0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: 90 дневна диета
« Отговор #140 -: Януари 10, 2016, 15:48:00 pm »
Докато кърмите никакви диети,е това не значи да се тъпчете безразборно :lol: всичко ще си дойде на мястото имайте търпение знам,че е трудно,но това е положението...след като спрях кърменето пробвах някаква диета "японско чудо" ако не се лъжа ами 4 кг.за две седмици,нищо и половина...попаднах на реклама по бг радио за режими от Ипократис влязох в сайта му и си поръчах такъв...изкарах три месеца и резултата е налице :lol: само дето съм ненаситна и искам още да смъквам сега съм 60кг.искам поне 56 да съм при все,че всички смятат,че ще е прекалено...истината е,че имам нужда от стягане,а време за фитнес хич нямам с това учене...
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #141 -: Януари 10, 2016, 15:50:40 pm »
Нелка, моите кг от бременността оставих в болницата, но тези гадни 10-на от преди това не се махат и това си е. Коремчето ми бързо се прибра, за около 2-3 седмици, но за съжаление е жилирано. Има време обаче да го стегна :)



Всеки миг е още един шанс...
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #142 -: Януари 10, 2016, 16:54:41 pm »
Коремът има нужда от време да се прибере. Ако толкова държите, някъде бях пускала упражнения за корем по 5 минути на ден. Да ги потърся ли?

Синеочка, когато намериш време, можеш да започнеш пак да спортуваш. Няма нищо лошо. Явно организмът ти е свикнал. При добра организация и желание има начини.

Но моля ви, без глад с такива малки бебета, за да се напъхате в абитуриентските си рокли. 

Всеки път, когато се прибера в България, ми прави впечатление, че повечето жени много се поддържат, а мъжете са ужасно запуснати. В Германия голяма част от жените не си обръщат внимание. Освен това, тук са им други размерите и много често успявам да се напъхам в М, докато в България (ако изобщо си купувам блуза или пуловер), ще ми трябва минимум ХL.

Re: 90 дневна диета
« Отговор #143 -: Януари 11, 2016, 06:23:58 am »
Аз пробвах 90 дневната и кърмата намаля рязко. Сега закрепих 63кг, искам пак 57 кг., но няма да е преди да спра кърменето.
А и спрях да искам да съм супер кльощава, както беше в България. не знам, обществото ли, мнението, че една майка трябва да е 100% по всяко време иначе е повлекана и мързелана...както и да е, тук се чувствам по-добре, пак влизам в М, но не са ми широки, както в Бг.
[/url][/url]
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #144 -: Януари 11, 2016, 10:42:22 am »
 Това за кльощавите стандарти тук в бг и аз не го разбирам. Аз просто искам да си вляза в нормалното здравословно тегло, защото в момента съм 10 кг над него. Докарах се до излишните кг след аборта ми през ноември 2013, когато загубих всякакво желание за излизане, разходки и спорт и започнах да си похапвам обилно количество шоколад вечер преди лягане.
Та сега целта ми е просто да се чувствам добре в кожата си и най-вече да бъда здрава.

На мен винаги ми е било интересно как размер М в Англия да речем ми е леко широк и същият размер тук, в който се пукам по шевовете. Явно за в чужбина си изглеждам добре, а тук съм добре оформена косатка с тенденции да стана кит :lol:


И за да не е съвсем спам днес съм на плодчета - ябълки, портокали, банан и нар. Приготвила съм си 1,5 чай от джинджифил :)

Ей..няма ли някоя мацка да се присъедини към мен за компания?



Всеки миг е още един шанс...
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #145 -: Януари 11, 2016, 11:13:03 am »
Не те съветвам да правиш чисти плодови дни докато кърмиш, щом така или иначе си решила да спазваш 90 дневната диета. Помня, че в бгмама имаше доста съвети за кърмачки по време на 90 ДД. Погледни ги и не гладувай.
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #146 -: Януари 11, 2016, 11:23:16 am »
Не те съветвам да правиш чисти плодови дни докато кърмиш, щом така или иначе си решила да спазваш 90 дневната диета. Помня, че в бгмама имаше доста съвети за кърмачки по време на 90 ДД. Погледни ги и не гладувай.
Сия, аз не кърмя. За съжаление изгубих битката с кърменето преди месец. Иначе не бих си позволила да се подлагам на каквито и да било диети. Моя позната беше на 90-дневната докато кърмеше и рязко ѝ намяла кърмата.


