0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Привет на всички!  :D


Много усмивки, хубаво време и най-вече здраве и слънчево настроение!  :)

Молба към варненки, къде има хубави заведения с детски кът или поне място за игра? В петък пътуваме за морето:)).
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 09:26:08 am от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #1 -: Юни 27, 2011, 09:57:06 am »
хубава и слънчева седмица и от нас... :)
Ние вчера имахме страхотен ден на плажа :) Цели 5 часа бебко на сянка,мама се пече като рак :) БЕше супер и детето много се забавлява :) Естествено цялата къща пренесохме ама като знам как паркирах час и половина викам си няма да се прибирам и после пак наново :) Та то хамаци ли не бяха,лодки ли направо..А за играчките цяла торбичка имахме и всички ги ползвахме :) Е и си и поспа детето-абе харесва си му морето..Водолейче :)
*
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #2 -: Юни 27, 2011, 10:42:29 am »
Хубава и слънчева седмица на всички!

Саричка - много хубаво звучи да си изкарвате :) Къде ходите на плаж?


*
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #3 -: Юни 27, 2011, 11:14:28 am »
Хубава седмица и от нас.

*
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #4 -: Юни 27, 2011, 11:35:07 am »
Хубава седмица и от нас!

Ползвали ли сте подобно столче (адаптор) за хранене http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=506 ? Някакви отзиви?
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #5 -: Юни 27, 2011, 11:46:48 am »
Хубава седмица на всички!

Лис, много съжалявам, че лисичетата са болни!!! Бързо, бързо да оздравяват!!!

Ползваме такова столче, може би от 2,5 год. възраст на детето. Даже купихме такова и за при баба. Може да се монтира на всякакъв стол, носихме го и на почивката. Лесно се пере и съхне!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #6 -: Юни 27, 2011, 12:13:39 pm »
kassi, в морската градина във Варна има голям детски кът на открито, с много атракции за деца от различни възрасти, има и кафенета. плаща се с магнитни карти, които може да се зареждат с различни суми. нещо като нашето софийско Патиланци, но по-голямо и по-хубаво.

на делфинариума има хубаво кафене с прилежаща детска площадка на открито, там в тоя район на морската градина съм виждала и други заведения с детски площадки.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #7 -: Юни 27, 2011, 12:50:46 pm »
На аквариума едното кафене също има място за деца.
Малко като площ е, но съоръженията са нови и е оградено и обезопасено.
*
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #8 -: Юни 27, 2011, 13:45:05 pm »
Здравейте и от нас  :)
Хубава и прохладна седмица ви желая, здраве и много усмивки!
Лис, дано бързо да оздравеят малките  :(

kassi, има една пицария - "Тримата мускетари", всъщност те са две, но говоря за тази, която е зад Затвора /като ориентир/, мисля, че се казва ул. "Тролейна". - та отвън има голяма градина, и съм виждала разни забавления за децата, има също и малък зоокът  :).

http://musketari.com/gal.php - ето тук може да видиш някои снимки

също така, в кв. Младост, има цял спортен комплекс - с голф игрище, велоалея, ледена пързалка и др., та в него има и детска площадка, която е много хубава и е напълно безплатна - люлки, пързалки, катерушки, пясъчник, езерце с водни колела и др. както и малко заведение, в което съм пила само кафе, незнам дали предлагат нещо за хапване.

в този албум на Диляна може да видиш малко снимки от тази площадка  :)http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2081396592618.2124284.1176169878


Хубав ден  :)
*
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #9 -: Юни 27, 2011, 14:54:47 pm »
Благодаря, Ваня! Ще мина тези дни да взема и ще пиша отзиви и от нас.

kassi, приятна почивка и хубаво време!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #10 -: Юни 27, 2011, 15:16:54 pm »
Хубава седмица на всички мами и деца!

Лисе, кога свариха да се разболетя малчовците :( Бързо да оздравяват! Еййй, няма почивчица за тебе значи :?


П.С. Джам, какъв делфинариум те гони? Не чу ли какво каза Лисицата - казва се делфинарник :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #11 -: Юни 27, 2011, 15:24:56 pm »
Хубава и слънчева седмица на всички!

Саричка - много хубаво звучи да си изкарвате :) Къде ходите на плаж?

В Испания :) Аз нали тук живея..
*
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #12 -: Юни 27, 2011, 16:11:00 pm »
Здравейте и от нас!
Лисе, твоите мъници не знаят ли за забраната!? Лично съм забранила на всички дечица да боледуват, бързо да се оправят и никакво престъпване на това правило повече! Милите дечица, много им се събра тази година...
Илияна за пръв път яде пюре днес, не и хареса, не и хареса факта, че и давам толкова малко :lol: Като прибрах бурканчето за малко не ревна... За съжаление получи колики следобед, но се бях заредила с капки и оправих нещата.
Хубава седмица :)

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #13 -: Юни 27, 2011, 16:16:36 pm »
Момичета, притеснява ме това, че беба не спи следобед вече втора седмица а е на 25 дни. Сутрин се събужда около 10.30 - 11.00 и до вечерта с голям зор може  да дремне за малко, през другото време плаче а като я взема спира, заспива като я кърмя за 10 мин. в мен като я сложа в легълцето се събужда, не ми се струва това да е нормално. Ако я изведа на разходка заспива в коша за новородено, няма проблем но в къщи не иска.

