0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #320 -: Януари 20, 2012, 19:50:05 pm »
Ау Анук прекрасен е! Това е любимата ми порода кучета  :lol:

Ето ни и нас  :P
« Последна редакция: Януари 20, 2012, 19:55:40 pm от krasavicata »


Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #321 -: Януари 20, 2012, 21:26:07 pm »
 :D как седи увита :)))
това са Хектор и Анук имаме и ново попълнение Дара
църна маца на колко 3-4 месеца прибрана от улиците на едно село
ама пусто чисто черно и едва се снима :)
скоро ще я покажа и нея
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #322 -: Януари 24, 2012, 10:36:22 am »
Разкошни са и кучетата и писаните  :)
Скоро и аз ще кача малко снимки. То като излезем с кучето и не ни е до фото.  :lol:
Докато се преборим с мецан Гризли  да му сложим кайшката, да ни изстреля до вратата и все пак да се опитаме да направим нещо като разходка, освен да ни мята от храст на храст и то енергията ни се изчерпа  :lol:. И все фотото замира  :) Иначе вече поне не хапе на игра..
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #323 -: Януари 24, 2012, 20:48:31 pm »
Грозна котка си гледа сериала...по-точно слуша :)




Пък миналата седмица - прибираме се една вечер и - Радка я няма! А тя винаги ни посреща на вратата. Моят мъж вика-тва пак се е отвеяло някъде и сега го мързи да стане. Влизаме във всекидневната - няма я тая. Почваме да я търсим. И къде я намираме? - В тоалетната. Тук ключовата дума е "В" - буквално! Скочила нашата вътре, накиснала си задника едно хубаво и мига умно....Тук е мястото да спомена, че тъй като е сляпа, нашата Радка все още не е установила, че е котка. Тя не мяука, не мърка, обича водата.....Та затова не беше особено нещастна. После като и подсушавах г*за дори ме гледаше с една злобна досада - "Тая си няма друга работа, с моя г*з се занимава...".....
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 21:19:09 pm от Змимка »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #324 -: Януари 24, 2012, 21:10:50 pm »
 :jump12:

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #325 -: Януари 24, 2012, 21:45:42 pm »
Домашните ви любимци са прекрасни.

Анук, снимките ти са страхотни, предполагам и някои от календара в на дог.бг са твой.

Мимка, много ти е готина грозната котка :) Ние имахме подобен номер с голямата, само че тя не обича вода и в целта си по-бързо да се махне от чинията беше разнесла аромаризатора навсякъде включително по плочките, после намерих сини лапички и в чаршафите.От тогава тоалетната чиния е затворена :)

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #326 -: Януари 24, 2012, 22:34:58 pm »
Мимке, какъв е този сериал, в който играе елфовата и котката я гледа с такова обожание?

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #327 -: Януари 24, 2012, 22:54:42 pm »
Хеч не е грозна Радка, престани да я наричаш така!
Цанко я хареса  :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #328 -: Януари 25, 2012, 07:52:25 am »
Че той Цаню е евнух - представата му е леко изкривена, затова я харесва  :lol: :lol: :lol: :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #329 -: Януари 25, 2012, 17:53:28 pm »
Тази мръвка е вече на 9 месеца.На тази снимка е на около 10 дни.Била е изхвърлена “хуманно“в кофите за смет заедно с още 4 парчета,бели и еднакви.Взех я от приюта в Богров,където ги бяха донесли добри хорица,но уви само тя се държеше още от петте,което и ме накара да я взема за да я спасим и след което да й се търсят осиновители. В приюта нямаше да оцелее,защото си иска индивидуална грижа.Когато отидох да я взема я заварих цокаща от една котка заедно с още три котенца,от които само едно беше нейно.И,както предполагате не можахме да я върнем.Как,да я върнеш?Та, тя открадна сърцата ни.Стана третото ни куче.Докато растеше се опитвахме да определим породата от която произлиза,започнахме с дого аржентино /едричка вървеше/,минахме през голдън ритривър и се спряхме на джак ръсел.Най-вероятно майката е изпуснат джак и съответно нежеланото поколение бива изхвърлено.По характер е 100% джак.От лудо,по-лудо.Ще се опитам да кача и други снимки,че нещо не ми се получава.
« Последна редакция: Януари 25, 2012, 18:14:41 pm от bochka »
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #330 -: Януари 25, 2012, 18:27:05 pm »
Ето,малко хронология :D
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #331 -: Януари 25, 2012, 20:47:54 pm »
Бочка, разкошна е.Много ви се възхищавам, че сте взели така кученце и сте направили от него прекрасен куч.Браво на вас.А като малка ми напомня за нашето малко диване, ние я взехме нея на 2-3 дни не беше изхвърлена, мама котарана беше умряла при раждането :(

