли сърцата ни когато си спомняме за него!
Разказах му забавни случки от детството ми свързани с него и той го прие,
но без да задълбава, но щом види звезда го споменава, значи мисли за него!

Лиде, всичко е възпитание, лятото имах конфликт с един родител,
тръгна да ме убеждава в една теория дето няма как да приема,
но това е друга тема, появи се Митко и аз му казах, че такива разговори
пред децата си не водя, а и няма как да ме убеди в правотата си и до там!
Има теми и дискусии които пред тях не се разискват...
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #71 -: Ноември 08, 2011, 15:12:56 pm »
Ние от 1 месец сме обсебени от темата за смъртта 
Защо му е на 4 годишно да носи изрязане боксерки и минижуп, защо му е да се тъпче с шоколад, защо му е да знае какво имат мъжете и жените, защо му е да знае за умряли и болни.

lidia, поне за мен тези неща са много различни едно от друго.
Боксерки, гримове и т.н. са малоумство и мечешка услуга от страна на родителите
За смъртта, болестите, разликите между половете - ами това са съвсем естествени неща. Като има случай, не виждам защо да не се обясни, ама точно както обяснявам как растат цветята, защо ръмжат колите... Моите деца знаят за всичко това, но понеже не сме задълбавали и не сме го представили като страшна тайна - чули са ме, обсъдили са го помежду си и са минали на следващата тема. В началото наистина ми казваха всеки ден, че не искат да отлитам на небето, а винаги да сме си заедно, но сега приеха, че се надяваме това да е толкова далече, че няма какво да го мислим отсега. Сега, като минем край църквата, искат да влезем да запалим свещичка за здраве и още една за за баба им, която е вече звездичка, но сигурно пак си мисли и си говори на тате. И после минават на нещо друго. Доколкото разбирам, при вас се фиксира внимание върху това от страна на баба ти - това вече не е нужно на никое дете, съгласна съм с теб.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #72 -: Ноември 08, 2011, 15:20:51 pm »
и аз като мармотчето ... това са теми, които не искам да избягвам и ако ме пита - отговарям без да лъжа.
Всичко започна от разговори за моя баща и защо Тейчо(баба му и моя майка)си няма мъж.
И аз пак като мармотчето съм казала, че това е тоооолкова далече, че няма какво да го мислим от сега
В очакване ....
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #73 -: Ноември 08, 2011, 16:02:41 pm »
...имах предвид нещо друго...
Аз също давам отговор на всеки въпрос, разбираемо и според възрастта.
Но не обсъждам пред децата ми други хора, камо ли конфликтни ситуации.
На такива неща се нагледах лятото...и много се огорчих!
Много интрига има в децата когато родителите обсъждат общи познати пред тях,
после самите деца говорят така с техните думи, това не мога да приема!
Ограничих този контакт до поносимия минимум...много е грозно, много!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #74 -: Ноември 08, 2011, 16:14:37 pm »
Лисе, не искам да си представям какво си преживяла. :( Прегръщам те! Дано всичко вече е зад гърба ви и резултатите на Никол са добри. Много, много да нацелуваш цялата лисича хралупа!
Помня че и аз много се страхувах от смъртта като малка. Просто се опитвах да си представя този момент как живея, дишам и в един момент просто ме няма...Ами какво става с мен? И ей такива неща ме занимаваха. Не помня да съм споделяла с родителите ми, по-скоро съм била вече на една по-съзнателна възраст и не съм искала да ги безпокоя...Добре че все още не се налага да обяснявам подобни неща...
Мешко, моето дете ходи на ясла от повече от година, свикнала е, ходи с желание, не е там проблема..Мисля, че по-скоро й се спи, а и това, което казва Кроки за дрехите все едно за моето дете е писано. Ако й купя нещо ново или я накарам да облече нещо добре забравено старо настава революция - "Това не е мое, голямо ми е, малко ми е..." Ела гледай! Обяснявам аз, ама...след няколко дена може и да го осъзнае! Иначе не ме слуша изобщо какво й говоря, изпада в изтерия и така...Чудя се кога ли ще я метна и аз по пижама в колата. Ще пробвам с обясненията от предходната вечер, когато е по-спокойна - дано да хванат ред.
Яна, и аз купувам по 2 - за Дара и за племенницата, че сега са в такъв период на ревност, не може едната да има, а другата не. Сега съм им поръчала 2 чифта еднакви маратонки, които дядо Коледа да им донесе, та поне си мисля, че ще ги носи, два еднакви конструктора и ще видим по още нещо...
Мини, днес точно това си говорихме с колегите, че при зъбите профилактика му е майката, че е до ген - така е, но в никакъв случай не бива да се отлага ходенето на зъболекар. Аз имам късмета да имам 2-ма приятели стоматолози, та все намирам време да ги посетя, де да се видим и да поприказваме, та и зъбите ми да прегледат, а и с парите могат да ме поизчакат...че то настана едно време - страшно!
Айде че се улях - Лека и спокойна вечер!
 
