0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Бихме дали всичко за едно биещо сърчице,
 протягаме надалеч и двете си ръце.
 Искаме да сграбчим нашето дете,
 да гледаме как щастливо то расте!
                                                                   
ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ    :bfp:                          
                                        
eveishan - 17.03
yoanna - 19.03
                                          

ЛОВУВАЩИ:        :pleasantry:    
 
Mims82  
dageya
Вивия  
Blue angel  
iced_lady
Тина
Мамче
Чоки
ПетяСт
Женя
                                  
ВИДЯЛИ +++ за месец Март:  
iced_lady
Моникс
Радето

Добро утро,момичета.Пускам аз темата,тъй като стана 7ч. пък ние все още си нямаме тема.Не може то така,аз трябва да тръгвам за работа,пък да не се разпиша тук,не става.Стерчи,ще ти дърпам ушите,много си несериозна,заряза ни ти.Айде аз пускам темата,пък всички бременелки да минат и да ръснат вируси,че да я заразят хубавичко .Хайде лек ден от мен и хубава седмица.
П.П.Радостинче,заглавието на темата нещо не можах да го измисля,смени го ако искаш.И нещо не ми излизат усмивките,може и да пооформиш списъците,пък аз ще почерпя :wink:
« Последна редакция: Март 15, 2010, 08:38:08 am от radosttinka »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро!
Да ни е честита новара темичка и дано да се напълни с много +++ :D
Благодаря ти Маринка! :D
А сега на кафенце:

Лека и успешна седмица!
*
Нова седмица- нов късмет! :lol: Благодаря на Маринка за новата темичка и на Петето за чудното кафенце! Пожелавам ви хубав ден момичета че бягам за работа

п.п може да ме сложите в първият списък за 19 ти!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро щъркелчета - Маринка сън не ме хвана заради тебе ;) при мене е все още 6 и половина, но ти вече си ме изпреварила, аз хубаво си мислех да я пусна още снощи темичката...
Както и да е - успешна и лека седмичка из пълнена само с положителни новини! И естествено много вирусчета. :D :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
<br />[/url][img]http://ticker
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро!
Маринка само така!Темата трябва да се пуска рано!Дано да е на късмет!На 13 видяхме че ще ти е хубава годината и нека започне да бъде такава -веднага още от първата седмица!
Петя също с хубавата година веднага след Маринка се е погрижила за софрата.То на тая маса има храна за цялата цедмица.От утре може само кафето и чая да наливате.
Нека има много ++++++++++ тестове и много уловени яйца през тази седмица.
Успешна седмица момичета!

П.П.Аз докато пиша вече ме изпреварили,но веднага във вирусите да се гмурна поне!
  <br />
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Здравейте,момичета!
Да ни е честита новата темата,благодаря Маринка. :D
Пете,мерси и за кафенцето и закуската.
Сладурки, аз да почерпя,че днес имам рожден ден,заповядайте и да ви сладко


Хубава и спорна седмица! :sunshine:
*


Добро утро и честита нова седмична.Благодаря на Марина,че е толкова ранобудна :D
Честит рожден ден Цвете :DДа си ни много здрава и щастлива.Мерси за почерпката и много скоро да сбъднеш мечтата си! :D

Весела и спорна седмица на всички!



И аз да почерпя-сина ми днес става на 20 години.Да ми е жив и здрав :D
http://vbox7.com/play:ef834715&al=1&vid=
« Последна редакция: Март 15, 2010, 09:23:59 am от dgina »
Добро утроооо :)
Маринка мерсаж душо за темата,ама Стерч не ни е изоставилаааа  :D ето сега понеже двама са боли желаещите ще е двойно по пълна с +++++++++++++ ха дано :)
 
Цвете Честит Рожден Ден миличка :)
  Нека изворът на щастието
ръси с кристалните си води
пътя на твоите мечти.
Живей, протестирай в обятията
на младостта и нека всяка твоя мисъл
бъде сбъдната мечта!!!

 Тоста днеска е за теб  :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :happy_birthday_1: :rockon: :party: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро ,момичета! Мерси на раннобудните Маринка за темичката и Петето за закусчицата  :wink:! Цвете ,да си здрава и щастлива и много сбъднати мечти ти желая от сърце!Джина,да е жив и здрав сина ти ! Успешна седмичка и дано има много положителни тестчета предпролетно!
*
Ехаааа, имаме си и поводи за празник!
Честито на Цвете и Фибо - да са ни живи и здрави!
Джинка - жив и здрав да ти е синът!
Момичетааа, току що разбрах, че и моя приятелка от Канада вчера е родила момченце - така се радвам, а тя мислеше, че не може да се получи при тях, ама на-чудото вече е факт! :D :D :D
*
Добро утро  :) да ви е на късмет новата темичка и нека се напълни само с ++++тестове :crossfingers:
Хайде на баня дами :) :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Добър ден!! Браво на Маринка за темата, другия път бременелката да я пуска от вечерта, да няма бой  osi_6
Цвете, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, пък останалото ще се нареди!!
Джинка, да ти е жив и здрав големият мъж! И само радости да ти носи!!
Пожелавам ви ползотворна и успешна пролетна седмица!!
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Здравейте милички,като видях заглавието на темичката само и ми направи едно весело настроение,много приятен заряд за цяяялата седмица като я отварям и чета. Мерси на Маринка за темичката,дано ни е на късмет.
Моля да ме добавите в ловуващи


*
Слънчицето отново, макар и плахо се показва навън...

Успешна седмица, момичета!

Марина, да ни е на късмет темичката, пусната от теб с толкова много позитивизъм yahoo_17

Весел празник на Цвете и Джина :ballons:

Мерси за кафенцето, закуската и страхотната баня... :a_cat_06:
Ей, тая седмица голям лов ща пада...
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Добър ден от мен!
Честита нова тема!Пожелавам да бъде изпълнена с моного положителни емоции!
Честит рожден ден,Цвете!Бъди жива и здрава и скоро най-желания подарък!

Джина,честит рожден ден на сина ти!Пожелавам му много здраве,щастие и късмет!

Лек ден момичета!
*
Хооп, цоооп, пльооос под вирусчетата  :D :D :D
Благодаря на всички!
Сттинче, аз съм за очакващи на 24,03 :D
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Цвете честит ти рожден ден и тук!
И на Джина на сина честито.Да ти е жив и здрав.Да е щастлив и късметлия!
  <br />
*
Здравейте момичета и честита ни нова тема, благодаря Маринка
Цветенце  :balk_19: бъди жива и здрава и дано всичките ти желания се сбъднат  :D
Джинка да ти е жив и здрав малкия
Йолито ми се губи какв остава с нея
Айде лек ден милички , Мамче  :bighug: и на всички , за да не забравя някоя приятелка  :grouphug:
*
Здравейте момичета :)

Цветенце, чрд и от мен. Много хубаво е пожеланието на Мънки. Присъединявам се :) Много весело изкарване и най-хубавия подарък скоро :)

Джинка, живо и здраво детенце! :)

Успешен и усмихнат ден, милички!





Здравейте момичета! Честита нова тема - благодаря на Маринка, наистина съжалявам че не успях аз, но в къщи ми се скапа кирилицата, а от 8 започвам работа и нямам възможност да пиша!Честит Рожден Ден на Цвете - желая й да е жива и здрава и скорошно сбъдване на мечтите й! Ако мога с вирусчета да помогна - с удоволствие! На 26.03. ще се видя с доки - да видим какво ще излезе! :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: