0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

благодаря ти аз я следя тази тема,извинявам се нетърпението ми явно е голямо  :oops:
 Момичета, извинявам се, че сигурно съм стотната дето ще зададе въпрос, на който е отговаряно, но ще си позволя да попитам още веднъж: Съпругът ми е с нова лична карта, трябва ли да представим копие от нея пред ФАР и това може ли да се случи в деня на получаване на заповедта или трябва да бъде по-рано? Още веднъж се извинявам, ако вече е коментиран въпроса.
Толкова ли е труден пътя към щастието?!?
*
И на двата въпроса - отговорът е Да.  :wink:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Момичета, до днес сутринта молбата ни беше на етап "ПРИЕТО ЗАЯВЛЕНИЕ".
Преди малко погледнах в сайта на фонда и...

15262
Дата на регистрация: 20.2.2012
Решение на Обществения съвет: Предстоящо разглеждане на обществен съвет


Много се зарадвах, явно бързо върви и разглеждането на молбите, освен обажданията за получаване на заповеди.
 

*
Тази сутрин хубава новина- одобрена съм 14974/19.01.2012 г. Остават още 10 месеца чакане. :D

[/url]
rtfrtf, благодаря ти!
Толкова ли е труден пътя към щастието?!?
*
Здравейте.Днес си взехме заповедта от д-р Лалев.Заповедите се раздават само от 9.00-12.00 часа с изключение на вторник на 11 етаж,стая №23.Ако имате сменени лични карти трябва да си носите ксерокопие на старата лична карта.Успех.


greisi
защо с изключение на вторник?
Уважаеми пациенти,

В съответствие с утвърдената с бюджета на страната за 2012 г. сума и допълнителните финансовите възможности от дарения, както и с Правилника за организацията на работата и дейността на Ц "ФАР" до 31.март.2012 г. да очакват повикване одобрените заявители със заявления до

12200 номер включително!

силно се надявам да добавят още поне 200 номера отгоре...
а днес на никой ли не са звъняли :(
*
Здравейте, искам да попитам как мога да разбера дали документите за фонда са приети.
Става въпрос за това, че на 08.03.2012г. мъжът ми занесе документите, за втори опит, в клиниката ,в която беше и първият и още нямам потвърждение от там.Предния път стана точно за 4 дни , а сега нещо много се проточи.
*
не разбрах, занесал ги е в клиниката и те ще ги подадат във Фонда или?
*
не разбрах, занесал ги е в клиниката и те ще ги подадат във Фонда или?
В клиниката поеха ангажимета те да ги подадат.
*
ами тогава попитай първо в клиниката, ако ти кажат че са ги подали, тогава звъниш във Фонда и искаш входящия номер :)
*
Ако от клиниката са ги внесли те получават входящ номер и те могат да ти го кажат.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Обадих се в клиниката и отговорът беше,че към понеделник- вторник/26-27/ ще ми се обадят за номера.
Здравейте! Включвам се хем да следя темата, хем и да попитам за някои неща. Долу -  горе ми се изясниха нещата от прочетеното и сега ще видим дали съм разбрала правилно.  :)
Ние сме с мъжки фактор. Ще кандидатстваме за първи опит. Е още не сме направили втората спермограма, това ще стане след повече от месец. Както и да е. Когато сме готови със спермограмата и консултацията с уролог, от клиниката предложиха те да ни изпратят документите, но с предупреждение, че ще минат още 2-3 месеца. Така или иначе ще чакаме, съгласихме се. От там ... когато документите са получени, входящия номер ще ни го даде док,а след месец, два ще разберем дали сме одобрени. И от там се почва чакането, нали? Мисълта ми е, не чакаш година и повече да разбереш дали си одобрен, а си чакаш заповедта. Решението го научаваш бързо. Така разбрах поне. Именно за това и пиша, да ме поправите ако греша. 
*
Да, одобрението е в рамките на 1-2м., проверява се на сайта на фонда по номер. За получаване на заповед се чака малко повее около 10-на м.
Да, одобрението е в рамките на 1-2м., проверява се на сайта на фонда по номер. За получаване на заповед се чака малко повее около 10-на м.
Благодаря ти!  :youwoman:
Хайде и аз с въпрос  :D и ние ще подаваме документи за фонда, но имаме само една спермограма, при прегледа д-р Кацаров е казал на мъжа ми, че вече не са необходими спермограми, ако имаш "становище" от доктор. Вярно ли е? Аз мислех, че ни трябват две спермограми + становище от доктор!  :ask:
*
трябват две спермограми с разлика мин. 1м. + становище от уролог.