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #75 -: Ноември 08, 2011, 16:49:45 pm »
И аз като мармотчето, считам, че това са естествени неща и към тях трябва да се подхожда по възможно най-естествения начин и когато детето има някакви въпроси да му се отговаря кратко и ясно. Примерно в една от серийте за Том и Джери имаше сцена, при която Том уж умира и душата му се отделя от тялото. Наложи се да обясня и за душата и за умирането. Каза добре и при следващото гледане вече знаеше, че Том отива на небето и т.н. За бебетата, пряк въпрос не ми е задавала, ана като гледаме мои снимки от бременността винаги й обяснявам как Мия още е в корема на мама и как бебетата първо растат там и чак като пораснат достатъчно, се раждат. Приема го много естествено, сякаш го знае интуитивно. Вчера обаче при поредния изказ към баща й: ти си много лош", я попитах дали знае, че ако го нямаше тати, нямаше да я има и нея. Много се замисли по въпроса и отговори, че не знае, та й казах, че всяко бебе, за да се роди, трябва да си има и мама и тати. Каза добре и толкова.
Здравни книжки продават в някои книжарници към някои поликлиники, в нашата 22 мисля, че също има. На Плиска е. Иначе и на нас педиатърката ни я беше направила.
<br />[link=http:
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #76 -: Ноември 08, 2011, 16:58:57 pm »
апропо, за здравните сини книжки - джипито ли трябва да я осигури или аз трябва да си я купя и да му я занеса? ако е второто - откъде се купуват в София?

аз имам, но е от сто години и не помня. а искам да извадя на Марти, точно заради стоматологичната помощ.

Личния лекар ти я дава.Виж ако си имал,а си я загубил дубликат се вади в здравна каса.
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #77 -: Ноември 08, 2011, 17:08:18 pm »
Да кажа нещо по темата за минижупа, изрязаните боксерки, грима ... е не при 4 годишни деца, за 7 става въпрос, ама все тая, все са деца.

Стринка ми е учителка от 1 до 4 клас. Не мога да ви опиша какви неща ми е разказвала и как съм я гледала с отворена уста и опулени очи. Не мога да вдяна истина ли ми говори. Или аз съм старомодна, или има побъркани родители.

Ден, преди 15 септември, при нейна приятелка, работеща в студио за красота или както там му се казва, щото аз такова чудо не съм посещавала, отиват майка и дъщеря, която ще е 1 клас.
Жената се обръща към майката, да сяда, а на детето посочва някакво кътче, където да седне и да разглежда списания. Да ама не. Запазеният час е не за майката, а за детето - маникюр, педикюр и прическа! Ей Богу, мигах на парцали половин час!  8O


На 15ти септември /това преди 1-2 години, преди да въведат униформите/, първият учебен ден се изтърсват първолаци с коли с балони, сякаш на абитуриентски бал отиват. Момичетата с прически, грим, минижуп, мрежести чорапогащи, блузки с голи рамене и разни подобни екстри, сякаш отиват на дискотека, а не на училище и това са деца в първи клас!. Е честно, наистина не мога да го проумея това.


И още колко неща ми е разказвала, не е истина просто за какво иде реч. И аз като работеща в образованието съм виждала какво ли не, но там да кажем че са в пубертета, че са по-големи момичета и момчета, тресат ги хормоните  :? Добре че вкараха униформите, та малко малко да се вкарат в ред. Не че сутрин не ги вадят от торбите и да ги обличат пред училище, а след часовете в обратния ред  

 
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 17:13:21 pm от Eли:) »
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #78 -: Ноември 08, 2011, 17:53:45 pm »
Ели,проблема е в майките,не толкова в децата.Когато едно момиченце ходи прекалено наконтено от съвсем малко,какво да очакваш като поотрастне.
Има си място и време за всичко,но училището не е моден модиум.Аз за това съм за униформите,поне в училище да ходят с нормално облекло.У нас сутрин за училище се облича това което аз кажа.Съобразявам се с нейното мнение,но ако не одобря това което е решила да облече не и го разрешавам.Все още успявам да и въздействам и да става по моята.

В нашия клас преди около месец едно момиченце беше дошло на училище с очна линия,сенки,спирала,червило и лак на ноктите.Такъв срам бра майката на родителската-ужас.Но какво е виновна в случая майката-излязла е жената в 7 часа за работа,има си тя на хабер как детето и е отишло на училище.
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчев
« Отговор #79 -: Ноември 08, 2011, 20:16:51 pm »
Петинко мила съжалявам за перживяното с теб и Никол. Ако знаех, че не знаеш как действа излизането от упойка, щях да те подготвя с информация. Аз го изживях същото в Пловдив, такова чудо не бях виждала и дано не видя никога повече.
Нас ни предупредиха обаче преди самата интервенция. Дано съмненията се окажат неверни и физиотерапията даде резултат. Стиснати палци от нас. Жалко е, да се подлагат толкова малки деца на такова изживяване, но по някога е за добро. Нали всъщност за това им го причиняваме, а и на нас също.

Добре, че заговорихме пак за силантите и за тези здравни книжки, че аз още се мотам. Нямам идея за добър детски стоматолог в Бургас и това ме притеснява доста.

За смъртта минахме темата, една вечер доста плака милото. Беше ме ядосвал цяла вечер, включително преди да легнем. И точно когато уж заспивахме изпадна в истерия. "Мамо съжалявам, че бях лош. Мамо сега няма да мога да ти видя никога лицето ти повече, защото не слушам" Признавам си притесних се, доста трудно го успокоих. Нямам идея какво е провокирала тази реакция, освен един филм "Опасни улици" любимият на Тони. Всъщност идея си нямам каква е била е причината.

Ние за репродукцията сме на нова вълна, сега се мушкаме под масата и се влачим като червей излизайки от нея, за да ми покаже как се раждал. Мисля някой му говори за това в градината, предполагам кое дете е, но нищо не мога да направя. Като му обяснявам много се смее и си слага ръка на устата.
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 20:18:50 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!