0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #40 -: Ноември 07, 2011, 16:19:32 pm »
Лисе, миличка, добре че е минало! Много  ми натежа и на мен като те четох! Милото детенце! Дано никога вече не му се случва подобно нещо!


*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #41 -: Ноември 07, 2011, 16:25:38 pm »
Хубава седмица и от нас. Здраве, здраве и пак здраве, другото са бели кахъри.

Боже, Лис, през какво сте преминали... :( Много тъжно ми стана. Милото детенце. Дано това е последното ви изпитание и оттук нататък само хубави новини! Прегръщам ви! Ако можем да помагаме с нещо, кажи!  :bighug:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #42 -: Ноември 07, 2011, 16:33:52 pm »
понякога, за съжаление, се случва да се минава и през такива неща. и отново, ако лекарите бяха по-хуманни и отговорни, сигурна съм, че биха могли да предотвратят поне отчасти този шок и стрес за майката.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #43 -: Ноември 07, 2011, 16:47:04 pm »
Едва ли има друга държава, където биха си позволили дете и майка да изживеят подобен кошмар!
Това е направо садизъм егати!

Лис,не мога да опиша с думи колко съм възмутена от отношението на лекарите! Съжалявам, че на толкова добри хора се налага да минат през този ужас!

Дано да е за последно!!!
Вярвам, че малката Ники ще се справи и с това!!!
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #44 -: Ноември 07, 2011, 16:52:24 pm »
Лис, така е, има и други упойки, но каквото било било, не можеш да върнеш нищо, дано само не се налага повече НИКОГА да я упояват :(
Ели, излезе след 30 мин. упойка като от прекрасен сън, даже се смееше, а аз се разплаках гледайки я, не знам от безсилие или от облекчение беше :?
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #45 -: Ноември 07, 2011, 16:56:48 pm »
Петя, прегръщам ви силно и двете...
Вярвам, че резултатите ще са добри и всичко лошо скоро ще е зад гърба ви.

*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #46 -: Ноември 07, 2011, 17:06:33 pm »
Лис, не знам какво да кажа. Прегръщам ви! Само добри новини занапред!
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #47 -: Ноември 07, 2011, 17:11:04 pm »
Лисе,много прегръдки и от нас!
Четейки описаното от теб се върнах години назад когато вадихме на Ива третата  сливица.Същата работа взеха ми я от ръцете и я вкараха в операционната.Детето реве вътре а аз в коридора.По преставането на рева разбрах,че са и сложили упойката.При излизането от упойка само ревеше,блъскаше ме аба беше ужасно.Явно нещата отпреди 7-8 години не са се променили кой знае колко!

Дано на никое дете не се налага да преживява този ужас.Тя едва ли помни,но на тебе дълго ще ти е пред очите.Стискам палци за хистологията всичко да е наред!
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #48 -: Ноември 07, 2011, 17:15:05 pm »
Лис, гати ужаса! Прегръщам те силно и дано резултата от хистологията да е добър и повече да не ви се налага да минете през нещо подобно!
[/url][/url]
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #49 -: Ноември 07, 2011, 18:40:08 pm »
Лис, явно има значение упойка и са могли да ви спестят този ужас. Вяра е упоявана няколко пъти, и излизането й е било като това на Ели. Не сме имали проблеми. Единствено след операцията, я държаха едно денонощие допълнително упоена, но явно е нормално предвид сложността на операцията. И въпреки това, пак не е бил в подобно състояние.
Сили, сили и пак сили. Дано скоро чуете добри новини.
Най-трудно е, като не можеш да вземеш болката на детето си...
Това е жестока истина, която може да се разбере само, след като се преживее.
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #50 -: Ноември 07, 2011, 19:35:01 pm »
Здрава и безгрижна да е седмицата за всички!

