0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #200 -: Януари 25, 2016, 16:27:19 pm »
Леле тия цели коремни преси едва ги направих.Едно време правех над 100 без проблем, сега 5 ме изпотиха.Иначе тия с краката са ми лесни.Вече знам коя група мускули съм, тренирала последните 2 години.

Бонболини ние двете ще вървим заедно, ще се подкрепяме :)

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #201 -: Януари 26, 2016, 11:19:20 am »
Ден 9 - готов. Почти дадох фира. Краката направих благодарение на 3-4 сек пауза между всяко повдигане, днес и лицевите опори ме озориха. Става все по-натоварващо, но ни е много забавно, а и усещам как с всеки изминал ден съм все по-издражлива.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #202 -: Януари 26, 2016, 11:49:46 am »
Ден 2 - коремните - зооооооор, краката ОК /Блу, от твоята партия съм :lol: /, а секундите на лицевата - 9,10,11 и 12 ги изброих твърде бързо /като за 1/  :oops:, но много ми дойде  :oops: Сега си усещам напрегнати горната част на коремната област.
Маги, с тебе сме...  :wink:
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #203 -: Януари 26, 2016, 15:01:13 pm »
Ден 9 готов. При това с допълнително усложнение от пълзящо бебе върху мен, под мен, в косата ми :) Мда, трудничко става. Може би ще трябва да разбия големите бройки на няколко по-кратки серии...

Добре дошли на новите ентусиасти :) Маги, и аз ходя на народни танци - трябва да се видим някоя вечер в София или Плевен и да тропнем хорце :)



   La vita è bella
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #204 -: Януари 26, 2016, 19:25:11 pm »


И аз действам бавно и славно :). Да си кажа, че не спазвам почивните дни. В смисъл, нямам такива. Вместо почивен ден, правя бройката на упражненията от предходния ден :lol:

При това с допълнително усложнение от пълзящо бебе върху мен, под мен, в косата ми :)

Руми, при мен е така, ама с котето :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #205 -: Януари 26, 2016, 19:56:08 pm »
Тъй, ден две е готов.Зор братче, закърняла съм.Вчера Моника реши да ми помага, днес котката се качи върху мен.Веселба.

Руми, задължително ще потропаме заедно :) Аз съм много начинаеща три месеца ходя само, но мога да кажа, че са ми много добър тонус.

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #206 -: Януари 27, 2016, 01:49:37 am »
И от мен запис. Ден 6 - успешен, но не се виждам как ще се докарам до края. Сега под душа и заслужен сън.  :wink:

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #207 -: Януари 27, 2016, 13:06:14 pm »
 Приключих с ден 10. За малко да проваля лицевата опора, че котката ми скочи на гърба на 30 сек. Ама успях де! Все по-трудно става. Днес и коремните ме озориха.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #208 -: Януари 27, 2016, 14:22:25 pm »
Аз днес ще се въздържа, защото съм с температура.

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #209 -: Януари 27, 2016, 15:46:59 pm »
Днешния ден го оправих.Може би скоро ще почна по-лесно да правя целите кормени преси.А дано!

*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #210 -: Януари 27, 2016, 15:52:52 pm »
Ден 10 готов. Нещо много взеха да се увеличават целите коремни. И аз хич не ги харесвам...



   La vita è bella
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #211 -: Януари 27, 2016, 15:56:34 pm »
Привет и от мен :)все по-трудно става  :lol:,вчера пропуснах,че бях на изпит,но днес съм на линия...
Блу,бързо оздравявай :)
Хайде да ви поглезя малко все пак успешно приключих сесията :)
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #212 -: Януари 27, 2016, 18:13:04 pm »
Ден 3 - готов  :P
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #213 -: Януари 27, 2016, 19:18:49 pm »
Ден 10 е зад гърба ми :)

Блу, бързичко да оздравяваш.
Алексче, Честити ти взети изпити и приятна заслужена почивка.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #214 -: Януари 28, 2016, 15:02:26 pm »
Ден 11 - успешен! Машина съм. Хахах , дано скоро не ми се повреди някой чарк.
 Блу, да се оправяш бързо и да се завърнеш в редицата на лепящите плочки ;)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #215 -: Януари 28, 2016, 16:35:42 pm »
Ето още една машина :) Ден 11 готов. Утре заслужена почивка



   La vita è bella
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #216 -: Януари 28, 2016, 16:44:38 pm »
Аз днес съм почивка.Имам въпрос, лицевите и целите коремни натоварват ли ви кръста, или само мен почна да ме боли?

Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #217 -: Януари 28, 2016, 17:45:14 pm »
И аз съм една машина :lol: ден 11 готов ей,голям зор :lol:
Маги,не правиш нещо както трябва,не би трябвало да те боли и мен в началото ме болеше при лицевите сега не..
*
Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #218 -: Януари 28, 2016, 22:46:28 pm »
Алекс, честито успешно завършване на сесията!
Ние май сме вкъщи 3 броя със стрептококова ангина, засега само синът ми държи фронта. Та май няма да се завърна скоро при вас, но обещавам да го направя, когато оздравея. Дотогава - успешни упражнения!
Затова пък мога да пусна тема "Гладолечение с вода и чай".  :lol: Просто нищо не ми се яде в момента.

Re: Диета и упражнения за корем?
« Отговор #219 -: Януари 29, 2016, 17:27:34 pm »
5 ден - готов..  :?