0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Опппп, нова темаааа :lol: :lol: :lol:
Успях да се запиша този път първа, като един виден караконджул :D

Да е здрава, топла и усмихната тази седмица за всички! Болните да оздравяват, здравите да са все така здрави!

Днес купих на дребната накрайник и паста за зъби и от утре започват опитите :lol: Има вече 4 зъба, мисля, че й е време да ги мием...или поне да опитаме :lol: Пожелайте ми успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Ха дано ти е на късмет. Моя малкия така хубаво хапе, та си е приключение нещо да се прави с устата му.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Оооо, тя и Габи много хубаво гризе, само да не ми докопа някой пръст - веднага е в устата й готова да перфорира :lol: Всичко, което попадне пред устата й се засмуква с бясна скорост, интересно ще е миенето на зъби, определено :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Успешна и здрава седмица и от нас!
Дано е слънчева и топла като предната :D

Ние завършихме седмицата с пътуване. В петък се прибрахме в София. В събота пътувахме до Плевен на сватба. Водихме си и баба с нас, да гледа София. Малка е още за вечерно приключение наречено сватба. И в неделя се прибрахме в Банско :D


*
Да е също така топла и да е здрава седмицата!
Ние трета седмица вкъщи след упорития вирус още борим сополи.Дано тия дни да ги преборим,че вече ми писна :x

*
И ние що годе така, Парси  :(
Сутринта ходихме при педиатърката ни и две деца преди нас отидоха на ясла "само със сополи и кашлица"  :( ми какво точно трябва да му е, за да го оставиш в къщи? И моя нали е кекав и си е през три дни болен  :( Надявах се втората година да е по-добре, е до сега няма индикации да е така.

Извинете наревах се.

Да сте здрави и да ни е хубаво времето!
*
Здрава и топла седмица и от нас!
Ние вече сме готови за зимата  :D  В събота купих на малчовците зимни к-ти с гащиризони от един склад на едро по 40лв - български, страхотни са. Само проблема е, че са различни цветове, нямаше 2 еднакви и сега незнам как ще се разбираме... Ще чакам да видя дали пак ще заредят, да видим дали ще мога да сменя единия или ако не, ще купувам още един, пък другия в продавалника  :lol: Ако рискувам да останат с различни, ще има да си сменят якетата посредата на пътя  :lol:
*
Мими, остави единия за резерва. Всъщност не знам как е при вас, но Деси буквално до тази година си имаше нужда винаги от резервен, защото си се цапаше доволно. Сега забелязвам голям напредък. Носи си якето 2 седмици без да има видими следи на мръсотия :lol: Е изпрах го де, да не решите че карам детето да ходи с мръсни дрехи :lol:
*
Стефи, те сега вече имат по 3 дебели якета, едните скоро ще им умалеят, но другите са новички - от Ларедута им ги взех на разпродажбите. Купих им и по 2 дебели долници, анцунг и едни подплатени джинси - та и откъм долници се оборудвахме  :D За голямо мое учудване, за първи път видях етикет "Само от естествени материали" на джинсите - отново български. Абе, пазарих си от склада на едро наистина на едро  :lol:
То ние всяка седмица перем якета, 2 пъти да се завъртят покрай колата и са готови  :lol: Добре че едните са шушлекови та се забърсват лесно  :lol: Сега и новите са такива - голям кеф  :lol:
*
Добре сте се оборудвали :lol:
Абе да са здрави само, аз обичам да пера, чак граничи с лудост моето, ама какво да се прави :lol:
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #10 -: Ноември 07, 2011, 11:49:01 am »
О, да! Много съм доволна  :) Сега може да караме на хляб и боб, ама поне децата са облечени  :lol:
И аз обичам да пера (нали пералнята го прави  :lol: ), обаче вече нещо взе да ми омръзва да гладя, снощи пак до 23.30  :?
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #11 -: Ноември 07, 2011, 12:32:37 pm »
Да се похваля - баткото вече не вдига температура, имахме един пик от 41 градуса и после два с 39.6. Сега всичко е наред с него, освен сополите. Бебето, обаче, също се зарази. Досега само 37.4 е вдигал, но хремата много го мъчи горкото, почти не спим. Не мога да издърпам с помпата всичко и все хърка нослето. Търся сега къде да го водя, че май няма да се оправи само със спрей и помпа.
Чакам пак майстори днес, дано свърши най-накрая ремонта, че ми писна да чистя прахоляци непрекъснато.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #12 -: Ноември 07, 2011, 12:33:28 pm »
Аз от известно време само чета и все не мога да се доредя да пиша...Вкъщи компютъра нещо се е сбъгясал, на интернета е кауза пердута в последно време. Аз Дара съм я оборудвала с едно тъмнолилаво яке от материя, която много лесно се почиства и с мокри кърпи, но все си мисля да й взема още едно, че да имаме за всеки случай...Ние имаме голям проблем със ставането сутрин. Уж все гледам вечер навреме да я сложа за да се наспи, но пак заспива към 22 часа, след като съм прочела около 10-тина пъти "Малката русалка" /сега това ни е на дневен ред/ :( И като се почне сутрин: "Н'ика 'тава, ника светваш лампата, никам тая блуза, никам оная блуза"...и докато дойде ред до якето вече сме оревали блока, а на мен главата ми е като балон...Незнам как да се боря вече с тоя инат - и с добро не става, и с лошо пак не става...Като дойде време да я будя сутрин и ми и мъкаааа....Наоплаках ви се едно хубаво. Абе здрави да сме!
Хубава седмица и здрави дечица!
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #13 -: Ноември 07, 2011, 12:35:53 pm »
Мимози, време е да спреш да гладиш на децата.  :)

Стефи, и аз всяко нещо го пера след един ден обличане. Мъжът ми ме е обявил за луда. Мисля, че скоро ще се наложи и сушилня да купим, че иначе всеки ден съм заета с това пране.

мидж, и моят беше с кашлица, но педиатърката каза, че можел да ходи на ясла. И не е само тя. Всички педиатри тук са така. Щом нямал температура, можел да ходи. Добре, че не боледува често все пак!

нуну, и моят е така, с тази разлика, че става, но докато прибирам масата от закуската, човекът си е отишъл в стаята и се е заиграл и после не дава нито да го обличам, нито нещо друго, което да му прекъсва играта. Баща му каза първо да съм го обличала преди да закуска и после директно след закуска да тръгваме, дори и да не съм разтребила масата.

Ние уж сме здрави вече. Само дето ми се губи гласът нещо. Е, мъжът ми може и да е доволен, въпреки че той говори повече от нас.

Тъкмо щях да снимам детето за календара и го нахапал вчера комар у нас, та пак не е във вид като за снимка. Дано му минат пъпките и не си направи някоя цицина пак, че няма да успея да се вместя в срока за пращане на снимките!

Хубава седмица и от нас!
« Последна редакция: Ноември 07, 2011, 12:46:49 pm от blue_sky »

*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #14 -: Ноември 07, 2011, 13:11:55 pm »
Оф, Деска и аз съм така, Добромир само ме бъзика, че съм си криела нещо на терасата и тайничко си пийвам или хапвам :lol: Ама сега зимата поне със сушилнята е лесно, не че лятото не може да се ползва, ама ми е грехота да хабя ток. :oops:
И нашите ставаха трудно, но сега като сменихме часа, може би защото е вече светло в 7 часа и по-лесно стават. Иначе вечер до към 9-9.15 гледам да са заспали :)
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #15 -: Ноември 07, 2011, 13:28:03 pm »
Стефи, и аз всяко нещо го пера след един ден обличане. Мъжът ми ме е обявил за луда.

Цитат от мъжа ми: "Веднага си сложи панталоните в шкафа, че майка ти пак ще ги изпере"  :wink:

ultra, да оздравява народа, че пак много дини насъбра под мишница...

Хубава и здрава седмица от нас!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #16 -: Ноември 07, 2011, 13:57:31 pm »
Стеф и Стеф, разсмяхте ме. Значи не съм само аз "луда".  :lol:

ани, много е гадно това с хремата. За вашата възраст може и Називин да му купиш от аптеката. Ще ти дадат и без рецепта. На нас ни го изписа педиатърката за първата ни хрема, която май беше някъде 4-5-месечна възраст. Хайде да оздравявате и майсторите да приключват, че на човек му писва!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #17 -: Ноември 07, 2011, 14:11:58 pm »
И аз в групата на перящите всеки ден...Обичам сутрин като си облека дрехите и детето да миришат на чистичко. Ако е носено и 2-3 часа това няма как да стане...
Понякога правя компромис за панталон или дънки.

http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #18 -: Ноември 07, 2011, 14:22:17 pm »
нуну, и моят е така, с тази разлика, че става, но докато прибирам масата от закуската, човекът си е отишъл в стаята и се е заиграл и после не дава нито да го обличам, нито нещо друго, което да му прекъсва играта. Баща му каза първо да съм го обличала преди да закуска и после директно след закуска да тръгваме, дори и да не съм разтребила масата.
Ооооо,Деси, ама вие и закусвате даже...При нас ако се случи подобно упражнение току виж съм се класирала към обяд за работа...Сега едва успявам около 8,30 да я завлека до яслата, та да не изпусне закуската, колко закусва обаче там силно се съмнявам.. :(
И Дара удържа фронта да е здрава засега, за сметка на това аз съм с някаква ужасна кашлица...Как не я заразих и нея чак се чудя...
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #19 -: Ноември 07, 2011, 14:23:19 pm »
Ух, и аз съм от перящите и мъжо много ме хока. Повреждали се дрехите и т.н. Ама като не понасям да ми е мръсно, какво да направя :)

Ники, голямо пътешествие брей :) Браво! :) Цункай София!