0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« -: Март 21, 2011, 07:11:56 am »
Спокойна, здрава, повече пролетна и  :sunshine: ва седмица!

Ани, радвам се, че твоите близки са вече у дома,
дано преодолеят стреса от случилото им се!

Моля се за останалите в Либия българи!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #1 -: Март 21, 2011, 07:30:59 am »
здраве и слънце през новата седмица
Преслава се е събудила от преди два часа с болки в коремчето, на няколко пъти се напъва да повръща, не е обилно, но пък плаче и казва, че я боли корема  :?
чудя се да ходя ли на работа, ама и да съм в нас с какво ли ще я облекча, дано да е от преяждане, да не е гепила някой вирус
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #2 -: Март 21, 2011, 07:41:28 am »
Мини, дано е от преяждане.
Чай от мента, нещо да успокой стомахчето!?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #3 -: Март 21, 2011, 09:04:00 am »
Мини,вчера бяхме при племенницата,беше по същият начин.И вирус да е като изчисти стомахчето се надявам да премине.Дано да е бързо...
Хубава и слънчева седмица!

*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #4 -: Март 21, 2011, 09:06:45 am »
Хубава седмица и от нашата банда, слънчева и здрава :D

Мини, дори и да вирус, знаеш че тези стомашните минават за 1-2 дни. Можеш да звъннеш да питаш личната за нещо, което да облекчи болката.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #5 -: Март 21, 2011, 09:19:25 am »
Спокойна седмица за всички.

Мини, дано се оправя бързо Преслава.

Мише, как си? Махнаха ли ти конците? А бандата във вас как е?:)
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #6 -: Март 21, 2011, 10:17:18 am »
Спокойна седмица за всички.

Мини, дано се оправя бързо Преслава.

Мише, как си? Махнаха ли ти конците? А бандата във вас как е?:)
Аз от предишната тема да уточня, че имах предвид натовареността и това, че близнаците са с доста по-голямо предимство, а тези с 2 деца с малка разлика нямат такова-става въпрос за приема в ДГ. Ако някой твърди, че близнаци се гледат по-трудно от две деца с разлика по-малка от 2 години. Това твърдят тези, които са приели критериите за прием в ясла и ДГ.

Желая на всички здрава и спорна седмица!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #7 -: Март 21, 2011, 10:45:39 am »
Здрава седмица и от нас !

За шофирането и аз да си кажа, на курсовете карах кола за пръв път. Много бях мераклия и ги изкарах преди да навърша 18. На моя Р.Д. висях в КАТ 4 часа, да си взема книжката. След като взех изпитите ми казаха, "момиче, нали знаеш че не можеш да шофираш...тепърва ще се учиш" .
Според мен е голяма грешка да се кара с някой, най-вече мъж ! В началото направих 2-3 опита, да возя гаджето и всичко приключваше с треперещи ръце... Страх не страх - започнах да шофирам сама и 1вата година не качвах никого в колата ми. Е, бая грешки направих и доста псувни получих, но нищо страшно. Спестих си нерви и се научих да карам.
Но, в БГ мъжете са Адски нетолерантни към жени шофьори ! Като види че си жена, вместо да ти направи път гледа да те изблъска направо...ужас е. Мислех сега заради лепенката "бебе в колата" ще са по-внимателни...къде ти!
*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #8 -: Март 21, 2011, 10:49:26 am »
Честита първа пролет!
Здрави да са децата и мамите!
Свате, дано Преславка бързо се оправи.
Като млад шофьор возих познат и той все напътствия. Спрях и му казах "Или слизай, или отивай отзад и си завивай главата с якето" Рискуваше да го оставя в гората и се вози 50км с завит презглава. Оттогава гък няма ;)
Лис, пак се разминахме  :D

Туто, понеже е първа пролет още малко ще ти потрая мрънкането...
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #9 -: Март 21, 2011, 10:55:22 am »
Благодаря  :hug2:Лисо, бандата е добре!
На мен днес или утре ще ми махнат превръзката и конците!
Щръклицата ме хвана, започва да зараства и онзи оздравителен сърбеж
меко казано ме изнервя едвам се трая, а другите как ме търпят незнам!

Относно шофирането, силно се надявам да не се огъна!
Едно съм страхлива, друго вече осъзнавам каква отговорност е това
и към тези в колата, и към останалите на пътя!

Мими, абе все се чудя 21 или 22 е Първа Пролет!? 8)
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #10 -: Март 21, 2011, 11:06:52 am »
аз все си мисля че е 22.03 - първа пролет :)
*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #11 -: Март 21, 2011, 11:08:50 am »
По радиото казаха 21ви  :wink:
Не ми бутайте фитили, че малко ми трябва
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #12 -: Март 21, 2011, 11:34:15 am »
Но, в БГ мъжете са Адски нетолерантни към жени шофьори ! Като види че си жена, вместо да ти направи път гледа да те изблъска направо...ужас е. Мислех сега заради лепенката "бебе в колата" ще са по-внимателни...къде ти!

в българия шофьорите като цяло са нетолерантни - не само мъже към жени. факт е, че никой не се съобразява с лепенката "бебе в колата". но не можеш да очакваш, че някой ще ти даде път не защото си с предимство, а защото си жена :) макар че по-умните го правят, защото знаят, че от жена-шофьор може да се очаква всичко. аз съм жена и шофьор, при това лош, но гледайки една кола как се движи, мога вече безпогрешно да преценя дали се управлява от жена. в масовия случай жените са лоши шофьори, но затова пък самонадеяни, поради това - опасни.

мен щеше да ме отнесе с детската количка една жена-шофьор с мощен джип, която прелетя на червено, въпреки, че отдалече виждаше, че е червено и че пресича майка с количка. толкоз за половата толерантност...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #13 -: Март 21, 2011, 11:35:01 am »
аз все си мисля че е 22.03 - първа пролет :)

пролетта доде още снощи, сватя :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #14 -: Март 21, 2011, 11:38:18 am »
Тази вечер в 1 и нещо е дошла Първата пролет.  :wink: Така казаха по ТВ-то.
Та, да ни е честита и да е все слънчева и усмихната!  :)

За шофирането - от 2005-та имам книжка, но все още се чувствам млад шофьор. Шофирам рядко и нямам все още натрупания опит и увереност, за да тръгна на дълъг път или да карам в голям град от калибъра на София, Варна и сие. Въпреки всичко, се радвам, че имам шофьорска книжка и при нужда мога да се кача на колата и да отида от А до Б, примерно.

Здрави дечица и спокойни родители през новата пролетна седмица! :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #15 -: Март 21, 2011, 14:37:47 pm »
Въпреки всичко, се радвам, че имам шофьорска книжка и при нужда мога да се кача на колата и да отида от А до Б, примерно.

twin, това е и моята скоромна цел...
Дори на Нова година бях сложила такъв късмет, е падна ми се! :lol:
Всички зевзеци ме зподозряха, че е белязан независимо , че той бе последния останал!

Но Джам е права за толерантността, а аз от сега си знам,
че ще бъда, хайде не лош, но притеснителен шофьор.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #16 -: Март 21, 2011, 15:07:17 pm »
Смарайди видях и аз заключената тема. Докато бях бременна се интересувах къде мога да пиша след като родя и получих отг. от съфорумки подобен на твоя.
Проблема според мен е, че малко мами с бебчета се вписват в седмичната. Верно, че интересите са различни, но ако всяка си казва "там не се чувствам на място", "пренебрегната съм" или други подобни, нещата наистина няма как да потръгнат.
Нека не се сърдим на никой и пишем в темата за да стане по-интересна и за нас.
След като родих и на мен ми липсва тема в която да споделям.

Запис  :lol:

Относно толерантността на шофьорите: Вчера съпруга ми предложи да залепим лепенка "бебе в колата". Ами не вижам смисъл, точно поради по-горе изложеното от вас.
Иначе съм впечатлена от шофирането в София. Във Варна е ад! Някой да ти направи път.... Амиии
« Последна редакция: Март 21, 2011, 15:09:39 pm от ileini »
*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #17 -: Март 21, 2011, 15:10:00 pm »
снощи в 1 май беше, не е ели астрономическата пролет
а утре какво е
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #18 -: Март 21, 2011, 15:11:14 pm »
наистина, замислете се
тук има момичета с деца на по 6 години
колко седмични теми трябва да има в случая- според календарната година, според това в ясла, в градина или в предучилищна ли са ...
не мисля, че трябва постояно да искаме, нужно е да сме благодарни на това, което имаме
ако за доста от вас всичко вече е само разстройство или запек има детето, с какво мляко да го храни и кога да излиза на разходка, има момичета които все още мечтаят и се борят, представете си, че ще дойде момента в който като натиснат бутона Непрочетени публикации, цялата първа страница ще е с нови отговори в различни теми на подфорум Дългоочаквана бременност ...
благодаря, че ме прочетохте
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #19 -: Март 21, 2011, 15:19:02 pm »

тук има момичета с деца на по 6 години
колко седмични теми трябва да има в случая- според календарната година, според това в ясла, в градина или в предучилищна ли са ...

Ааа, и училищна, що ме дискриминираш ся, лоша модераторке!?
Ето, днес дъщеря ми има две шестици и няма на кого да се похваля, тюх.
Ще си отворя една тема аз, само да ми я търнете!