Пишете как да постъпя, аз ли греша някъде!?   :(

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #14 -: Юни 27, 2011, 16:58:21 pm »
Дари, не грешиш, не се притеснявай. Борис е така от началото, с тази разлика, че се буди доста по-рано. Открих, че не иска да остава сам, затова го държа при мен в дневната. Лежи или в портбебето, или в кошницата за кола (която ми стои до краката, за да мога да я полюшвам), или на дивана, или в скута ми. И аз си мислех, че го разглезвам много защото си спомням, че с батко му съвсем не беше така. Реших, че в началото му е самотно и тревожно без мен. Успявам да го оставя да си спи в леглото само нощем, когато и аз съм там :)
Ако се буди веднага след кърмене пробвай да кърмиш легнала и да се изнижеш тихичко като заспи. Остави до него някаква твоя блуза, която си носила, за да усеща миризмата ти.
Колики има ли?


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #15 -: Юни 27, 2011, 17:02:51 pm »
Момичета, притеснява ме това, че беба не спи следобед вече втора седмица а е на 25 дни. Сутрин се събужда около 10.30 - 11.00 и до вечерта с голям зор може  да дремне за малко, през другото време плаче а като я взема спира, заспива като я кърмя за 10 мин. в мен като я сложа в легълцето се събужда, не ми се струва това да е нормално. Ако я изведа на разходка заспива в коша за новородено, няма проблем но в къщи не иска.

Пишете как да постъпя, аз ли греша някъде!?   :(

Да ти кажа мила и ние бяхме така в началото..Заспиваше сучейки и в мен.Посегна ли да го оставя в креватчето и имам чувството че някой го будеше нарочно..Даже и джунката си правеше като да реве..Да си призная и сега сме така от време на време..Ама след това се оправи..Пробвай да го храниш като сте легнали двамата на леглото.Ти настрани и той за да може да суква..Така като заспи сучейки дефакто няма да е в твоите ръце..не казвам че съм експерт обаче при нас подейства :) Дано скоро се оправите мила..
Аз имам една питанка относно детето.Как да го подготвя за детска градина-той като остане с някой и аз не съм наоколо и започва едни ревове..Аз ако съм в стаята няма проблем-смее се,играе си с другия човек(майка ми,свекър ми,баща му)..Обаче изгуби ли ме от поглед и издържа най-много час.. Кажете как да действам?
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #16 -: Юни 27, 2011, 17:03:54 pm »
Ако се буди веднага след кърмене пробвай да кърмиш легнала и да се изнижеш тихичко като заспи. Остави до него някаква твоя блуза, която си носила, за да усеща миризмата ти.
Колики има ли?

:) Да бяхме се наговорили нямаше да го напишем така :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #17 -: Юни 27, 2011, 17:09:59 pm »
Момичета, притеснява ме това, че беба не спи следобед вече втора седмица а е на 25 дни. Сутрин се събужда около 10.30 - 11.00 и до вечерта с голям зор може  да дремне за малко, през другото време плаче а като я взема спира, заспива като я кърмя за 10 мин. в мен като я сложа в легълцето се събужда, не ми се струва това да е нормално. Ако я изведа на разходка заспива в коша за новородено, няма проблем но в къщи не иска.

освен другите съвети - защо не я извеждаш да спи навън? на тая възраст би трябвало само да яде и да спи. по 20-22 часа сън на денонощие им е нужен.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #18 -: Юни 27, 2011, 17:13:32 pm »
Ултра, много благодаря за споделеното, поуспокоих се.

Мисля, че няма колики, защото като я  гушна или започна да я кърмя спира да плаче. В началото си мислих, че е колики но ми направи впечатление, че като я изведа на разходка с количката заспива на секундата. Но за всеки случай съм си купила Био гая капки все пак. И аз като теб съм сложила шезлонг ( но се притеснявам да я оставя да спи в него, все пак е още малка ) и коша за новородено до себе си но тя много бързо се усеща и надава вой. Ще пробвам с кърменето в леглото дано подейства.  :D

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Седмица по средата на годината:)) 27.06.-03.07.2011г.
« Отговор #19 -: Юни 27, 2011, 17:19:57 pm »
Момичета, притеснява ме това, че беба не спи следобед вече втора седмица а е на 25 дни. Сутрин се събужда около 10.30 - 11.00 и до вечерта с голям зор може  да дремне за малко, през другото време плаче а като я взема спира, заспива като я кърмя за 10 мин. в мен като я сложа в легълцето се събужда, не ми се струва това да е нормално. Ако я изведа на разходка заспива в коша за новородено, няма проблем но в къщи не иска.

освен другите съвети - защо не я извеждаш да спи навън? на тая възраст би трябвало само да яде и да спи. по 20-22 часа сън на денонощие им е нужен.

Джам, когато мога сме навън но два дни беше ветровито и не посмях, в жегите също внимавам. Вчера се принудихме да ходим в Мола само и само да спи, учудващо хипнотичната музика там хич не я притесни.  :lol:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън