0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Здравейте първо искам да се извиня ако въпроса който ще задам не е за тази тема.
Въпроса е следния на мъжа ми откриха варикоцеле лекувахме го но ни предложиха операция,но мъжа ми отказа.Направените спермограми са що годе с добри показатели.Но вече трети опит ин витро е неуспешен има оплождане на яйцеклетките,но не и имплантация,та въпроса ми е възможно ли е причината за неуспеха да е това варикоцеле.До сега не бяхме правили и генетични изследвания,но сега имам час за да ги направим.Когато ходихме за консултация при др.Кацаров за варикоцелето той каза,че ако искаме по естествен път да забременея трябва да се подложи на операция,и ако няма резултат да се премине към ин витро.Ако не се направи операция  направо към ин витро.Извинявам се за дългия пост.Очаквам вашите бързи отговори.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
geri03_73,
ние сме в абсолютно същата ситуация,само дето при мен неуспешният опит е един ICSI.Не сме ходили все още при Кацаров,но нещата отиват на там.Ще ми е много интересно да следя отговорите по въпроса :ask:
фиона ето една интерасна статия на др.Кацаров
Благодаря за статията и ние имахме нужда от тази инф-я.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Да,доста полезна информация,за която и аз искрено благодаря.
Момичета, не мога да се стърпя да не ви се похваля.Нашата молба с номер 15262 от 20.02.2012 г. е одобрена, днес се появи информацията. :D :D :D
 

*
Някой може ли да ми каже каква е процедурата за смяна на клиниката, след като заповедта вече е взета?
Някой може ли да ми каже каква е процедурата за смяна на клиниката, след като заповедта вече е взета?
мисля,че трябва да отидеш в другата клиника,която искаш.Оттам трябва да ти дадат някакъв документ,че ще те приемат и да занесеш този документ–мисля,че беше декларация–във фонда и да изчакаш може би 1 месец/не съм сигурна/,за да ти изготвят нова заповед с новата клиника.Успех osi_9
Как става смяната на клиника?


Подава се молба до директора на Фонда за смяна на клиниката, на база на която се изготвя нова заповед с името на новата клиника.