0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #160 -: Януари 17, 2016, 12:32:25 pm »
Вени, ти всъщност си изглеждаш супер, то според мен даже имаш нужда от 3-4 кг да качиш :lol:
 Иначе ти си истински герой въртиш къща с мъж и 2 деца (едното от които бебе под годинка) и на всичкото отгоре си и студентка. То си е направо задължително хапването на шоколад по време на сесия.

Иначе аз открих едно 30-дневно спортно предизвикателство и от утре смятам да го започна.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Re: 90 дневна диета
« Отговор #161 -: Януари 17, 2016, 13:11:52 pm »
Ей, Синеочка, това и на мен ми хареса. Изглежда основно за корем, нали? Аз много обичам физически упражнения - не само за отслабване, ами така за тонус и здраве на тялото. Преди около година си зарязах заниманията и сега ми е много съвестно, понеже и настоящата ми работа е 90% "на столче". Едно такова ми е,...некомфортно. Иначе, диети не мога да пазя. Абсурд! Аз от нещо, което ми се хапва на момента, не мога да се лиша. Може би така си говоря, защото никога съм нямала проблеми с килограмите. Напротив, винаги съм била под нормалното тегло. Но сега съм добре. Доскоро бях 46 кг, сега съм около 48 кг (висока съм 164 см). Ама, малко стягане никак няма да ми е излишно :)
« Последна редакция: Януари 17, 2016, 13:16:04 pm от Zlateto ♡ »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Re: 90 дневна диета
« Отговор #162 -: Януари 17, 2016, 13:38:14 pm »
Злате,  точно за стегнат корем е, защото моят след раждането се прибра сравнително бързо, но е желиран  :lol: Това, което ми харесва в предизвикателството, че натоварването става плавно и имаш почивен ден :)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Re: 90 дневна диета
« Отговор #163 -: Януари 17, 2016, 14:33:08 pm »
Да, и на мен ми направи впечатление, че е някак балансирано. Давай да пробваме. В крайна сметка, по-лошо няма как да стане :lol:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Re: 90 дневна диета
« Отговор #164 -: Януари 17, 2016, 19:12:42 pm »
И аз съм фен за коремното предизвикателство, но ще пропусна пълните лицеви упори, че ми натоварват кръста. От утре ли почваме  :wink:



   La vita è bella
Re: Re: 90 дневна диета
« Отговор #165 -: Януари 17, 2016, 19:33:46 pm »
Хайде и аз се включвам,но и аз като Руми не знам дали ще се справя с лицевите опори  :lol:
*
Re: Re: 90 дневна диета
« Отговор #166 -: Януари 17, 2016, 19:37:50 pm »
Те не са лицеви опори, само се задържате в такъв стоеж, всеки ден различно време. То честно казано и аз не съм сигурна дали ще се справя с това, но ще опитам, та от утре СТАРТ :)


Всеки миг е още един шанс...
Re: Re: 90 дневна диета
« Отговор #167 -: Януари 17, 2016, 22:54:55 pm »
Тук и аз се включвам. Тези ги правихме на кенгу джъмпа и яко стягат корема.

Днес бутах танка (огроомна количка) през непочистен тротоар (един ще има в Монтреал и аз ще го намеря) и за 40 минути усетих как стегнах всеки мускул!!1

Синеочка, ти стари снимки гледаш душа, сега съм си пуфкава :)

[/url][/url]
*
Re: Re: 90 дневна диета
« Отговор #168 -: Януари 18, 2016, 10:59:48 am »
 Ден 1 - успешен. Явно съм доста схваната, защото и с малко се поозорих. Дано да издържа. Хубавото е, че при това предизвикателство нещата са плавни. По-късно ще яхна велоергометъра  8)

Днес ми е въглехидратен ден  - за обяд постни палачинки без плънка, вечеря - палачинки с мед. Днес мм е именик и ще имаме гости. Надявам се да не кривна от диетата, че при мен важи правилото без едно мога с рдно хич  :lol:


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Re: 90 дневна диета
« Отговор #169 -: Януари 18, 2016, 12:31:33 pm »
И аз съм фен за коремното предизвикателство, но ще пропусна пълните лицеви упори, че ми натоварват кръста. От утре ли почваме  :wink:

Ако лицевите опори ти натоварват кръста, значи не ги правиш правилно. При лицевите опори и дъската (plank) не кръстта държи тялото, а мускулите на корема, гърдите и ръцете. Цялата тежест трябва да се поеме от мускулите, а не от кръстта.
Същото е при клековете - мускулите на бедрата и дупето поемат клека, а не колената.
Re: Re: 90 дневна диета
« Отговор #170 -: Януари 18, 2016, 13:34:56 pm »
И при мен ден 1 е успешен чак се улях с пълните коремни,забравих,че само 5 трябва :lol:
Сия,е права
Синеочка,за един път като кривнеш не е толкоз проблем,да не е системно...
*
Re: Re: 90 дневна диета
« Отговор #171 -: Януари 18, 2016, 13:39:07 pm »
Благодаря за включването. Говоря аз наизуст, пък и грешки правя... Всъщност исках да кажа пълните коремни преси, не лицеви опори. Имам някакъв спомен някой да ми е казвал, че пълните коремни преси натоварват кръста, но и това може да не е така...

И аз съм готова с ден 1

Преместих този разговор в темата за коремните упражнения, че не е за темата за 90-дневната диета
« Последна редакция: Януари 18, 2016, 13:48:19 pm от rumyanau »



   La vita è bella
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #172 -: Януари 19, 2016, 10:34:48 am »
Ден 2 изпълнен :)



   La vita è bella
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #173 -: Януари 19, 2016, 12:13:51 pm »
 И аз съм готова с ден 2.  8)


Всеки миг е още един шанс...
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #174 -: Януари 19, 2016, 13:48:47 pm »
И аз :lol:
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #175 -: Януари 20, 2016, 10:27:11 am »
Ден 3 готов. Утре почивка
Аз много се забавлявам, момичета. Мотивацията ми расте с всеки изминал ден :)



   La vita è bella
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #176 -: Януари 20, 2016, 10:43:09 am »
Аз не съм се отчела, но действам. Отначало не вярвах, че е кой знае какво, но още след първия ден имам леки неразположения на мускулна треска в корема. Да и се невиди заседналата работа :x
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #177 -: Януари 20, 2016, 12:51:53 pm »
Ден 3 успешно приключен. От ден на ден се чувствам все по-добре. Нямам търпения да видя крайните резултати.
Вчера изрових от някъде едно предизвикателство за стегнато дупе, та след коремното викам да почваме дупето, че да сме стегнати гаджета на плажа лятото  8)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #178 -: Януари 20, 2016, 13:56:05 pm »
Може ли и аз да се присъединя към вас?
За мен днес беше ден 1.

Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #179 -: Януари 20, 2016, 18:25:28 pm »
Може Блу :) и аз приключих с ден 3