0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Маймунчеее, вярвам че тоя сняг ви е на късмет и много стискам палци да знаеш, бързам че вече имам клиенти после пак ще пиша  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Маймунче, влизам на бързо за да сложа и моите стиснати палчета тук :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17!!! Чакаме страхотни новини!

*
ДОБРО УТРО СЛАДУРАНИ :D


И тук да пожелая на Исето много късмет днес :crossfingers:
Мерси за хубавите кафенца :D
Благодаря на Фибс за вирусчетата,ще си взема и аз един свеж душ :a_cat_06:Да не забравя да честитя на Радост розовките гащи и на Анизи -сините


ВЕСЕЛ И ПРЕКРАСЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ОТ МЕН!

*

....аз след малко ще тръгна и тогава започвайте яко ,амааа яко да стискате палци..... да се върна с добри новинки 


 :crossfingers: yahoo_17
*
Добро утро милички  :D

Исе стискам ти палци и аз! :) Успееех


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро и от мен!И аз се придружавам към групата със  :crossfingers:
Мънки желая  yahoo_17
Мерси за кафенцата.Има ги много тази сутрин.
Лек ден момичета.
  <br />
Здравейте момичета!При мен засега всичко е наред - тази сутрин правих още един тест - две хубави тлъсти черти, чувствам се добре - засега!При мен в работата е лудница и нямам време да вляза да ви прочета даже! Стискам палци на Маймунката - ох,  абе дано всичко да е наред с всяка една от вас!Ще ви пусна малко вирусчета  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: и бегам да бачкам!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен! Бройте и моите палци за Исето  :goodluck: :bighug: Щом е важен за нея деня, значи и за нас е важен!
Благодаря за кафенцето, ще седна все пак с вас, но на чашка чайче  :oops:
Аз днес от сутринта съм се възхитила на предложенията на Дянков за излизане от кризата, като например платиното айчинството да се намали наполовина (6 месеца) :fighting: ама май този.... няма да използвам такива думи трябва да си ходи вече!!!
Хайде да не ви ядосвам повече и вас  :bighug:
*
Аз днес от сутринта съм се възхитила на предложенията на Дянков за излизане от кризата, като например платeното майчинството да се намали наполовина (6 месеца) :fighting: ама май този.... няма да използвам такива думи трябва да си ходи вече!!!
Хайде да не ви ядосвам повече и вас  :bighug:

Е, какво да не ни ядосваш, на това му се вика стимулиране на раждаемостта :x
Ако с майчинството ще оправяме бюджета, ц-ц-ц-ц-ц, нямам думи ...
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте мацуранки и от мен. Мънки ето и моите палчета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17.

Раде, хич не бегай да работиш ами...леко го карай вече.

по повод предложените мерки за справяне с кризата ще кажа само: Ей глупава държава.
Оплакват се, че сме застаряваща нация,  а в същото време ни стимулират по "най-прекрасния" начин.Тия са луди!!! Бясна съм от сутринта дано не го приемат.
Тинче благодаря за комплимента- старая се мила и трябва всички  да сме позитивно настроени, че иначе...

Днес ми е 35-и ден, ще изчакам още малко и пак ще се пробвам с тестче пък да видим.

Хайде мацуранки, незнам дали няма да се появя отново чак утре, че вкъщи сега нямам нет, но... не тъжете много за мен хихихиххихи.

Цунки на моите муцунки.Чао засега и на всички много усмивки
« Последна редакция: Март 17, 2010, 12:48:24 pm от ioly »


*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Най-сетне и аз да стигна да се разпиша!
Много силно стискам палци на Маймунка! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
По темата със справяне с кризата и изказването на Дянков мисля,че няма нужда от коментар.То на простотия как да отвърнеш!
Аз все още си стискам краката и дано да ги устискам здраво!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Исееееее,къде си бе жено,хайде изчака ми се чакалото вече.Не мога да бачкам,цял ден ги стискам тия палци.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Маймуноо да не забравиш да се отчетеш ей, ама много стискам, вече ме заболяха всичките пръсти  :D :D :D
А относно антикризистните мерки на Дянков - не става въпрос за мйчинството , а за болничните да се намалят от 12 месеца на 6, а майчинството си остава непроменено. Болничния е на база заплатата, която сте вземали през последната година преди 45 дни преди раждането и на база средномесечно през годината се получава 80% от брутната ви заплата. Никой не иска да закача майчинството, просто след раждането няма да сте в болнични 9 месеца и да вземате повече пари /в зевисимост от заплатата пак казвам/, а преди раждането 3 месеца, а общо преди и след раждането - 6месеца. Така ще се избегнат и много измами с бюджета, като например като правиш опити за бебе и примерно си плащаш на по-голяма заплата осигуровки, после вземаш по-високи болнички. Стига съм пълнила темата с този въпрос, предполагам, че ме разбрахте  :D
Айде момичета лек ви ден, ние снощи изпуснахме момента  :oops:,въпреки че вчерашния тест беше по-положителен от онзи ден, но довечера се надявам вече да се потрудим. Успех на всички и лек ден
Здравейте милички,благодаря ви за всички стиснати палчета,отчета в моето дневничеее :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте милички,благодаря ви за всички стиснати палчета,отчета в моето дневничеее :)
Ей опасна си,нъл знаеш че почти не чета в дневниците,що ме мъчиш ами не каза тука.Айде споко,всичко ще е наред.Малкия Маймуняк ще е където трябва.Знаеш колко много се радвам,с теб съм.`Убавицата ми тя :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Хехе, браво Исе! Зарадва ме! ЧЕСТИТОООО! :) Всичко ще е наред ще видиш! :) Ето, че и твоето чудо се случи ;) Урааа ;)


Monkey, миличка, просълзи ме чак. Разбира се, че чудото ще е при теб след 9 месеца! Много силно стискам палци оттук нататък.
   

На другите също стискам палци, всичко ще се подреди за всяка една от нас, защото такива хора заслужават да бъдат майки, но вие и без друго си го знаете.
Знам, че по нашите родни ширини не се празнува, но ви честитя деня на Св. Патрик, който с трилистината детелника е обяснявал триединството на Отца, Сина и Светия дух. Пък ние детелинката си я смятаме за символ на късмет, та ви пращам на всички една голяма четирилистна при това детелина за много късмет:



И накрая само две думи за мен: пропуснахме баш деня на овулацията (или по-скоро през нощта), но се надявам малките разбойници да са оцелели няколко часа. Тест - в началото на м. април. Ако все пак ми дойде, ще изследвам хормони...

Гуш всички!


*
Исе, и тук браво за хубавите новини.
Продължаваме да  :crossfingers:
Нещата се случват, това е, имаме си вече живо доказателство :)
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Маймунче сладко, много се радвам за теб. Вярвай миличка, вярвай и ще видиш ЧУДОТО. Целувам те. Бог е с теб- сигурна съм ! Всички му се молим за теб, така че вярвай, вярвай, вярвай...


Муни, ЧЕСТИТО знаех си, че рано или късно ще видиш и ти заветните  :bfp:
                     :grouphug2: