0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #120 -: Януари 06, 2015, 12:09:16 pm »
упражненията за гръб тренират и корема - гребането с гирички, набиране на лост или маса,  ренегатско гребане -  чудесно за гръб, ръце и  корем едновременно

подскоци на въже и всякакви видове скачане тренира корема

и най-важно е храненето да е разумно, иначе нищо по-горе не помага
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #121 -: Януари 06, 2015, 13:05:11 pm »
Според мен каквото и да искаш да стегнеш си трябват цялостни тренировки. Диета аз мисля 90 ДД или някакъв режим по-дълготраен. За 1-2 седмици диета колкото и да се свалят, ще се върнат бързо.
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #122 -: Януари 06, 2015, 14:03:49 pm »
А за корем и паласки какво упражнения :)
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #123 -: Януари 06, 2015, 14:33:37 pm »
За паласки - глад майка  :lol:
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #124 -: Януари 06, 2015, 14:59:39 pm »
Мои колеги и приятели ходиха при ето този диетолог и постигнаха не само невероятен успех с килограмите, но и някак започнаха да се хранят по-здравословно. Особено единият ми колега отслабна с 30 кг и по-важното не си ги върна. Днес, защото ровя за подаръци и видях, че е издал книга.
Ипократис
Даже сигурно ще си я взема. Не защото имам нужда от отслабване, а защото ми е интересно какви препоръки има към храненето.
 
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #125 -: Януари 06, 2015, 15:02:54 pm »
За паласки - глад майка  :lol:

 :lol: :lol: :lol:

фондю със сирена и вино, после шоколадов мус с вино  :), за аператив уиски с мляко  :lol:
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #126 -: Януари 06, 2015, 15:06:50 pm »
Тара, смятам 3м да съм режимна, не пиши такива неща повече  :lol: :lol: :lol:
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #127 -: Януари 06, 2015, 16:09:04 pm »
М-и то много хубаво това с глада ама пусто кърмя още :lol:...инак много е ефикасно гладуването на Ковачева чай с ябълки,първите два дни мислех,че ще умра :lol: виеше ми се свят и ми притъмняваше,но след това свикнах и успях да изкарам така 12 дни после се захраних както тя бе описала и нямаше никакъв йо-йо ефект..а бе най си е хубаво фитнес и горещо препоръчвам спининга за топене на мазнинки ама с това бебе никакъв шанс нямам :lol: инак добре,че ходих редовно преди да забременея та не се освиних много като първия път :lol:
« Последна редакция: Януари 06, 2015, 16:13:58 pm от Алекс 77 »
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #128 -: Януари 06, 2015, 16:12:16 pm »
Аз тоя глад не мога да го преживея, почти съм убедена, не съм 100 кила и не меля денонощно, но пропусна ли ядене направо треперя, та ще карам на 90ДД, тя е подходяща и за кърмачки между другото.
Шегувах се за глада де  :D
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #129 -: Януари 06, 2015, 16:17:37 pm »
М-и и аз така си мислех принципно не си падам по диетите щото съм нямала нужда бях солидарна с мъжо и за туй...но щом 90 дневната става и за кърмачки ще взема да я почна и мъжо ще го накарам,че пак се е изтървал покрай бремеността ми :lol:
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #130 -: Януари 06, 2015, 18:04:01 pm »
Има книжка, сигурно ще я намериш в нета за изтегляне, също и доста информация, блогове, сайтове с рецепти. За кърмачките само съм запомнила, че не правят водни дни ( аз по принцип не смятам, че мога да изкарам ден на вода де :) ). Хубаво е ако и двамата сте на диета, защото няма да готвиш за всеки ядене. Аз ще видя как ще комбинирам готвенето, че да не ги ограничавам в моето меню.
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #131 -: Януари 06, 2015, 23:57:19 pm »
За паласки - глад майка  :lol:

 :lol: :lol: :lol:

фондю със сирена и вино, после шоколадов мус с вино  :), за аператив уиски с мляко  :lol:

Хахаха! Ако се отслабва от това, нареждам се първа на опашката за диета.  :lol:

Балансирано хранене и движение, но не каране на колело. Целенасочени упражнения за корема. Моят диетолог твърди, че всекидневните упражнения от по 5 минути стигат. Сега ще дам линк към едно клипче в ютюб. В началото си викам "ей, че леснички" и да видиш ти после коремна треска.  :lol:

https://m.youtube.com/watch?v=pUjutJbPJyg
« Последна редакция: Януари 07, 2015, 00:00:48 am от blue_sky »

Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #132 -: Януари 07, 2015, 09:45:33 am »
Блу,тези упражнения са от каланетиката....много са добри :)
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #133 -: Януари 07, 2015, 14:58:17 pm »
За паласки - глад майка  :lol:

 :lol: :lol: :lol:

фондю със сирена и вино, после шоколадов мус с вино  :), за аператив уиски с мляко  :lol:

Хахаха! Ако се отслабва от това, нареждам се първа на опашката за диета.  :lol:

Балансирано хранене и движение, но не каране на колело. Целенасочени упражнения за корема. Моят диетолог твърди, че всекидневните упражнения от по 5 минути стигат. Сега ще дам линк към едно клипче в ютюб. В началото си викам "ей, че леснички" и да видиш ти после коремна треска.  :lol:

https://m.youtube.com/watch?v=pUjutJbPJyg

Понеже с немския съм на Вие, какво се прави в първото  15-секундно? А след второто 15-сек. наистина е "лесно"  :lol: Ще ги пробвам утре.
 На мен винаги ми е бил слаб гърба и като цяло само лицевите опори са ми трудни и водят до мускулна треска, мускул имам, но трябва да изчистя мазнините.
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #134 -: Януари 07, 2015, 16:38:30 pm »
М-и, то всичко го показват. Няма нужда да знаеш език. Единствено, където имат почивка, но и там съм сигурна, че ще го разбереш.  :lol:

Ако ви се видят много лесни, да ви пусна друга?  :wink:

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #135 -: Януари 07, 2015, 18:47:17 pm »
Има книжка, сигурно ще я намериш в нета за изтегляне, също и доста информация, блогове, сайтове с рецепти. За кърмачките само съм запомнила, че не правят водни дни ( аз по принцип не смятам, че мога да изкарам ден на вода де :) ). Хубаво е ако и двамата сте на диета, защото няма да готвиш за всеки ядене. Аз ще видя как ще комбинирам готвенето, че да не ги ограничавам в моето меню.

Изкарват се водните дни, само малко повечко инат трябва  :lol:. Аз съм писала и преди, успях да отслабна с този режим и най-хубавото е, че се свалят обиколки, чувствително. Скоро може да започна отново, защото съм качила 2-3кг и то само на корем и паласки  :?
     
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #136 -: Януари 08, 2015, 08:29:17 am »
Блу, това в първото упражнение за време не го разбрах просто.

Дани, ако са само 2-3кг защо не опиташ с Японска диета(само 2 седмици, лесна за спазване и също не се връщат килограми или поне аз в следващите 2г. не ги върнах). Аз съм била седмица на нея като спрях да пуша, просто с цел да не кача, а то взех, че и свалих  :lol: тогава нямах нужда, но при предни спирания съм качвала до 10кг.
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #137 -: Януари 08, 2015, 10:46:43 am »
м-и, истината е, че самото започване на какъвто и да е режим ми е много трудно  :lol:. Като приключат зимните празници и трапези ще се взема в ръце. Говорихме си с мъжа ми преди дни, че е добре да ходим на фитнес, семейно. Той никога не е изглеждал дебел, защото е почти 2 метра, но сега се е пооформил и само си гледа профила в огледалото  :lol:
     
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #138 -: Януари 08, 2015, 11:58:50 am »
Ами, сигурно и с фитнес ще се получи или поне ще се изчистят мазнините :) Режимите са хубаво нещо за хора не-свикнали да се ограничават, аз до преди бременността не съм имала проблеми, но...
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #139 -: Януари 10, 2015, 10:54:01 am »
Аз като корифей в диетите  :D ще ви кажа едно нещо изпробвано за корем - глад, глад и спорт до откат хаххаа. В началото кардио тренировки, след това силови. Тренирала съм боди бласт, бокс, фетбърнинг клас, но трябва постоянство един месец прекъсване и отново си на изходна позиция.