0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Момичета, току що забелязах, че заглавието на темичката ни върви назад от март към февруари? :wink: Това против уроки - хахахах - спец. за Мънкито!  :D
Айде, като се върна ще докладвам! :D
Хахаххаххаах е сега вече съм спокойнааааа,никой да не я оправяя моляяя  :lol: :lol: :lol:
 Радостинчеее мила абе покажи се поне за малко бе жена найстина ме притесняваш вечеееее ,пък и само ти незнаеш за моето чудоооо неможе то така :(
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Мънки ,честито ,миличка ! Гушкам те и от сърце ти желая прекрасен финал като чая който си ни поднесла  :wink: ! Вивка ще ги стискам тези палци дано всичко е наред! Пете ,ще очакваме отчета ти дано има приятни изненади!
*
Добро утро сладурки :D


Много благодаря за кафенцето Маринка,но няма да откажа и от хубавото чайче на Исето,даже направо го грабвам :D
Много стиснати палци от мен за Виви :crossfingers:
Пък Рашито.... :?да видим и тя докога ще се спотайва :lol: :lol:
На всички ловуващи-късмет .А на тези,които са в очакване/като мен :wink:/ - пожелавам ето това :bfp:

ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДЕН ИЗПЪЛНЕН С МНОГО СЛЪНЦЕ И КРАСОТА!


*
Ех, това чайче цял ден ще ми е пред очите :)

Петя, Вив  :crossfingers:

Аз този месец май ще се размина без О.

Слънчев ден на всички-и-и--и  :grouphug:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
АААА Аз кафенце не пия въпреки че трудно отказвам на Маринката каквото и да е :bighug: , ама за това чайче и аз се нареждам. Просто е неустоимо. Исееее направо ми събра очите и още много се раздам и ми идва да подскачам, ама не мога  :oops:  :lol: :lol: :lol: ама мога пък да се търкалям от радост  :lol: Записа ми за снаха важи да знаеш!  :bighug:
За всички нуждаещи се стискам палци  :goodluck:
На всички ви прекрасни муцуни желая такова чайче много много скоро.  :bighug: Да не забравям и дежурните  :green_dust_1:
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Привет момичета
Мънки много се радвам и само хубави новини и да се подготвиш да ни пускаш много вирусчета и дано щастието и радостта не слиза никога от лицето ти, след толкова ходене по мъките ти го заслужаваш, разбира се и всички ние :wink:, пожелавам го на всички вас момичета и на бъдещите мамчета които ни посещават да гушнат рожбите си
От мен много целувки и приятен ден  :D

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Малееее каква излагация,ама голяма съм шушумига,как съм объркала месеца в заглавието на темата,ама ей на на късмет е.Пете,и ти от къде видя,брей набито око,глей тя седмицата свърши и никой не беше забелязал,включително и аз де.Ама що да не я оправят бе,Исе,нарочно го правиш да ме бъзикаш после а,хиено такава.Ама щом е за тебе,нека да си седи тъй,ще те истърпя да ме поюркаш малко :wink:Пък чая дето си сервирала е направоооооо супер,зарязвам кафето веднага и пия от чайчето ти.
« Последна редакция: Март 18, 2010, 13:59:13 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте милички!Аз съм любител на кафето,но днес с това чайче от Исето цял живот чай ще пия.Мънки,Моникс милички много ме окуражихте с тези БТ,но може би при вас БТ във ФФ ако е 36.2-36.3 то е нормално в ЛФ да е 36.7.При мен този цикъл нещо все още не се получава необходимата разлика.Но има още време.Ще видим.
Вив мила всичко ще е наред.
лек ден момичета!
  <br />
*
Мънки честито мила и  :goodluck:
дано има още добри новини този месец  :)
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Нося хубави, даже прекрасни новини! http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=41810.0
*
Фибче, честито и тук! Много се радвам за вас! Жив и здрав Борко! Урааааа :)

Урааа, момичета, Фибко ни е един вид талисман и щом ни носи такава хубава новина, значи за всички ще има! :)


*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Честито Фибс да ви е жив и здрав и много да ви радва Борко  :balk_5:

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Йееееее честито и тук на Фийбс- да ви е жив и здрав Борко,пък то другото той сам ще избере  :D
Рашииии хайде бе душа недей да ни мъчиш  8O
*
Ехоо тази седмица много хубави новини всеки ден!
Фибс честито миличка едно голямо гуш от мен за вас!
Момичета аз да се отчета !
Това бронхоскопията много гадно нещо бее!
Оказа се ,че съм имала възпаление ,което не е лекувано и е станало като хронично !
Доктора откри ,че единия бронх прокървява капилярите му слаби лигавицата тънка -това в резултат от възпалението!
Изписа ми антибиотик и разни други неща ,чакаме и изследванията във вторник ще са готови !
По-дългичко е лечението ,но дано се оправя !
Ми това е за сега ще се лекувам и отлагам пак лапароскопията не знам за кога вече ,но какво да се прави!

[/url]
Виви, хубаво че е минало...Пий си АБ и скоро ще се оправиш  :bighug:
Честито на Фибс и тук, да сте здрави всички!

Вивка,мина и това зло мила :)
 Лекувай се ,пък като оздравееш ще имаш мн време за това лапаро миличка :)
Нали знаеш че си те обичкам и се моля за теб !?
 Фобс и тука едно голямооооо Честито ти юначе с калпачеее :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ха, добра ви вечер!
Аз се прибрах - Благодаря ви за палчетата: имам си минала Ову  :D Док. каза, че всичко е наред  :D
От тук нататък продължавам в Софето  :D
Маринчеее, ами гледам си аз  :wink:
Вивка, мила, важното е че всичко мина и скоро да се оправиш! Всичко с времето си, нали знаеш  :wink:
И тук да честитя на Фибсчо - Живи и здрави да сте, мила, и много да ви радва малкият Борко! :D
*
Браво Петенце  :D
Вивка, ще се оправиш миличка, само малко повече търпение и пийвай си АБ и ще се оправиш  osi_9
Мен утре ме няма момичета в командировка съм в Софето и няма да мога да ви чета и да пиша, но знайте че вечерта ще се върна и ще очаквам да прочета още хубави новини  :bighug: :bighug: :crossfingers: за всички, които имат нужда
*
Мен утре ме няма момичета в командировка съм в Софето и няма да мога да ви чета и да пиша, но знайте че вечерта ще се върна и ще очаквам да прочета още хубави новини 
Ехааа, и аз ще съм в Софето утре,нооооо сутринта ще ви забъркам по едно кайвенце и по чайче! :wink:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Аз докато се наработя тук много работи са се случили.
Фибс честито и тук.Да сте много щастливи с малкото човече!
Виви бързо оздравяване.Сега поне знаеш какъв е проблема.
На пътуващите утре лек път желая.
И лека вечер на всички.
  <br />