Всеки миг е още един шанс...
Re: 90 дневна диета
« Отговор #147 -: Януари 11, 2016, 16:16:27 pm »
Диета и кърмене са 2 самоизключващи се понятия, особено пък 90 дневна!!! за да ви успокоя, при мен кърменето страшно много помогна да се възстановя по-бързо след второто раждане. бях наддала почти 20 килограма, след раждането ми бяха останали 10. (преди забременяване 51, след раждане 61). Интензивното кърмене, балансираното хранене -никога не съм яла повече от обикновено, просто внимавах да ям качествено, вероятно активния ми режим -малко сън, много работа и след втория месец започнах тренировки, а след 4 интензивни таклива 4-5 пъти седмично и резултатът беше налице. Само за 2 месеца интензивни тренировки, стигнах до 54 килограма. Моят съвет е да наблегнете на тренировките, а не на диетите. Успех.
<br />[link=http:
Re: 90 дневна диета
« Отговор #148 -: Януари 12, 2016, 06:48:36 am »
Виж сега, айде без диета и ще те придружа в един здравословен режим.
като за начало да разделим храните на групи и след 12 да не ядем нищо въглехидратно. За вечеря по възможност протеин.

ако си съгласна за нерестриктивен режим+упражнения напролет ще го правим заедно.
[/url][/url]
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #149 -: Януари 12, 2016, 11:12:18 am »
Вени, ако офертата е за мен съм съгласна :)

Вчера изкарах изключително лек плодов ден, не съм се теглила още. Реших, за да не вися на кантара през 5 мин да се претеглям след воден ден.


Всеки миг е още един шанс...
Re: 90 дневна диета
« Отговор #150 -: Януари 17, 2016, 03:50:30 am »
Никак  не ми върви шЪ знайш :( с това учене по нощите, ако не е шоколада и кафето съм жива заспала пред лекциите :(
[/url][/url]
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #151 -: Януари 18, 2016, 13:46:35 pm »
Момичета, разговорът за предизвикателството за стягане на корема от Синеочка е преместен в съседната тема за коремни упражнения. Заповядайте там да споделяме как се справяме :)

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43093.msg1122460#msg1122460



   La vita è bella
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #152 -: Януари 18, 2016, 14:23:43 pm »
Руми, чудесна идея за преместването на постовете в другата темичка :)

Аз да помрънкам! Омммм омммм, месото не ме изкушава, месото не ме изкушава! Омммм оммм  :lol:


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #153 -: Януари 22, 2016, 21:09:23 pm »
Понеже неделя е подходяща за лунната диета, чудех се дали не мога да разменя белтъчен и плодов ден. Утре ми се пада плодов, но си мисля да го направя в неделя, така с един куршум 2 заека. А утре ще направя белтъчен. Нали не е много голямо прегрешение? А в понеделник преодължавам с бобов.

 Ако има желаещи за лунната диета в неделя ще се радвам да си правим компания :)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #154 -: Февруари 02, 2016, 09:01:38 am »
 След първия воден ден съм - 6 кг. Доволна съм, повече е от очакваното. Имам желание да сваля още толкова до края на врътката, но да видим :)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #155 -: Февруари 02, 2016, 09:37:34 am »
Вероятно ще ги свалиш  :D. Мисля, че съм писала и преди в тази тема - аз свалих 12кг, но намалих много сериозно обиколките. Нашето семейство от вчера също е на този режим. Аз имам нужда да сваля 3-4кг и мога да го постигна и без тази диета, но мъжа ми трябва да свали 10кг и съм съпричастна  :lol:.
     
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #156 -: Февруари 04, 2016, 19:15:30 pm »
Момичета, акъл не мога да дам по самата тема, ама на ви нещо за смях по въпроса: https://www.facebook.com/classicbgmovies/videos/713700312078508/  Пък и от смях се изразходвали калории казват и недейте да пасете борчета в парка моля!  :lol: :lol: :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: 90 дневна диета
« Отговор #157 -: Февруари 05, 2016, 09:17:25 am »
А, е те така отслабвам и аз  :lol:

Уникална е тази Стоянка Мутафова! Добре се посмях :)
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #158 -: Февруари 05, 2016, 15:19:23 pm »
За влюбването най ми хареса. Ами, така, де! Как да отслабне жената, като се е влюбила в готвач?!

Re: 90 дневна диета
« Отговор #159 -: Април 24, 2018, 11:17:27 am »
Аз два пъти съм я карала последователно 90 дневната диета и мога да кажа, че имаше голям резултат. Аз свалих 7 кг, а мъжа ми близо 15 кг. за тези 6 месеца. Доре след като свърши, той искаше да продължаваме да се храним разделно, защото беше свикнал вече :D