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #332 -: Януари 25, 2012, 21:44:21 pm »
Бочка,   :youwoman:
Адмирации! Всеки може да отиде в зоо магазин и да си избере сладко пухкаво същество от там. В приютите има хиляди невинни душици, осъдени без вина на бавна и мъчителна смърт!
Щастлива съм, че иа хора като теб!

Нашата грозна котка беше изхвърлена в студа, малко котенце. Много се чудихме кой идиот би могъл да го направи (личи си, че е скъпа котка, а като бебе беше просто....обратното на сега, хахха), докато не установихме нейната слепота. Някой е дал маса пари за нея, но след като е видял, че е 'дефектна' просто е решил да си осигури спокойни дни като я изхвърли! Не че нашите сега са много спокойни, то това не е котка, това е нещо средно между дракон, тазманийски дявол и Азраел, но когато се прибираме и тя идва подскачайки до вратата, щом видя как онзи голям милиционер я вдига, гушва я до бузата си и започва да и говори едно такова миличко "К'во прайш мааа, овца смотана"...и едно такова ми става отвътре..... :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
« Последна редакция: Януари 25, 2012, 21:47:38 pm от Змимка »
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #333 -: Януари 25, 2012, 21:50:30 pm »
  Мимка :lol:. Сладурка е котанка,
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #334 -: Януари 25, 2012, 22:35:24 pm »
Изумявам се винаги от тази избирателна любов към животните у някои хора!
Ако си непородист, некачествен (тази дума я прочетох в тази тема) - марш на боклука, няма любов и грижа за теб.
Или пък - о, ние дадохме толкова пари за тази котка, пък тя да вземе да излезе сляпа - айде на пътя, няма да се излагаме с некачествена стока!
Простете, винаги се ядосвам. Може би защото аз все такива некачествени гадинки отглеждам. Последният и той беше бездомник. От множеството бездомни животни, за което немалка вина имат такива идиоти.

Бочка, прекрасна е белушка!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #335 -: Януари 26, 2012, 07:59:19 am »
Оооо, Жеже, няма да забравя когато се регистрирах във форум за чихуахуа и пуснах снимка на Тедка, колко отзиви имаше - че кучето ми не било чистокръвно чихуахуа, следователно нямам място в този форум. Да съм се вземала пумияра и да съм ходела в друг форум. И най-абсурдното беше, че не било трябвало да допускам това 'животно' да бъде заплодено.. (сега се сещам, че там писах, че си търсим мъж), за да се спре разпространяването на мастии из България....
Много ми стана криво и им написах един пост, че моето 'животно' може и да не е купено за 1600 долара от някоя разплодителна ферма, но моето 'животно' е много по-скъпо от техните, защото е родено и отгледано с адска любов като собствено дете, а не като същество за разплод, в клетка и заобиколено от 10-на 'себеподобни'....

Та за незапознатите, ето го 'пумияра' - кило и 600 чисто сърце и съвършенство!
(само да кажа, че Тедка тази година прави 10 години. Мама я взе като заминах за София, а сега не ми я дава, то не че тя иска да се върне. Там си играе с двете кучета на мама, по цял ден има човек с нея да я лигави (или мама или батко), специално за нея се купуват 'дупета луканки', пастетчета, филенца....просто там е много по=-щастлива и би било егоистично от моя страна да я взема тук, затворена между четири стени, сама по цял ден...)