Лиско, пожелавам ви оттук нататък само хубави новини и да свърши най-после този ад и за двете ви! Като четох какво е станало с операцията - много ми дожаля и за детенцето и за теб, но двойно повече се ядосах  :x Ами...не мога нито да разбера, нито да оправдая подобна случка, нека съм лига и превземка...каквато искате, но за мен е недопустимо да се причиняват абсолютно НЕНУЖНО стрес и болка на едно все още бебе и на майка му. Егати анестезиолозите, лекарите и "болнични практики" на които попадате, дано това е наистина за последно. :?

За да не завършвам толкова злобно и черногледо - да се присъединя към групата на "перящите луди". Аз съм една идея "по-добре", защото пък никога нищо не гладя.  :lol:
Иначе, на мъжа ми така и не можах да му обясня, че "това съм го носил само три часа" не е равнозначно на "то е чисто" и не следва да бъде прибирано при чистите му дрехи. Моичкият пък е от рядката порода "подредени мъже" - всичко си прибира, сгъва, нарежда и леглото оправя... Обаче, ако не го хвана навреме - парцалките, с които е "поизлязъл" и му се видяли чистички още - биват чинно сгънати и прибрани при наистина чистите дрехи. Побеснявала съм като прибирам багаж и ще пътуваме някъде - хващам негова дреха и на пипане - не ми стои прана, подушвам - мирише на парфюм, посягам към следващата - същата история и така половин куп фланелки в 22ч. вечерта, а ние ще тръгваме рано на другата сутрин. И естествено, бивам обявявана за луда, защото съм прала и сушила "чистите" му дрешки до 3 през нощта, с което естествено просто ги съсипвам.  :lol: От пране!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #51 -: Ноември 07, 2011, 22:17:45 pm »
Лисенце, прегръдки и от цялата си душа и сърце ви пожелавам с това да се приключи!
На всички здрава,хубава и слънчева седмица!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #52 -: Ноември 08, 2011, 08:09:22 am »
Лиси, много, много прегръдки от нас. Дано с това да ѝ свършат здравословните проблеми на Никол. Пожелавам ви хубави резултати и бързо да забрави операцията. Леко махане на конците на Алекс. На теб, пожелавам още повече сили, за да преминеш през всичко това.
Здрава седмица пожелавам на всички!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #53 -: Ноември 08, 2011, 08:18:37 am »
Петина, кураж и силни прегръдки, дано скоро забравиш!

Хора, аз снощи щях да умра от болки в зъба, честно ви казвам, подобно нещо не бях изживявала, след като от миналата седмица ме наболяваше, вчера отидох, оказа се кариес, сложиха ми арсен, за да умъртвят нерва, понеже от обезболяващите, които съм приемала няколко дни не можа да ме анестезира, за да извади нерва и снощи като се почна- е, няма няма, такава болка. За това- ако ви наболи- веднага, не отлагайте да посетите зъболекар.
Весела седмица и слънчеви дни, макар да обещават, че зимата идва.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #54 -: Ноември 08, 2011, 08:39:39 am »
Добро утро  :)
Аз днес се каня да прибера от терасата останалата част от цветята като мушката, сакъзчета и някои други, които по принцип могат да поизтърпят на по-студените сутрини. Ама да видим. Ако Диляна заспи днес ... че вчера се криви много и не заспа  :?

Мини, настръхнах като те четох ... Дано вече си по-добре.
Та като каза, имам един мъдрец, за който зъболекарката ми казваше, че трябва да извадим 3-4 месеца преди да родя. Ама аз от страх, пък и заради упойката, не се съгласих. Тя ми каза дано не стане нещо преди раждането и да отида да го махнем като родя. Ама познайте дали съм ходила  :oops: Обажда се от време на време, наболява ме. В последствие забелязах проблем и при други зъби   :( Уж се каня да ходя скоро, та да видим. То все ред не остава за тях. Пък и да видим как ще се разбера със зъболекарката ми, то как да си запиша час като през деня няма кой да гледа Диляна, а вечер мъжа ми като се прибере, нейното работно време е свършило  :? Пък от всички, при които съм ходила, най-съм доволна от нея - много е внимателна, работи с хубави материали, а да не говорим за чистотата в кабинета й. Да ти е кеф да отидеш   :lol:
Мъжа ми беше казал, че края на ноември можело отпуска да го пуснат, че трябвало да си взема дните до края на годината, та може и за тогава да отложа. Дано нямам проблем дотогава.

