0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета !
Исе мило Исе радвам ти се със затаен дъх !
Имаш силна подкрепа от мен до самото раждане - вярвам ,че ще е така вярвай и ти мила !
Много голямо гуш от мен!
Момичета и аз ще помоля за малко от вашата велика подкрепа за утре !
Ще ми правят бронхоскопия стискайте ми палчета за добър резултат!
Знам ,че не е по нашите грижи и мисли, но няма друг кой да ме подкрепи освен вие и моето мъжле!
Благодаря ви предварително лек ден на всички и много късмет ви желая!
[/url]
*
Вивче миличка нали знаеш, че ще стискаме, как няма да стискаме, та аз вече едвам пиша-с изкривени пръсти съм от стискане за всяка една от вас  :D :D :D  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
Благодаря виииии много ,и аз вярвам че ще е хубав резултата в неделя :)
 Вивка нали знаеш че и аз съм с тебе миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Здравейте, милички  :sunshine:
Напоследък нямам много време за форума, но забелязах, че всеки път като вляза има много добри новини  :balk_103:
Дано все да е така!!!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Мънки, много се радвам за теб! само позитивни мисли до неделя, а след като доки те увери, че всичко е наред - спокойна, успешна и пълна с приятни преживявания бременност!  :cloud9:
Раде, миличка честито и на теб! Наслаждавай се на безпроблемна бременност!  :cloud9:
Вивка, имаш моите палчета за утре. Добър резултат от изследването и бързо възстановяване  :crossfingers: :crossfingers:

Целувки за всички




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Ето това е изненада Мънки!Стискам палци за неделя  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и много много се радвам... :hug2:Вивче, душко успех
« Последна редакция: Март 17, 2010, 19:19:52 pm от moniks_s »

*
EХАААА, само от 5 часа не съм пред компа и ей на какви прекрасни новини - Исееее, мило, много се радвам за теб! Дано всичко от тук нататък да ти върви като по-вода, както и снега сутринта  :wink:   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
А и да знаеш, че и аз се чудех за какво са ти палци днес, не беше споменала нищо, и за момент си помислих че е за +++  :wink: Хахаха - уцелила съм в десетката!
Вивка не се притеснявай, мила, всичко ще е ОК! Имаш и моите палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Исеее,браво! Много се радвам за теб! Най- накрая успя, вяврай че всичко ще е наред!  :bighug:

Аз пък да ви кажа за мен -на 11.03(точно на рождения ми ден ) ми дойде М, и днес вече свърши. Така че от днес почваме голямото ловуване. Дано имаме късмет този месец и да хванем яйцето.  :pleasantry:

Радостинче,сложи ме в ловуващи,моля!

Лека вечер на всички!
07.10.2009
Радостинчеееее,ама къде си се загубила бре женаааа ,ааааааа неможе то така :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Маймунче,браво мила,надушвам нещо ,че вече си вече с единия крак от отбора ни тук и отиваш в другия на силните .


*
Браво на Маймунката!!! Много се радвам! Вярвам, че всичко ще е наред в неделя и силно ти стискам палци  :goodluck:
Мънки, тихичко честито милааа :) Ама ще ти се карам - махни ги тия плачещи емотикони от съобщението в дневника бе душа, веднага се набиват на очи и вадиш акъла с тях :) Пък за ЧХГ-то споко, увеличило се е, това е най-важното!
[/url][/url]
*
Маймунке, честито мила, така се радвам за теб! Прекрасни новини! Честито и на другите бремелинки, че ви изпуснах края :)
Стискам палци на всички останали скоро да ни последват  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Минавам да ви забъркам по едно кафенце,ще бъде капучино де,че да пият всички.Лек и пълен с усмивки ден ви пожелавам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро, сладурки!
Исееееееее, толкова много се зарадвах,миличка, честито и само хубави емоции до края.  :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: :bighug:
Маринка, мерси за капучиното, аз го обичам, така че претенции нямам, видя ли,че и ти носиш късмет, в твоята темичка се случи чудото на Мамунчето. :D :D :D
Хайде сега е ред и на Рашито и тя ни обеща хубави новини тази седмица. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Вивка, късмет и на теб, мила, дано да мине всичко леко и да е с добър резултат. :hug2:
Хубав ден,преградки!!! :sunshine:
Добро уто и от меннн ,аз от вчера си мечтая да поднеса напитката за тази сутрин ,Маринка го е направила вече ,мерсажжж мари хубава,ама и аз ще сервирам моятааа ето пожелавам скоро всяка от нас да и се сервира поне по едно такова чайчеее  :wink: :wink: :wink:
 Жасиии ,ама то няма да е интересно иначеее,а те сълзите там са от радост  :lol:
 Много ви благодаря още веднъж,обаче искам да кажа че БТ не е критерий от както направих теста я меря и се си седин на 36.7  :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро, милички!
Ехааа, имаме си и капучино и чайче!Благодаря!
Аз чайче по-принцип не пия, ама ей това си го харесах и ще си го дочакам да ми се сервира някой ден!  :D :D :D
Вивка, Успех днес, с теб сме - :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лек и спорен ден, милички!
*
Добро утро момичета!Тя БТ и моята си седи на 36.70,така че...Вив, :crossfingers: успех !Мънки,за такова чайче мечтая и аз :bighug:Лек ден и от мен!

*
Добро утро момичета, чайчето на Мънки е страхотно, а капучино и аз ще пийна-благодаря ти Малинка
Вивче стискам палчета и на краката, чакаме само хубави новини
Цвете, тя Рашито е много потайна, ама няма къде да иде ще си каже всичкооо  :D
Аз какво да ви кажа за мен, освен че изпуснахме момента и май отпадам тоя месец, Бт започна да се покачва, а мъжо напоследък като разбре че съм в Ову. и все е уморен и му се спи, незнам вече...,вчера даже му се разсърдих, но какво да се прави, все си казвам, че няма да му казвам кога ми е ову, ама той вече и той се научи да разпознава.
Та така ... лек дне милички много целувки и прегръдки на всички и стискам палци на всяка една от вас  :D :D :D
Здравейте, сладурки  :D
Колко хубави новини - браво!
Честито на Искра, много лека бременност и желая и здраво бебче!Това се казва изненадааааа  :lol:
Вивче, миличка имаш и моите стиснати палци, всичко ще е наред да знаеш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Паурче, Женя и всички които ловуват - успех и късмет момичета  :eggsperm: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
При толкова вируси наоколо неможе да не е успешен месеца  :ywoohoo:
Ще чакаме и от Рашинка добри новини  yahoo_17 :crossfingers: :hug2:
Голяма прегръдка за всички  :bighug:
 
Успешен ден на всички

*
Здравейте отново, милички!
Влизам да ви пожелая отново лек ден, че до довечера надали ще мога да вляза в темичката - ще се оправям и при док. да видим какво е станало с моите фоликули???
А Сттинчето наистина се загуби???  :?
Момичета, току що забелязах, че заглавието на темичката ни върви назад от март към февруари? :wink: Това против уроки - хахахах - спец. за Мънкито!  :D
Айде, като се върна ще докладвам! :D