*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #336 -: Януари 26, 2012, 09:11:05 am »
За съжаление,много от собствениците на породисти животни,са пълни снобари,те нямат сърдечната връзка с животинката,за тях е нещо с което да се покажат.Вижте ме колко пари съм дал/а,и разни подобни.Не мога да ви опиша  какви истории съм чула,а и видяла в приюта /там съм доброволец/,имам чувството,че сърцето ми няма да издържи от мъка.Но,има и друго,има много хора като нас,които се раздават,и аз вярвам,че сме повече от изродите.Така,ще възпитаваме децата си,и до всяко едно добро същество ще има по още едно,докато изчезнат гадовете.Сетих се за филма “Предай нататък“,или нещо подобно,не си спомням точно заглавието.
« Последна редакция: Януари 26, 2012, 09:15:12 am от bochka »
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #337 -: Януари 26, 2012, 09:35:55 am »
Момичета разкошни сте, пресъздавате моите чувства и мисли по темата с животните.Аз обичам животните и то много, такава чиста любов като тяхната, толкова всеотдайни и искренни няма къде другаде да се намери.

И аз като Мимка имах първо куче, после се сдобих с две напълно улични котки :) Кучето сега си давам сметка, че ако не го бяхме взели щеше и то да стане улично.Просто много често хората не знаят каква отговорност е едно животно.Куча беше някакъв мелез болонка, но пък беше и чист албинос, разкошотия и добър до мозъка на костите си.Но се разболя и го дадох на дядо да го води на вет, че аз бях учиничка и нямаше как и дядо се влюби в него(както и Фреди в дядо) и после само ходихме да си го виждаме.И аз като Мимка реших, че няма смисъл да го взимам и да го мъча сам в къщи, при положение, че в баба и дядо има постоянно хора, който го обгрижват, разхождат по 3 пъти на ден.Целия квартал ги познаваше.Нашия красавец почина на 14г, като едно щастливо, достойно куче.

Сега имаме две прелести, но аз си мечтая за куче и ще имам някой ден :) улично, никакво, но обичащо :) и обичано!

ПП.Разревах се:(

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #338 -: Януари 26, 2012, 10:58:20 am »
Момичета разкошни сте, пресъздавате моите чувства и мисли по темата с животните.Аз обичам животните и то много, такава чиста любов като тяхната, толкова всеотдайни и искренни няма къде другаде да се намери.

И аз като Мимка имах първо куче, после се сдобих с две напълно улични котки :) Кучето сега си давам сметка, че ако не го бяхме взели щеше и то да стане улично.Просто много често хората не знаят каква отговорност е едно животно.Куча беше някакъв мелез болонка, но пък беше и чист албинос, разкошотия и добър до мозъка на костите си.Но се разболя и го дадох на дядо да го води на вет, че аз бях учиничка и нямаше как и дядо се влюби в него(както и Фреди в дядо) и после само ходихме да си го виждаме.И аз като Мимка реших, че няма смисъл да го взимам и да го мъча сам в къщи, при положение, че в баба и дядо има постоянно хора, който го обгрижват, разхождат по 3 пъти на ден.Целия квартал ги познаваше.Нашия красавец почина на 14г, като едно щастливо, достойно куче.

Сега имаме две прелести, но аз си мечтая за куче и ще имам някой ден :) улично, никакво, но обичащо :) и обичано!

ПП.Разревах се:(
:bighug:
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #339 -: Януари 26, 2012, 11:14:09 am »
Другите ни две кучета също са “пумиари“,но не си ги давам на никой.Женското се казва Насила /на кратко Сила/,така я кръстихме,защото малко насила я взехме.Нямахме планове за куче в скоро време ,още ме болеше за предишното,което ни отровиха,но тази маймуна щеше да се озове на улицата,ако не се бяхме съгласили да я вземем.Беше прибрана от улицата като малка,най-вероятно изхвърлена след като е установено,че не е питбул,но хората които я гледаха нямаха възможност да я задържат,и така тя се озова при нас.Други ни куч е нещо като каракачанец,сигурно и неговата съдба щеше да бъде улична,но ние се появихме в живота му...
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...