0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ехаааа, Раши, много се радвам за теб, миличка -   :bighug: :bighug: :bighug:  Леки оставащи месеци! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Сттинче, мила дано всичко е ОК :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Маймунче, и за теб , мила има, дано - :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Раши много се радвам за теб мила, лека и успешна бременност ти желая.
Радостинка миличка  :( толкова съжалявам.
Мънки стискам палци и се моля за щастлив финал.
Успех момичета.
*
Мерси Мънки, Джиджи, Дениска, Пете :) Много благодаря и на Фибко, Меме, Жаси и Анмар, които много ми помагат със съвети и приятелско рамо.
Ми то няма много за разказване. Чакахме си фонда и не бебеправихме и то стана. Ние сме с мъжки фактор и мъжо го оперираха от варикоцеле. Очевидно операцията е успешна. Морфологията е мръднала само с 1%, но общия брой сперматозоиди е нарастнал доста. Ето как на петия месец след операцията, работата стана :)
Като ми закъсня направих тест и хоп много бледа втора черта, след 2 дни чертата бе по-наситена. Отидох но лекар и тя ми каза, че има плодно сакче. В петък му чух и пулса :)  Но още не съм спокойна :( Не съм казвала на познатите си.
Сега тепърва ще почвам да чета по бременилските теми. Мънкич, с теб ще обменяме опит там :)
« Последна редакция: Март 21, 2010, 17:46:54 pm от Раши »


*
Раши да ти честитя и в тази тема!Честито мила и леки 9 месеца!Момичета аз днес съм чистичка без зацапване и съм обнадеждена за утре,благодаря ви пак за подкрепата!Радостче :hug2: :crossfingers:Мънки,душо всичко ще се оправи,аз след 11дневно цапане и кървене най-после живнах!Дано Господ ни е чул молитвите!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
moniks_s стискам палци и на теб мила, дано всичко е наред.
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Привет момичета!Минавам на бързо да ви кажа да ме махнете от списъка с очакващите,защото ми дойде след закъснение!Аз сега съм и бола и ми е много зле!
Раши,честито и леки месеци до края!Спокойно и всичко ще е наред!А на познатите си ще кажеш има време! :wink:
Раши, честито и тук мила :) Леки 9 м. до финала и много спокойствие :)
[/url][/url]
*
Браво, маймунче, ще видиш, че ще бъдеш все по-добре мила. :)
Много ми е мъчно за Ради. Онзи ден бях на църква и се помолих за всички ви. Освен това и благодарих на Господ, понеже съм бременна във 7ма седмица. Много съм щастлива, най-вече, защото не се стигна до инвитро.
Не писах нищо досега понеже е доста рано, а и си имам здравослоен проблем, заради който доста ме е страх. Благодаря на бога, че ми дава този шанс. Дано и Радостинка и Моникс вече са добре.  Имайте вяра момичета, всички ще бъдем щастливи мами един ден!
Еййй доживях да се похвалиш :lol:Честито Раши :D,лека и спокойна бременност ти желая миличка и много да се пазиш :hug2:

Исе,радвам се че си добре :DДано така е и за напред :crossfingers:

Кураж и сила на Радост :bighug:Всичко да приключи бързо и да си дойдеш при нас,миличка - жива и здрава :hug2:

Монито,радвам се че и при тебе всичко се подрежда :D

Искам да благодаря на всички,които запалиха свещички и се помолиха за нас :youwoman:

Лека и спокойна вечер ви желая!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Раши, чудесна изненада :) Честито и лека бременност. Притеснения май няма как да няма... като чета всички бременни се тревожат. Но се надявам да нямаш поводи за тревоги и да се усмихваш все по-широко :)

Много ми е мъчно за Радост :( Не знам какво точно е станало, но по думите ви разбирам, че е нещо лошо. Моля се за нея и дано всичко е наред и скоро да се върне с красивата си усмивка.

Исе, знаеш че те мисля нали ... Вярвам, че ще успееш !!! До край и с най-щурия маймун в корема :)

Мони и за теб се надявам да се свършат изпитанията  :?

Дано Бог е с всички нас и не забравя да ни закриля.
Целувки !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Еееееееее най-сетне нещо хубаво да се случи в гадната тема,която лично аз пуснах.Вече край,никакви теми от мен.Честито,Рашинка,радвам се много за теб.От сърце ти желая леки и безпроблемни оставащи месеци от бременноста.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Маринка недей така - всеки с късметчето си -виж че имаме едно чудо от Раши! Лека бременност! Момичета и мен може да оптишете за този месец - гадината ме навести вчера....и ми скапа настроението, но днес вече съм по-добре.
Стискам палци на Мънки, Мони и Радостче - дано нещата потръгнат към по-добро!  :hug2:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Минавам на бързо да ви кажа да ме махнете от списъка с очакващите,защото ми дойде след закъснение!Аз сега съм и бола и ми е много зле!
Цитат
Момичета и мен може да оптишете за този месец - гадината ме навести вчера....и ми скапа настроението, но днес вече съм по-добре.
Нека който пуска утре темата да оправи списъците,знаете че сега няма кой да се занимава с тях.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    katiABV

  • *
  • 35
  • Трудно е да откриеш вярното.Да го направиш е лесно
Аз чакам утре - МЦ или... не. Но не се надявам особено - ову тестовете този месец изобщо не откриха подходящ ден за бебеправене, та...


*
Честито Раши ,,пожелавам ти безпроблемни 9 месеца .
Страхотни новини .толкова се радвам ,че и при Мънки нещата въврят на добре .
Убедена съм ,че Господ е чул молитвите момичета .
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Честито Раши!
Новината ти е повече от прекрасна!
Желая ти най-леките и щастливи мигове до финала в който ще гушнеш своето дете  :D
Тихичко честито на Раши и от мен! Много се радвам, че Мони и Мънки са по-добре - вярвайте момичета, дано се оправи всичко!Аз нямам възможност да пусна темичка - сутрин съм доста ангажирана, а това е доста отговорна задача, но пък вирусчетата ще пусна още сега :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Раши честито! Ех, че хубава новина! Желая ти прекрасна и лека бременност!
Радвай се с цялото си сърце и бъди спокойна!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Тази тема е вече стара,пишете в новата,която е за тая седмица.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Rashiiii, пиша от Германия, сигурно с краката си, ама страшно много се радвам за теб! Леки и прекрасни 9 месеца!

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!