0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #180 -: Януари 22, 2016, 01:25:28 am »
Ден 2 също успешен, въпреки че се сетих в късна доба. Изчаках мъжа ми да си легне и тогава.  :lol:

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #181 -: Януари 22, 2016, 12:47:37 pm »
Ден 5 - успешен. Само мен ли ме мъчат тия крака? Всичко друго ми е ок, ама тия крака ми изплезват езика  :lol:


Всеки миг е още един шанс...
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #182 -: Януари 22, 2016, 16:31:13 pm »
Ден 5 направен....Синеочка повече ме мъчат лицевите опори :lol:
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #183 -: Януари 22, 2016, 16:42:22 pm »
Добре че напомнихте, че е мини лудница вкъщи и щях да пропусна, но сега вече ден 5 е готов. Аз си спестявам доста около пълните коремни и краката. Правя опростен вариант - подобни упражнения имаше в един пилатес урок и знам как да станат по-лесни.



   La vita è bella
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #184 -: Януари 22, 2016, 16:52:11 pm »
При мен коремните преси много ме озорват.  :oops: А като си спомня някога как трябваше да правим по 100 за норматив. Изобщо представа си нямам как е ставало това.

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #185 -: Януари 22, 2016, 19:20:41 pm »
Ден 5 - успешен. Само мен ли ме мъчат тия крака? Всичко друго ми е ок, ама тия крака ми изплезват езика  :lol:

Аз като ги пускам, не мога да си задържа гърба на пода - цялото ми туловище се повдига. Ама, то и на йогата така ми се получаваше, та си знам, че там ми е куцо.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #186 -: Януари 23, 2016, 15:56:44 pm »
А,днес само аз ли тренирам? :) Както казва мъжа ми всичко друго ти се прави само не и да учиш :lol: признавам днес и мен ме озориха тези повдигания...
Блу,по-млади бяхме тогава :lol:
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #187 -: Януари 23, 2016, 16:00:59 pm »
Алекс, като си подпъхнеш дланите (опънати и насочени към пода) под дупето, става по-лесно за изпълнение това с краката. Не знам дали се приема за хитруване, ама без тази помощ на мен ми се разказва играта на кръст и гръб. Иначе ми е много забавно. Даже Ди ми брои вкъщи, докато се чекна :lol:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #188 -: Януари 23, 2016, 18:37:37 pm »
записвам се да следя темата, че време за фитнес не остава
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #189 -: Януари 23, 2016, 21:37:00 pm »
Ден 6 успешен. Малко закъснях, но бяхме на село и така и не можах да намеря местенце да се осамотя.

Тия крака ще ме уморят, трябва да измисля нещо, че почнах да издишам здраво.

Дописвам: Злате, късно видях какво си писала. Утре ще опитам, че като гледам как прогресиено се увеличават, ще трябва да ги правя краката на почивкк :lol:
« Последна редакция: Януари 23, 2016, 21:39:48 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #190 -: Януари 23, 2016, 23:44:45 pm »
Аз днес съм в почивка.  :lol:
Само не разбрах как се очаква от мен след мен да правя по 200 коремни преси. Сигурно ще ме търсите в реанимацията после.

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #191 -: Януари 24, 2016, 11:33:01 am »
Ден 7 - изпълнен. Нищо не помага с тия крака. Наложи се да правя 3-4 сек пауза между повдиганията, за да успея да ги докарам до 20.
 Утре следва втората почивка :)


Всеки миг е още един шанс...
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #192 -: Януари 24, 2016, 17:20:04 pm »
Оф, зор си е с повдиганията...с ръце под дупето е по-лесно,но пак е труднооо :lol:
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #193 -: Януари 25, 2016, 10:46:11 am »
Аз онзиден пропуснах, но ще го пиша почивка вместо днес, че от утре да съм редом с вас. Вчера ден 6, днес ден 7.

Аз повдиганията на краката ги правя по-лесни, като сгъвам в коленете.



   La vita è bella
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #194 -: Януари 25, 2016, 13:53:40 pm »
Сега ви видях, ще започна днес и ще карам малко след вас, но трябва да оправим тоя корем.Няма начин.Иначе ходя на народни танци два пъти в седмицата, голям кеф е а и е голямо натоварване, но само за долната част от тялото и корема остава изолиран.Та трябва да помисля за него.

Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #195 -: Януари 25, 2016, 14:25:02 pm »
Ето ме и мен, още една "кореместа". Преди никога не съм имала проблеми с корема, но след като родих близнаците първите седмици изглеждах, все едно в корема ми е останало още едно бебе. А иначе почти не бях качила по други части от тялото. Знаех, че трябват упражнения за корема, най-вече коремни преси. Но до този момент съм направила - нито една. Вече година и половина мина, а аз си имам отпуснато коремче, което не личи под широки дрехи, но иначе...лоша работа. Ще започна, може би от началото на други месец. Само бихте ли ми обяснили какви са тези кратки коремни преси и за какво повдигане на крака става въпрос в този едномесечен комплекс от упражнения.
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #196 -: Януари 25, 2016, 15:41:18 pm »
Хоуп, това е все едно половин коремна преса. Не се вдигаш до края. Виж на картинката какво е показано!
И аз вчера го писах дъждовен и почвам днес 5 ден.  :oops:

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #197 -: Януари 25, 2016, 15:47:17 pm »
 Хоупче, кратките коремни преси са съвсем леко повдигане на тялото от земята. Ако при пълните коремни правиш ъгъл от 90 гр, при кратките е на половина и дори по-малко.
Повдиганията на краката се правят като от напълно легнало положение с поставени плътно до тялото ръце, повдигаш краката , така че да образуват прав ъгъл.
Не знам дали успях да ги обясня съвсем ясно. Ама горе долу е това. Прилагам снимки на кратките преси и на вдигането на крака



Всеки миг е още един шанс...
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #198 -: Януари 25, 2016, 15:51:07 pm »
1 ден - готов.. майкоооо, коремните преси винаги са ми били проблем. Краката са ОК, но коремните  :? Ще видя докъде ще ми стигнат силите
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #199 -: Януари 25, 2016, 16:04:45 pm »
Бонболини, значи си от моята партия.  :lol: