0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета,някой има ли информация ,защо спряха с обажданията от фонда ?Вчера и днес никой не е отразявал обаждане  :balk_88:


виж във тази тема:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=43999.540;topicseen

има обаждания и от вчера и от днес. :D

*
Май спряха защото стигнаха, че и подминаха лимитаза месеца. На сайта им пише до края на февруари да чакат обаждане до 11500-ния номер, а до сега са се обадили на номера над 11620 някъде. Аз също следя и пресмятам кога евентуално ще ми дойде реда. Даже ми се стори че доста са се разбързали - от там дойде надеждата, че тази година в бюджета са предвидени повечко пари за инвитро. Поразрових и уви - пак колкото миналата година. Според мен даже са напред в графика  :(
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Не са спрели. А относно графика, винаги се обаждат на повече хора, отколкото е обявено на сайта им.




My first, my last, my everything!
Хайде, да се запиша и аз за да следя темата. Ние пуснахме документи на 24.10.2011 и сме с номер 14052. Вече сме одобрени :) Сега се почва с чаканетооооо......



здравейте момичета,загубих някъде темата за ин витро в Плевен,ако някоя знае нека ми изпрати темата.Успех на  всички момичета,които са в процедура или им предстои такава.Много бебета през новата година :bori_007: :bori_004:поръсвам ви с прашец :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
здравейте момичета,загубих някъде темата за ин витро в Плевен
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=28317.0
благодаря  :lol: :bighug:
Не са спрели. А относно графика, винаги се обаждат на повече хора, отколкото е обявено на сайта им.
Това е много добра новина :dance2:, значи имаме шанс по-рано да ни се обадят. Защото аз си ги смятам по техния график, а те доста са напреднали  :balk_46:
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Здравейте момичета,
вълнува ме някой знае ли колко време се чака за получаването на заповедтта - имам пред за получаване в центъра по хигиена?Мисля да пътувам с автобус до София и ми се иска да взема двупосочен билет,че е по-евтино, та се чудя....
моля ако някой има представа да пише :oops:
*
мисля че за 1-2 часа минават всички повикани.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Благодаря за инфото :D Така нещата са доста по-ясни.
Няма ли обаждания от днес.
 

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Номерцата вървят бързо, или на мен така ми се струва, имам чувството, че като гледам от края на януари до сега са се обадили на почти 1000 човека :D :dance2:дано все така да вървят...!
*
Последните няколко дена няма инфо за получилите и не мога да преценя! :?
/www.mamaibebe.com][/url]
Последните няколко дена няма инфо за получилите и не мога да преценя! :?
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43999.560
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
да,благодаря.Не съм се п записвал в другата тема и за това не ми излиза. :wink:Наистина бързо вървят номерата,което много ме радва,че и ние сме на ред! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
вървят, вървят спокойно, повече от добре. надхвърлени са дори 400 бр. на месец, както е по правилник :wink:
*
Тъй,тъй!!!Действайте смело!!!Правилника няма мкакво толкова да му спазвате!! :lol: :lol:Не виждам някой да се противи за "неспазването" на правилника!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
С риск да пусна поредния коментар от този вид,се чудя дали да се притеснявам,че са спрели да публикуват  тези на които са се обадили или просто не всички пишат тук  :(
*
tanyalv, разгледай по-горните отговори. Няма място за притеснение. Одобрените пишат тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43999.560
както е отразено в отговора на sugari75. В темата се пишат само одобрените номера, за да могат да се следят. Последният запис е за номер 11973 от 29.02.2012.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг