0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #60 -: Юни 30, 2011, 00:20:27 am »
 osi_16
Пот се лее, но повече от минута не издържам  :lol:

Не зная дали в тази тема е удачно да попитам, но какво Ви е мнението за тези хранителни добавки
http://spacode.mymall.bg/products/%D0%A5%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%86%D0%B5%D0%BB%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%82.html#

http://www.freelifeworld.eu/shop/linaea-p-5.html?zenid=1fd3a1295389a4dce5cfee0999bf57a2
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #61 -: Юни 30, 2011, 00:34:38 am »
Имам сериозно предубеждение към хранителните добавки, откакто получих болки в черния дроб при прием на една от тях. Май някакъв fat burner беше. В момента, в който го спрях, болките изчезнаха.

Зтова те съветвам, ако искаш да се отървеш от целулита - храни се правилно, пий много вода, движи се и не си давай парите за добавки. Мнението ми, разбира се е не е професионално, а изградено само от личен опит.

За мазилата пък да не отварям темата, че козметичната индустрия бая е спечелила от такива като мен  :lol:
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #62 -: Юни 30, 2011, 10:46:43 am »
Зтова те съветвам, ако искаш да се отървеш от целулита - храни се правилно, пий много вода, движи се и не си давай парите за добавки. Мнението ми, разбира се е не е професионално, а изградено само от личен опит.

За мазилата пък да не отварям темата, че козметичната индустрия бая е спечелила от такива като мен  :lol:

Храня се правилно от години, спортувам по малко когато имам възможност да оставя малката, пия много вода, а за мазилата няма да казвам  :lol: Явно е нужно повечко време от колкото си мислих след раждането. Цял живот съм спортувала и не знаех какво е това целулит, но сега...
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #63 -: Ноември 28, 2011, 18:22:48 pm »
Здравейте, незнам дали тук ще бъде забелязано моето питане, но видях темата и имам подобен проблем.
След раждането много се радвах че не съм качила много и бързо ще вляза във форма, но сега след няколко месеца имам чувство че дори качвам още. Започнах да ходя от време на време на фитнес и забелязах че всъщност корема ми е огромен  8O Чудя се от начало ли е било така и покрай бебето нямам време да се огледам или наистина съм качила- все пак не се движа толкова колкото преди - разходките ни са кратки и не са достатъчни да сваля. Но така или иначе само с фитнес няма да стане, въпреки че правя коремни преси всеки ден, трябва ми и друго което да има ефект върху корема. Целулита също ми е бонус от бременността, но корема направо ме отчайва, може би и газове и течност задържам - знам ли. Някой има ли идея как да му повлияя, склонна съм и на фат бърнър  :?
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #64 -: Ноември 28, 2011, 18:31:53 pm »
Сами, и аз съм на същото дередже  :lol:. Свалих всичко веднага след раждането, остана ми само да се постегна. Но като спрях да кърмя преди 2-3 седмици, започнах да качвам килограми  :oops:. Открадвам по половин час на ден за спортуване /което не съм спирала и през цялата бременност/. Но на тия продукти нямам вяра, ще разчитам на себе си.
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #65 -: Ноември 29, 2011, 22:31:06 pm »
ох Еле, да ти кажа вече нямам вяра само на себе си - годинките си казват думата, а и вече има толкова препарати, все се надявам някои от тях да са ефикасни и без странични ефекти. Естествено това само при положение, че се движиш, но поне засилва ефекта. Аз май само с фитнес само веднъж седмично и по някоя коремна преса на ден няма да стане..
Някой да е свалил коремчето с определена диета?
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #66 -: Ноември 29, 2011, 22:42:56 pm »
Не се поддавай на есенните настроения  :D! Това е сезонът, в който организмът понатрупва някое и друго килце за зимата, в същото време настроението и тонусът ни се занижават... Тия приказки често си ги напомням, понеже и аз залитам в крайности по това време на годината  :wink:.
Имам много приятелки, които прекарват свободното си време в експерименти с различни медикаменти и продължават да си ходят в незадоволителна /за тях самите/ форма. Досега аз лично не съм видяла "нещото", което е направило някого слаб извън дежурните балансирана диета и подходяща физическа активност.
Максимумът, който съм сваляла, е 25 кг преди 8 години, които и до днес поддържам /е, в момента с +2 кг  :oops:/. Постигнах ги с консумирането на сурова храна.
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #67 -: Декември 01, 2011, 14:34:37 pm »
Момичета, аз имах същия проблем. През бременността качих към 25 кг, след раждането свалих десетина, но повече не успях. Коремчето най-много ме дразнеше(другото отзад поне не ми е пред очите :D). Преди 20 дни започнах 90-дневната диета и първо коремчето изчезна. Чувствам се отлично и съм свалила 4-5 кг вече. Все още кърмя и нямам проблем, кърма бол.
Не пия никакви добавки, фитнеса ми е с Йоана :D
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #68 -: Декември 01, 2011, 22:24:55 pm »
Звучи обнадеждаващо, Крем. Успех в следващите 70 дни, леле ти си герой  :) А Елле -25кг  8O
Всъщност проблемът ми е че въобще незнам какво е диета, ако не броим целебния глад, на които преди години бях поддръжник. Винаги съм имала обаче малко коремче, но сега ми изглежда много отпуснато, а имам да сваля само 3-4кг.. Изглежда лесно, а не е и почти нито един панталон не ми става. Та знам че има разни чайове, хранителни добавки, но никога не съм се интересувала до сега.
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #69 -: Декември 01, 2011, 22:44:38 pm »
И аз съм в същото положение като сами. Всичките 3-4 кила са ми на корема и нямат махане.

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #70 -: Декември 01, 2011, 23:30:32 pm »
А моите са... между краката  :lol:, където първо поникват винаги  :D. Яхнала съм колелото и съм твърдо решена да ги разкарам.

Нищо хубаво не съм чувала и чела за чайовете и добавките... Не мога да те посъветвам на тази тема.
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #71 -: Февруари 13, 2012, 21:15:40 pm »
Момичета и мен коремът най-много ме мъчи ...
Много ме мързи да правя упражнения... Толкова е скучно и мъчително. :cry:
Ходих на танци (народни) около 2 години, но и те не помагат.
Единственото, което ми е помогнало до момента е една комбинация от билкови чайове.
Ходих в кабинет по ирисова диагностика и там ми изписаха този чай, който те смесват и предлагат -  казваше се жлъчогон. За времето за което го пих (1-2 месеца, докато свърши количеството) и месеци след това (поне 4-5) коремът ми направо го нямаше. Чувствах си го толкова пречистен от всякакви гадости. След известно време пак се появи.
Сега се чудя дали пак да не посетя кабинета.

Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #72 -: Февруари 22, 2012, 12:05:45 pm »
за съжаление и аз имам нужда от някоя диета....колкото и да ми изпиват силите децата и да нямам време за храна, явно това никак не ми помага...след изписване бях свалила само 2кг.....а имам още 8-10кг да сваля :?

на 12.02 почнах 90 диета и за 1 седмица 1кг смъкнах, много добре ми понася и се чуствам страхотно, единствено не ми харесва, че намалява обиколката на дупето и краката, но пояса не мърда за сега  :?, а той най-ме дразни... :D
имах огромен корем и сега остана една висяща торба... :?
дано да я махна с тази диета и коремни преси... :wink:
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #73 -: Февруари 22, 2012, 12:15:36 pm »
Здравейте да се присъединя с борещите се да махнат някое друго килце и коремче.
 Аз качих с времето доста килца не само от бременноста от 47-48кг. финално след раждането бех 72кг.
 Понеже диета немога да пазяяяя ( пусто обичам да си хапвам вкусотийкии  :oops: ) започнах да тренирам ( аеробика,тае бо,и още няколко подобни спорта ) през ден ходя за по 2 часа.Вече два месеца ходя плътно ефекта е че свалих до сега 6 килограма без да се лишавам от шоколадче или кифличка.Сега са налице още 16 килограма да сваля .Корема ми се смали значително ,повече от половината.
 Желая успех на всички ви.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #74 -: Февруари 22, 2012, 14:55:18 pm »
Ох, айде и аз да се включа.
Качих много малко през бременността - само на корем(а и той не беше голям), носих си дънките до 5 месец. Обачее, след като родих, яж за да имаш кърма, хапни от тук, хапни от там , по едно време бях като на режима на бебето - през 3 часа.Ама резултата беше само по-голям гъз и корем, все едно съм бременна в 4 месец :balk_145:
А няма и по-мързелив човек от мен, диети не мога да спазвам, но съм решила да се стегна вече, че лятото ще дойде, на море вероятно ще се ходи, и ще ме е срам да се покажа.
А бях такова секси парче   :oops: :oops: :balk_95: :balk_96: :balk_100:

 :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Февруари 22, 2012, 14:59:27 pm от ivanita »


*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #75 -: Февруари 22, 2012, 22:18:04 pm »
Хехе..  Иванитка, то и аз не бях за изхвърляне, ама сега тоя корем не мога да го понасям. Килограмите ги свалих, даже съм -2 от преди да забременея, но тая торбичка отпред незнам дали ще я прибера. От два месеца ходя на фитнес х4-5 пъти в седмицата. Целулита го преборих, ама корема ще ми е голям зор  :?
Маринка и аз съм доволна от 90 дневната, не се ограничавах, а същевременно свалях  :D
... И се надявам днес да ти е въглехидратния ден, та да си хапнеш от тортата  :lol:
С пожелание усмивката никога не слиза от лицето ти  :happy_birthday_1:
« Последна редакция: Февруари 22, 2012, 22:24:56 pm от ileini »
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #76 -: Февруари 22, 2012, 22:46:15 pm »
Освен и аз да започна тая пуста 90-на, ама нито готвя, нито пазарувам и ям веднага щом огладнея първото, което зърна та сигурно ще се озоря. Аз съм корифей на диетите и фитнеса до сега съм имала не помня точно колко дебели и слаби периоди, забелязах, че най-добре свалям със спорт.
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #77 -: Февруари 23, 2012, 10:33:29 am »
ileini..хааааа..хааа, точно въглехидратния ми беше деня  :lol: :lol:
до тортата не стигнах....ама други тестени работо ублажих  :D, ама гледам не ми се отрази на кантара, даже със всеки ден гледам как се смалявам лека по лека, ама яко коремни преси правя и виждам резултат  :wink: и това е хубаво, че не я осещам диетата, ям си всичко без проблем  :D

Мънки...кога имаш време за спорт или ти с Майки ходиш на тренировки  :lol: :lol:

Иначе и аз бях секси слабо парче  :lol:....и сега много ме тровят тези кг  :?, а   сега искам да бъда  една секси мама  :wink: :lol:
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #78 -: Февруари 23, 2012, 10:45:24 am »
Маригри,крада си време иначе няма да имам.Мъжа като си дойде от бач поема детето той а аз изчезвам на тренировка и така.......няма друг варянт,но така като чета май ще почна редом със спорта и тази диета ...някой може ли да я даде?!
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #79 -: Февруари 23, 2012, 10:59:49 am »
И аз я искам тази диета  :)