Навън тая сутрин е голям студ. Но поне през деня дават хубави температури. До след 2 дни  :?

Усмихнат ден на всички  :)
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 08:44:13 am от Eли:) »
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #55 -: Ноември 08, 2011, 09:17:17 am »
Добро утро и от нас,
Ех, Лисо, дано никога повече не минете през този ад, нито Никол, нита Алекс или Дани. :bighug:
Вярвам, че хистологията ще е добра, и всичко ще остане зад гърба ви.

Мини, и аз като теб имам трайни спомени от един зъбобол...., и оттогава ходя на зъболекар профилактично, от страх да не стигана пак до тази нетърпима болка. :wink:

Ели, и аз се надявам да се постопли по обяд, че да излезем малко на разходка.
Снощи изкарахме ревлива нощ, Крис много плака от ваксините, този път вдигна само 37.5 но много рева, за разлика от предния път когато беше обратно. Та, ми се иска малко да го поразходя.
Хубав ден ви желая! :D
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 09:20:08 am от Breiv »
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #56 -: Ноември 08, 2011, 09:32:40 am »
Лисе, сърцето ми спря за миг.  :( Връщаш ме назад и назад и направо се свивам от ужас, да не се повторят някои случки. Здрави да сме моля господ. С останалото ще се преборим.

Извадих си аз и третия мъдрец преди 1-2 седмици. Добре се справи момчето, нямам оплаквания.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #57 -: Ноември 08, 2011, 10:54:17 am »
Лис, душичката ми се свива, като си помисля за тази почти вечно усмихната Никол, поставена в такава ситуация. Много съжалявам, че така сте се измъчили и двете. Прегръщам ви и двете. Дано и резултатите от хистологията и физиотерапията да са добри.

нуну, закусваме, да. В яслата закусват по две парчета мандарина или ябълка. Ако го оставя само на това, ще е освирепял от глад до 11,45 ч., когато им дават обяда. Следобяд винаги също е много хладен. Според една приятелка, за да накарали родителите да си взимат децата по-рано.  :lol:
Днес успяхме да се класираме навреме. Е, имаше малко недоволство, но беше сравнително малко.  :)

мини, съжалявам за ужасния зъбобол! Все си мислех, че малко ти е олекнало.

мимози, направили са ти черна магия на теб, която се състои в това да не можеш да спиш спокойно, ако не си изгладила поне три планини от дрехи.  :lol:

Приятен ден на всички!

*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #58 -: Ноември 08, 2011, 11:20:27 am »
мимози, направили са ти черна магия на теб, която се състои в това да не можеш да спиш спокойно, ако не си изгладила поне три планини от дрехи.  :lol:

Приятен ден на всички!
Хаха, само така ще е, да взема да отида на ходжа да ми я развали ли  :lol:
Мини, дано се оправиш бързо и ти...
И ние все още сутрин не тръгваме без да са изпили млякото. Имам чувство, че до абитуриентската с чашите с мляко ще я карат  :lol:
*
Re: Втора ноемврийска седмица, дано е слънчева:)) 07.11.- 13.11.
« Отговор #59 -: Ноември 08, 2011, 11:31:33 am »
аууу минке, хубаво си се подредила, ама добре все пак че си взела мерки :)

и ние закусваме задължително в къщи, Еленка още с отварянето на очите пита къде й е храната :lol: В детската пак закусва, да не си помислите нещо :wink: